[Vacatures] iO zoekt een Marketing Automation Specialist - Rotterdam

iO is per direct op zoek naar:

Marketing Automation Specialist - Campus Rotterdam

Wat je gaat doen

Ben jij een data gedreven consultant die zich graag verdiept in de laatste technologieën om marketingactiviteiten geautomatiseerd uit te voeren? Denk je graag na over zaken als lead generatie, customer lifetime value en nurture flows? Vind je het tof om grote (inter)nationale klanten te helpen bepalen welke automatiseringen gaan werken op basis van hun customer journey, en hoe die het beste ingericht kunnen worden? Dan is de rol van Marketing Automation Specialist bij iO op jouw lijf geschreven.

Met een trackrecord in Marketing Automation en de vaardigheid om complexe vraagstukken op te lossen, ben jij de vertrouwde adviseur van onze klanten. Je verdiept je in de klant, hun uitdagingen en kent de technologische mogelijkheden die hen gaan helpen om deze uitdagingen aan te pakken. Met Hubspot en SalesForce Marketing Cloud als voornaamste tools, help jij klanten in het bereiken van hun digitale doelstellingen. Je meet de impact van je inspanningen en rapporteert de klant daarover om proactief verbeteringen voor te stellen.

Jouw specialisme mag dan marketing automation zijn; je werk heeft raakvlakken met veel meer domeinen. Van merkstrategie, tot journey management, personalisatie en analytics. Je leert het bedrijf van je opdrachtgever van A tot Z kennen, groeit uit tot een waardevolle sparringpartner, en tilt hun automation capabilities naar een hoger plan. Jij bent de drijvende kracht van innovatie voor jouw klanten!

Kortom: jij staat paraat om nieuwe projecten of campagnes voor onze klanten te doen knallen. Maar je staat er niet alleen voor: je kan rekenen op de hulp van écht getalenteerde mensen in verschillende domeinen, die je elke dag iets zullen bijleren. Voeg daar je persoonlijke groeitraject aan toe en maak je klaar voor een job die je heel wat voldoening zal geven.

Daarom ben jij de perfecte Marketing Automation Specialist

  • Je hebt 3+ jaar ervaring in een gelijkaardige functie - idealiter binnen een agency
  • Uitwerken van customer journeys, automations en e-mail campagnes neerzetten is voor jou gesneden koek
  • Je hebt ervaring met automation platformen als Hubspot, Salesforce of Marketo (of soortgelijke e-mail/marketing automation tools)
  • Je kunt tooling aan elkaar te verbinden (met Zapier of Make)
  • Je voert projecten uit met een sterk oog voor detail
  • Je hebt een goed gevoel voor data(analyse) en aarzelt niet om daar grondig gebruik van te maken bij de ontwikkeling van strategieën en briefings
  • Je bent in staat om direct met de klant te sparren over optimalisaties
  • Het vermogen om bruggen te bouwen tussen verschillende teams zoals marketing, IT en content creatie
  • Je ziet het grote plaatje en denkt op lange termijn - maar zet ook makkelijk de knop om voor concrete resultaten
  • Leergierigheid, uitstekende verbale vaardigheden in het Nederlands en een sterke teamgeest

Dit krijg jij van ons

  • 25 vakantiedagen; Op basis van een 40-urige werkweek.
  • Reiskosten & vakantiegeld; Uiteraard kun je rekenen op 8 procent vakantiegeld. Daarnaast hebben we verschillende mobiliteitsregelingen, maar afhankelijk van jouw functie en voorkeur een keuze.
  • Goede pensioenregeling; Jij legt 4 procent in en iO vult de rest aan tot de volledige premie.
  • Hybride werken; Een goede werk- en privébalans is superbelangrijk. Samen met jouw team maak je afspraken over wanneer én waar je werkt.
  • Gezonde snacks & lunch; Op iedere iO campus pak je de hele dag een gezond tussendoortje en kun je tegen een kleine vergoeding gezond én gevarieerd lunchen.
  • Persoonlijk ontwikkelbudget; Zet jaarlijks € 3.000,- in om jezelf te ontwikkelen, in je vak of als persoon, met trainingen, events of cursussen.
  • Milestones & celebrations; En bovenal zijn we bij iO ook gewoon een gezellige club mensen, al zeggen we het zelf. Het Fun & Party-team op jouw campus staat op z'n tijd dan ook garant voor de leukste feestjes.

Zo verloopt jouw sollicitatie

Samenwerken, impact maken en groeien begint met de juiste klik. We leren je daarom graag kennen en geven je ook de kans om je toekomstige collega's te ontmoeten.

Solliciteer nu

Klaar voor een bruisende carrière bij iO? Solliciteer hier. Je hoort snel van ons

www.iodigital.com/nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

iO organiseert webinar over platform engineering en cloudkosten

06-02-2026 | 13:12:00
In de gratis webinar laat digital agency iO zien hoe organisaties grip houden op kosten, architectuur en innovatie, zonder groei af te remmen.

[Vacatures] iO zoekt een Social Advertising Specialist - Campus Rotterdam

29-01-2026 | 08:52:00
iO is per direct op zoek naar Social Advertising Specialist - Campus Rotterdam

[Vacatures] iO zoekt een Social Advertising Specialist - Campus Amsterdam

29-01-2026 | 08:41:00
iO is per direct op zoek naar Social Advertising Specialist - Campus Amsterdam

iO benoemt Vincent Thilmany tot marketingdirecteur België

19-01-2026 | 11:15:47
In deze rol stuurt hij ongeveer 200 experts aan op het gebied van marketing, communicatie, digital en customer experience.

Hogeschool Utrecht kiest iO als performance marketingpartner

14-01-2026 | 13:09:00
Met de samenwerking wil de hogeschool de zichtbaarheid en aantrekkingskracht verder versterken.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Higuita zoekt een Content Creator

10-02-2026 | 09:21:18
Higuita is per direct op zoek naar Content Creator

Vengean & Hans Anders: Belofte ook dit jaar waarmaken

10-02-2026 | 09:00:00
Hans Anders en VENGEAN hebben een vervolg ontwikkeld op de eerdere campagne van Hans Anders uit 2025 met dit keer Yvon Jaspers en haar dochter Keesje in de hoofdrol

INDIE en PLUS maken vervolg op We doen met je mee-campagne

10-02-2026 | 08:00:00
In het vervolg staat de zogenoemde Laagblijvers centraal: producten die in huishoudens met tieners vaak als eerste op zijn.

Hein Strijker Managing Director creatief bureau Campagne

09-02-2026 | 16:23:25
Creatief bureau Campagne kiest in een marketingwereld waarin technologie steeds dominanter wordt bewust voor een andere koers.

This Agency versterkt creatieteam met Alessia Battistutta

09-02-2026 | 15:53:02
Zij is gestart als graphic designer en versterkt het bureau met haar ervaring in branding, grafische vormgeving en interface-design.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.