[Vacatures] finally an agency zoekt een Strategy & Copy Creative

Finally is per direct op zoek naar:

Strategy & Copy Creative (Medior | 32-40 uur per week)

Purist. Alchemist. Onbetwist. Munitiekist

We zoeken een medior Strategy & Copy Creative. Iemand die conceptueel kan denken, strategisch weet te onderbouwen, en eigenzinnig durft te schrijven. Creatief, maar nooit zonder reden. Want jouw woorden zijn geen loze opvulling; het zijn kaders. Ze geven richting. Structuur en spanning. Zo gaan we samen doordacht werk maken dat opvalt, schuurt en verrast. Zichzelf verkoopt aan de klanten. Soms misschien zelfs iets wint. Maar vooral: onweerlegbaar goed is.

Goed getikt, lekker bedacht

Je duikt in merken, pelt ze af tot hun kern en bouwt ze weer op. Met strategie, woorden en concepten. Je werkt aan one-offs, activerende campagnes, complete merktrajecten en snappy contentformats. Als een onvervalste spring-in-’t-veld, dus.

Zo schrijf je de ene dag een tone of voice-document tot op de letter nauwkeurig, en bedenk je vierentwintig uur later een creatief haakje dat je vervolgens uitwerkt tot een ijzersterk deck. Dat doe je zéker niet alleen, maar samen met creatives, designers en projectmanagers die tempo én kwaliteit gewend zijn.

Gelukkig leg jij de lat van nature al hoog, toch? Mooi, want als bureau dat zichzelf continu wil verbeteren, krijgen we geen genoeg van topnotch creaties.

Met het hart in de wolken

  • Verhalen vinden die ertoe doen - Je graaft naar de kern van briefings, problemen en uitdagingen. Voor sprekende inzichten en haakjes, die je doorvertaalt naar diverse creatieve formats.
  • Moeilijk weer makkelijk maken - Je maakt strategie simpel, scherp en overdraagbaar. Geen duizenden documenten, want strategie is knopen doorhakken. Je ontwikkelt ideeën met beauty én brains. 
  • Zinnen schrijven die blijven hangen - Van campagneslogans tot socials, scripts, rationales en manifesten. Je schrijft voor de klant van de klant. 
  • Flexibel elk type project uitspelen - Je werkt nauw samen met allerlei disciplines. Soms leid je het concept, soms maak je het beter, soms maak je het af.
  • Presenteren met overtuiging - Je staat je mannetje - of vrouwtje - in brainstorms, kitchen reviews en conceptpresentaties. Slides woord voor woord voorlezen? Nooit. Je vertelt een verhaal met flair. 
  • Opent deuren, ramen en kieren - Je helpt klanten verder denken dan ‘we willen iets leuks’. Je zoekt naar oplossingen, niet naar middelen.

De vereisten

  • Heeft al ervaring opgedaan bij een bureau
  • Aantoonbare skills in strategie, copy en concept
  • Portfolio en potentie zijn interessanter dan CV’s of opleidingen
  • Vloeiend in Nederlands schrijven, Engels is een pre
  • Nieuwsgierig, conceptueel en inhoudelijk scherp
  • Op de hoogte van trends en ontwikkelingen
  • Zet AI-tools als ChatGPT en Midjourney effectief in binnen het eigen werkproces
  • Zowel een solist als een teamplayer
  • Krijgt geen plankenkoorts van presenteren
  • Hobbies of side hustles; vinden we leuk om over te horen
  • Beschikbaar voor 32 tot 40 uur per week

De voordelen

Natúúrlijk krijg je een marktconform salaris - waarschijnlijk zelfs beter dan dat. Vergeet de pensioenregeling niet. Je reiskostenvergoeding. Een aflopende voetbaltafel. Kleverige bar. Alles wat bij een beetje bureau hoort. Maar dit zijn wat ons betreft ook belangrijke zaken:

  • Een bureau dat écht samenwerkt, zonder hiërarchisch geneuzel
  • Volop ruimte om mee te bouwen, te groeien en je stempel te drukken
  • Een vaste werkplek (dus geen flexplek-kantoortuin-ellende)
  • Meestal bij ons op kantoor, soms bij de klant op locatie
  • Klanten en projecten die nooit saai worden
  • Een multidisciplinair team vol ervaring en energie
  • Legendarische teamuitjes waar je nog maanden over zult praten
  • Goedgevulde koelkast met het assortiment van Coca-Cola
  • Een dropperig strafshotje als je de uren niet op tijd boekt
  • Tweemaal per week sporten onder leiding van een PT-er

 

Enthousiast? Solliciteer hier.

www.finallyanagency.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Finally an Agency viert 20 jaar met SPICECREAM

03-11-2025 | 09:15:00
Het ijs staat symbool voor het creatieve contrast waarmee het bureau merken helpt veranderen en groeien.

Lisette Samplonius: Finally an Agency is spot on

30-10-2025 | 11:17:00
Bas Vlugt sprak met haar over het twintigjarig bestaan van het bureau, het jubileumconcept SPICECREAM en hoe het vak zich in twee decennia heeft ontwikkeld

Strategische groei voor Finally an Agency

08-10-2025 | 11:38:00
Het Rotterdamse bureau breidt het team uit met Björn van der Most, Senior Creative Strategist / Copywriter, en Jessica Looman, Jr. Content Creative.

Lisette Samplonius: Coca-Cola werkt al 20 jaar met ons

10-09-2025 | 12:56:00
Finally an Agency viert dit jaar haar twintigjarig bestaan. Bas Vlugt van Marketing Report ging langs bij Lisette Samplonius in Berkel en Rodenrijs

Finally an Agency brengt Share a Coke van Coca-Cola tot leven met OOH specials

26-08-2025 | 09:15:00
De campagne, gericht op Gen Z, draaide om het terugbrengen van offline momenten van verbinding in een tijd waarin digitaal contact vaak de boventoon voert.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

EssenceMediacom en StudioM ontwikkelen Dr. Oetker-campagne Willie’s Bakfeest

04-11-2025 | 17:01:00
Dr. Oetker en Stichting Jarige Job slaan opnieuw de handen ineen voor een campagne die draait om geven, samen bakken en het vieren van ieder kind.

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

Twenty Two ontwikkelt wervingscampagne PostNL

04-11-2025 | 10:16:00
De campagne is bedoeld om post- en pakketbezorgers aan te trekken en laat zien hoe de functie kan passen bij uiteenlopende levensfasen en situaties.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Sr. Content Creator

04-11-2025 | 07:33:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Sr. Content Creator - 32–40 uur · Amsterdam

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.