Serviceplan Group wint 14 awards tijdens Cannes Lions 2024

De internationale Serviceplan Group nam tijdens het 71ste Cannes Lions Festival 3 Gouden, 3 Zilveren en 8 Bronzen Lions mee naar huis. Daarnaast eindigde de bureaugroep in de top drie in de categorie Onafhankelijk Netwerk van het Jaar. Ook Mediaplus, onderdeel van de Serviceplan Group, boekte succes en werd derde in de categorie Media Netwerk van het Jaar
 
De campagne 855-HOW-TO-QUIT-(OPIOIDS) voor Anzen Health ontving vijf Lions: een Gouden Lion in de categorie Ontwerp voor Merkopbouw en Design-gedreven Effectiviteit, een Zilveren in Outdoor, en drie Bronzen in de categorieën Design voor Digitaal & Interactief, Design Media voor het gebruik van Audioplatforms en in Uitmuntendheid in Art Direction/Design
 
Voor PetPace’s Animal Alerts won de bureaugroep een Gouden Lion in Media - de eerste Gouden Lion in deze categorie voor de Serviceplan Group. Daarnaast werd een Zilveren Lion in de wacht gesleept in Creatieve Data, een Zilveren in Media, Cultuur en Context, en twee Bronzen Lions in Media, Inzichten en Media Strategie en Data en Technologie
 
Voor Sandoz Deutschland/Hexal AG’s Could it be that easy? won de groep een Gouden Lion in de categorie Audio en Radio. Het vormde tevens de eerste gouden leeuw voor de creatieve tak van de Serviceplan Group in Brussel. In de categorie Media - Inzichten en Mediastrategie werd een Bronzen Lion voor BMW iJack in de wacht gesleept. 
 
De campagnes voor Dole Pinatex en AIZOME Wastecare wonnen elk een Bronzen Lion, respectievelijk in Creatieve Effectiviteit en Merkervaring & Activatie. 
Christiaan van Betuw, CEO van Serviceplan Group Netherlands: "Het winnen van 14 Lions weerspiegelt onze wereldwijde toewijding aan innovatie, storytelling en positieve verandering. Dit is een geweldig resultaat van interdisciplinaire internationale samenwerking, waarbij de kracht van onze unieke ÜberCreativity wordt benadrukt."

www.serviceplan.nl
www.mediaplus.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Het merk als kompas in een wereld vol AI

27-01-2026 | 09:23:00
Als je één ding meeneemt uit mijn verhaal, is het dit: begin bij het merk. Niet omdat het lekker klassiek klinkt, maar omdat het de enige stabiele basis is

Marc Verschoor: House of Communication is gebouwd voor groei

22-01-2026 | 13:27:00
Marc Verschoor is na een carrière van bijna tien jaar bij Publicis Groupe, waarvan de laatste drie jaar als CEO, in september 2025 overgestapt naar Serviceplan Group Nederland waar hij CEO en Managing Partner is geworden

Lufthansa viert 100 jaar luchtvaart met visuele campagne

22-01-2026 | 12:41:32
De campagne is ontwikkeld door lead agency Serviceplan en nodigt het publiek uit om een eeuw luchtvaart en merkcommunicatie te verkennen.

Serviceproviders laten groeiende cybersecuritymarkt liggen

08-01-2026 | 09:07:54
Slechts 18 procent rekent deze dienstverlening tot de kernactiviteiten, terwijl een groot deel van de markt onbenut blijft

Elektrificatie drijft groei MultiTankcard in 2025

07-01-2026 | 09:20:00
De groei komt vooral uit elektrisch rijden. Het marktaandeel van elektrische voertuigen in de leasemarkt steeg volgens Aumacon naar 35,4 procent.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hein Strijker Managing Director creatief bureau Campagne

09-02-2026 | 16:23:25
Creatief bureau Campagne kiest in een marketingwereld waarin technologie steeds dominanter wordt bewust voor een andere koers.

This Agency versterkt creatieteam met Alessia Battistutta

09-02-2026 | 15:53:02
Zij is gestart als graphic designer en versterkt het bureau met haar ervaring in branding, grafische vormgeving en interface-design.

Cees Faes: Niemand van ons had het merk ‘Bad Bunny’ bedacht

09-02-2026 | 14:36:00
Ik was eigenlijk helemaal niet van plan om over Bad Bunny te schrijven.

Keune kiest Follo als performance marketing partner

09-02-2026 | 14:14:00
Met de samenwerking wil het haarverzorgingsmerk de wereldwijde e-commercegroei versnellen via een geïntegreerde full-funnel search & discovery aanpak.

Chris Verhoef: Zichtbaar blijven in AI-antwoorden

09-02-2026 | 14:00:00
In de reeks What Matters Now House delen experts van Matter hun perspectief op ontwikkelingen die het contentvak structureel beïnvloeden
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.