In navolging van onder meer Duitsland en het Verenigd Koninkrijk is een campagne met een winactie gestart. Bij deze activatie staat de vraag centraal de campagne staat één vraag centraal: hoor jij een MÜH als je je flesje opent? Dan is 25.000 euro te winnen. Deze prijs wordt vier keer uitgereikt en is te winnen door een speciaal winnend Müllermilk flesje te vinden. Van buiten is niet te zien welke flesjes winnen; bij het openen is te horen of het flesje de herkenbare MÜH laat klinken.

Tv-commercial en online

In de tv-commercial loopt de spanning op wanneer een klant een flesje Müllermilk opent. Niet alleen de koper is benieuwd naar de uitkomst; de hele supermarkt kijkt mee. De campagne wordt verder uitgerold op online video, radio en social media. Op social media wordt de actie ook aangejaagd door een diverse groep creators.

Ruben van Dijk, Creative Director bij Joe Public: Bij een activatie als deze is het belangrijk dat mensen direct begrijpen hoe de actie werkt. Maar juist zo'n duidelijke boodschap biedt ruimte om er een opvallende commercial van te maken.”

Rachel van Kreij, Senior Brandmanager Müller Nederland: ‘’De activatie heeft zich internationaal al bewezen en we zijn er zeker van dat Joe Public een commercial heeft weten te ontwikkelen waarmee het in Nederland ook een succes wordt.”

Müller Nederland is onderdeel van de van oorsprong Duitse, maar sinds 2011 in Luxemburg gevestigde Unternehmensgruppe Theo Müller.

Credits

Müllermilk: Karlijn Schweren, Rachel van Kreij, Andre Wekema | Bureau: Joe Public Amsterdam | Creative directie: Ruben van Dijk | Creatie: Rien Palland, Otis Fulst | Strategie: Thecla Schaeffer, Laure Hoondert | Account: Maaike van ’t Klooster | Agency producer: Dylan Driessen | Productiemaatschappij: Joe Public Shoot | Producers: Fiona Jacob, Sanne Spijkers, Sabine van Wechem | Design: Kevin Rooi |Regie: René Nuijens | DOP: Nino Kennis | Edit: Gert-Willem Visser (Ronnie) | Geluid & muziek: Rec Sound | Grading: Wietse van Bezooijen | Online: Arjen Abbestee | Social winnerscontent & BTL activatie: LifeHunters