
Regisseur Maarten Pronk van Monks naar Chuck Studios
Chuck Studios heeft regisseur Maarten Pronk aangetrokken. Maarten Pronk voegt 15 jaar tabletop-ervaring ervaring toe aan het aanbod van specialisten bij het Amsterdamse bedrijf.
Ellen Gaedtgens, Co-founder & Head of Productions Chuck Studios: "Pronk combineert technische en artistieke talenten om betoverende, smaakvolle shots te ontwikkelen, met name van zoete producten."
Maarten Pronk deed ervaring op bij Caramel Pictures en MediaMonks waar hij werk maakte voor merken zoals Cadbury, Toblerone, Sultana en Amstel.
Maarten Pronk: "Ingrediënten zoals vloeibare chocolade, karamel of zelfs een eenvoudige aardbei kunnen een product tot leven brengen. Ik krijg een kick van het vinden van de juiste combinatie van kleur, compositie, beweging en belichting. Daarmee neem ik de kijker mee op een culinaire reis."
Ellen Gaedtgens: "Maarten brengt een nieuwe expertise met zich mee – chocolade en ijs behoren tot de moeilijkste producten om vast te leggen. Met Maarten hebben we een super specialist in huis gehaald. Minstens zo belangrijk: hij is een fijn persoon en past perfect binnen ons team."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Gordon Farquhar COO Holland & Barrett Benelux
Cathelijne Noortman Director MSQ Sport + Entertainment
Gwen Gerritsen stapt over van L’Oréal naar ING Nederland
CMO Consumer Koen Cluistra weg bij VodafoneZiggo
LifeHunters versterkt team met drie ervaren specialisten
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen