Momkai wint Red Dot Design Award met De Correspondent-app

Het Amsterdamse designbureau Momkai is de winnaar van de Red Dot Design Awards 2022 in de categorie Communication Design. De luister-app voor het journalistieke platform De Correspondent kreeg tijdens een gala in Berlijn één van de hoogste prijzen uitgereikt, een Best Of The Best.

Dagelijkse medicijn tegen de waan van de dag

De Correspondent wil een dagelijkse medicijn tegen de waan van de dag te zijn. Op verzoek van leden is het verhalen ook in audiovorm gaan aanbieden. Het winnende app-ontwerp van Momkai biedt een gebruiksvriendelijke manier om deze journalistiek te luisteren, met alle voorgelezen verhalen en podcasts op één plek.

Favoriet van het team

Harald Dunnink, Creative director: “Dit project was een favoriet van het team. Wij zijn mede-oprichters van De Correspondent, het derde grootste door leden ondersteunde journalistieke platform ter wereld. We geven veel om de diepgravende luisterverhalen die helpen om de wereld beter te begrijpen.”

Rob Wijnberg, Hoofdredacteur: “Audiojournalistiek is een steeds belangrijkere manier waarin we leden proberen de wereld te begrijpen. We zijn dan ook erg blij dat deze samenwerking met Momkai en deze fantastische audio-app deze erkenning hebben gekregen.”

www.momkai.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

INDIE bouwt voort op OH YEAH-campagne voor Vodafone

23-10-2025 | 17:42:00
Iedereen die sinds 8 september 2022 een telefoon direct bij Vodafone heeft gekocht, ontvangt tot 3 jaar gratis Batterij Garantie.

FCB ontwikkelt Pets Know Best-campagne voor Purina PRO PLAN

23-10-2025 | 15:37:00
De campagne is gebaseerd op een herkenbaar inzicht: huisdieren lijken een gezondere levenshouding te hebben dan veel mensen en weten vaak wat goed voor ons is.

Hotel L’Amour en Jumbo introduceren de campagne: Prijzenstorm

23-10-2025 | 12:03:00
Jumbo Supermarkten is gestart met de campagne Prijzenstorm, ontwikkeld door Hotel L’Amour. De actie speelt in op het herfstseizoen

TomTom brengt Tom by TomTom en campagne Good Drivers Only

23-10-2025 | 09:06:17
De introductie wordt ondersteund door de merkcampagne Good Drivers Only, ontwikkeld door Preacher Amsterdam.

Thuiswinkel.org en True Ideas samen tegen online aankoopfraude

21-10-2025 | 18:20:00
Omdat nepwebshops steeds professioneler worden, lanceert Thuiswinkel.org de bewustwordingscampagne Neem geen risico. Check het logo.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.