[Vacatures] DPG Media zoekt een Verslaggever de Stentor

DPG Media is per direct op zoek naar een:

Verslaggever de Stentor - Apeldoorn 

Voor de Stentor, een van de grootste regionale nieuwsmedia van Nederland, zoeken we een verslaggever!

Functieomschrijving

Voor deze functie zoeken wij iemand die graag op zoek gaat naar en bezig gaat met nieuws en interessante verhalen. Een journalist die zich graag verdiept in de achtergronden van mensen en kwesties, houdt van doorpakken en online én in de echte wereld op onderzoek uitgaat.

  • Op zoek naar nieuws en bijzondere verhalen in en rondom Apeldoorn (vanaf onze redactie in Apeldoorn).
  • Met creatieve en goede ideeën komen en er uitvoering aan geven;
  • Deel uitmaken van een ambitieuze omgeving en deze nog verder opstuwen;
  • Werken bij een multimediaal nieuwsplatform (online en print) dat vanuit Zwolle, Deventer en Apeldoorn bijna heel Oost-Nederland bestrijkt.

 

Funnctieprofiel

Wij zoeken iemand die zelf ook uit de regio Apeldoorn en Komt uit de regio Apeldoorn en houdt van regionale/lokale journalistiek. Daarnaast herken jij je in het volgende profiel:

  • Hebt een nieuwsgierig en opgewekt karakter;
  • Ziet vooral mogelijkheden;
  • Weet hoe je je verhalen bij de lezers krijgt;
  • Bent kritisch en opbouwend;
  • Houdt van experimenteren;
  • Brengt iets extra’s mee.

 

Voorwaarden

  • salaris, passend bij jouw ervaring;
  • 38-urige werkweek;
  • 8 procent vakantiegeld en 4 procent persoonlijk budget;
  • jaarlijkse winstdeling o.b.v. de prestaties van DPG Media;
  • ontwikkelingsmogelijkheden d.m.v. opleidingen en trainingen;


Als hét mediabedrijf van Nederland staan we open voor alle talent in de maatschappij. Ongeacht je achtergrond, nodigen we je uit om te solliciteren op deze functie. Juist door de verschillen tussen collega’s ontstaan verrassende inzichten en innovatieve oplossingen. En dat past dan weer heel erg goed bij ons als organisatie. We zijn benieuwd wie jij bent en welke kwaliteiten en ervaring jij meebrengt.

Nog meer redenen om bij DPG Media te willen werken

Bij DPG Media werken we voor meer dan 90 sterke nieuwsmerken, magazines, televisieprogramma’s, radiostations en online services zoals Qmusic, NU.nl, Tweakers, Libelle, VTM en meer. We bereiken maandelijks ruim 90 procent van de Nederlanders en 8 op de 10 Vlamingen.

We bieden je een professionele werkomgeving waarin we vrijheid enorm belangrijk vinden. We geven je alle ruimte om aan je toekomst te werken door het aanbieden van workshops en trainingen. Voel je vrij om bij ons ondernemer, leerling en teamspeler te zijn, en vooral om jezelf te zijn.

Bij DPG Media is iedereen welkom. Dus solliciteer, wat je achtergrond ook is. Er staan ruim 5.500 slimme collega’s te popelen om je op te nemen in een team, of dat nou een projectteam, een pubquizteam of een sportteam is.

Solliciteren, en dan?

Heb je direct zin om aan de slag te gaan? Wij zien je CV en motivatie graag tegemoet. Heb je eerst nog vragen? Neem gerust contact op met Sylvia Cools, hoofdredacteur de Stentor, via [email protected] of Solliciteren hier.

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

[DutchMedia Podcast]: over overname RTL Nederland & EMF Act

05-07-2025 | 01:00:10
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Betting Wonen vergroot zichtbaarheid met campagne

01-07-2025 | 14:34:00
Betting Wonen, al 90 jaar een vertrouwd adres in de Achterhoek voor comfortabel wonen, wilde haar merk nieuw leven inblazen.

[Column] David de Jong: DPG Media heeft slim spel gespeeld

30-06-2025 | 21:57:00
DPG Media heeft het spel slim gespeeld en de benodigde toestemming van mededingingsautoriteit ACM binnen om RTL Nederland over te nemen. ACM spreekt van strenge voorwaarden en betrokkenen hebben het erover dat dit soort voorwaarden uitzonderlijk zijn

Fusie DPG en RTL NL: Kans of risico voor adverteerders?

30-06-2025 | 14:38:00
Vrijdag is bekend geworden dat de Autoriteit Consument & Markt (ACM) groen licht geeft voor de overname van RTL Nederland door DPG Media.

ACM: DPG Media krijgt vergunning voor overname RTL Nederland

27-06-2025 | 11:26:00
De Autoriteit Consument & Markt heeft DPG Media toestemming gegeven om RTL Nederland over te mogen overnemen van het beursgenoteerde RTL Group (van Bertelsmann)

Gepubliceerd door: Marlene

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.