Momkai wint Red Dot Design Award met De Correspondent-app

Het Amsterdamse designbureau Momkai is de winnaar van de Red Dot Design Awards 2022 in de categorie Communication Design. De luister-app voor het journalistieke platform De Correspondent kreeg tijdens een gala in Berlijn één van de hoogste prijzen uitgereikt, een Best Of The Best.

Dagelijkse medicijn tegen de waan van de dag

De Correspondent wil een dagelijkse medicijn tegen de waan van de dag te zijn. Op verzoek van leden is het verhalen ook in audiovorm gaan aanbieden. Het winnende app-ontwerp van Momkai biedt een gebruiksvriendelijke manier om deze journalistiek te luisteren, met alle voorgelezen verhalen en podcasts op één plek.

Favoriet van het team

Harald Dunnink, Creative director: “Dit project was een favoriet van het team. Wij zijn mede-oprichters van De Correspondent, het derde grootste door leden ondersteunde journalistieke platform ter wereld. We geven veel om de diepgravende luisterverhalen die helpen om de wereld beter te begrijpen.”

Rob Wijnberg, Hoofdredacteur: “Audiojournalistiek is een steeds belangrijkere manier waarin we leden proberen de wereld te begrijpen. We zijn dan ook erg blij dat deze samenwerking met Momkai en deze fantastische audio-app deze erkenning hebben gekregen.”

www.momkai.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?

16-04-2026 | 12:45:11
De komst van Joybuy in Nederland en België voelt als een klassieke “hier moeten we iets van vinden” ontwikkeling.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.