Serviceplan Group wint 14 awards tijdens Cannes Lions 2024

De internationale Serviceplan Group nam tijdens het 71ste Cannes Lions Festival 3 Gouden, 3 Zilveren en 8 Bronzen Lions mee naar huis. Daarnaast eindigde de bureaugroep in de top drie in de categorie Onafhankelijk Netwerk van het Jaar. Ook Mediaplus, onderdeel van de Serviceplan Group, boekte succes en werd derde in de categorie Media Netwerk van het Jaar
 
De campagne 855-HOW-TO-QUIT-(OPIOIDS) voor Anzen Health ontving vijf Lions: een Gouden Lion in de categorie Ontwerp voor Merkopbouw en Design-gedreven Effectiviteit, een Zilveren in Outdoor, en drie Bronzen in de categorieën Design voor Digitaal & Interactief, Design Media voor het gebruik van Audioplatforms en in Uitmuntendheid in Art Direction/Design
 
Voor PetPace’s Animal Alerts won de bureaugroep een Gouden Lion in Media - de eerste Gouden Lion in deze categorie voor de Serviceplan Group. Daarnaast werd een Zilveren Lion in de wacht gesleept in Creatieve Data, een Zilveren in Media, Cultuur en Context, en twee Bronzen Lions in Media, Inzichten en Media Strategie en Data en Technologie
 
Voor Sandoz Deutschland/Hexal AG’s Could it be that easy? won de groep een Gouden Lion in de categorie Audio en Radio. Het vormde tevens de eerste gouden leeuw voor de creatieve tak van de Serviceplan Group in Brussel. In de categorie Media - Inzichten en Mediastrategie werd een Bronzen Lion voor BMW iJack in de wacht gesleept. 
 
De campagnes voor Dole Pinatex en AIZOME Wastecare wonnen elk een Bronzen Lion, respectievelijk in Creatieve Effectiviteit en Merkervaring & Activatie. 
Christiaan van Betuw, CEO van Serviceplan Group Netherlands: "Het winnen van 14 Lions weerspiegelt onze wereldwijde toewijding aan innovatie, storytelling en positieve verandering. Dit is een geweldig resultaat van interdisciplinaire internationale samenwerking, waarbij de kracht van onze unieke ÜberCreativity wordt benadrukt."

www.serviceplan.nl
www.mediaplus.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Shirin Arfa-Kia: Europa’s antwoord op de agent-economie

27-10-2025 | 11:30:00
Shirin Arfa-Kia, AI & Innovation Consultant bij Mediaplus, legt uit waarom Europese alternatieven als Sōkosumi onmisbaar zijn en zet de voordelen op een rij

Serviceplan en MediaMarkt starten gezamenlijke merkcampagne

06-10-2025 | 15:15:00
MediaMarkt start een nieuwe fase in de merkcampagnes met een creatieve interpretatie van de bekende pay-off Ik ben toch niet gek.

SERVICEPLAN x ADNIGHT | The Deadline

19-09-2025 | 09:04:00
Tijdens deze editie van Adnight duikt Serviceplan Amsterdam dieper in het omgaan met deadlines en stress op de werkvloer.

Alex Turtschan: Gen Z herschrijft de sociale spelregels

18-08-2025 | 08:00:00
Media evolueert net als de natuur: van eenvoudige netwerken naar hypergedifferentieerde ecosystemen.

Marc Verschoor CEO Serviceplan Group Netherlands

12-08-2025 | 08:00:00
Marc Verschoor is per 1 september 2025 benoemd tot CEO en Managing Partner van de Serviceplan Group Netherlands. Hij neemt de functie over van de huidige CEO en Managing Partner Christiaan van Betuw die na 16 jaar de organisatie (tijdelijk) verlaat


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Monks ontwikkelt Veerkracht-campagne voor Pink Ribbon

28-10-2025 | 17:25:00
Kleine gebaren zijn nooit echt klein. Een berichtje, een knuffel, een herinnering of een cadeautje: ze brengen steun, hoop en bouwen veerkracht, in de ander en in onszelf.

DPG Media integreert Brand Metrics-technologie in Ad Manager

28-10-2025 | 17:14:00
Brand Metrics, wereldwijd marktleider in brand lift-meettechnologie, breidt de samenwerking met de advertentietak van DPG Media verder uit.

Onlyhumans laat Vlaanderen blauw kleuren voor Flitsmeister

27-10-2025 | 13:47:00
Om in Vlaanderen meer naamsbekendheid op te bouwen, werkt Flitsmeister samen met reclamebureau Onlyhumans.

DELA en Lucy lanceren campagne over vooruitdenken

27-10-2025 | 12:14:00
De campagne, ontwikkeld door bureau Lucy, draait om de boodschap Vooruitdenken, uit liefde voor hen die achterblijven.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Fotograaf

27-10-2025 | 08:15:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Fotograaf - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.