SuperRebel Agency: Consistent maar zeker niet saai

SuperRebel Agency heeft altijd al een goede relatie met Het Financieele Dagblad. Omdat het medium voor veel van onze klanten heel goed werkt. Logisch, want het zijn bijna allemaal ondernemers of ondernemende marketeers. Mensen die niet altijd gaan voor ratio, maar ook graag hun hart volgen. Mensen die keuzes durven te maken en beseffen dat je met creativiteit en consistentie het verschil kan maken. Mensen die weten wat de waarde van een sterk merk is.

Adverteren in Het Financieele Dagblad

Sinds het begin van de coronatijd adverteren we zelf ook regelmatig in het FD. Het liefst adverteren we op zaterdag en op de achterpagina. Omdat we ook in mindere tijden een breinpositie willen houden en het goede voorbeeld willen geven. Nieuwe klanten komen immers niet vanzelf. En SuperRebel Agency is nu ook niet het bureau dat hard selling of cold calling gaat doen. We hebben liever dat we regelmatig door prospects worden uitgenodigd voor een kop koffie. Intussen hebben we 15 keer met een hele pagina in het FD gestaan. Daar zijn we bijzonder trots op. Als het gaat om ons eigen merk, dan zijn we zeer gedisciplineerd en consistent.

Onze website wordt continu bijgehouden, onze socials zijn up-to-date en we adverteren dus ook in het FD en vakbladen waaronder Marketing Report. Ook zelf willen we een sterk merk zijn en blijven. Wat dat betreft geloven we heel erg in de kracht van herhaling. Je gaat dus zeker nog veel van ons zien en horen. Het lijkt misschien saai, maar het werkt heel goed voor ons. 

www.superrebel.com

Lees ook:

PEEK en SuperRebel.Agency ontwikkelen visuele identiteit VGP

09-04-2026 | 14:27:00
VGP, actief in 16 landen, werkt samen met PEEK Creative Studios en SuperRebel.Agency aan een visuele identiteit die de Europese schaal en positionering van het bedrijf ondersteunt.

Van Dal kiest SuperRebel.Agency voor herpositionering

30-03-2026 | 09:37:00
Centraal staat de campagne Stijl komt met de jaren, waarmee het merk zich richt op mannen die waarde hechten aan ervaring, karakter en zelfvertrouwen.

Dé awardshow voor influencers en HEMA

06-03-2026 | 16:33:00
Beetje netwerken, glaasje in de hand, rustig inkomen. Je krijgt: een foodcourt waar merken elkaar proberen te overtreffen met activaties.

SuperRebel.Agency zet tafelmoment centraal voor Zaanse

16-02-2026 | 10:27:00
Zaanse Mayonaise start een merkcampagne rond het dagelijkse moment aan tafel. Centraal staat de pay-off: Zo smaakt er écht maar een

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: Toveren met taal

10-04-2026 | 11:42:46
Er was een tijd dat reclame vooral liet zien. Mooie beelden, grote beloftes, veel kleur.

[Vacatures] Vertigo 6 zoekt een Creative Content Specialist

10-04-2026 | 10:22:00
Vertigo 6 is per direct op zoek naar Creative Content Specialist - Arnhem | Fulltime | Medior

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Communicatieadviseur

10-04-2026 | 10:06:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Communicatieadviseur - Full-time / Part-time

[Vacancy] VML has a position for Senior SEO & GEO Consultant

10-04-2026 | 09:41:00
VML is directly looking for Senior SEO & GEO Consultant - Amsterdam

Bob Koigi: Microbudgetten stuwen groei van influencers

10-04-2026 | 09:40:50
De groei van influencermarketing wordt niet langer gedreven door miljoenencontracten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.