Momkai wint Red Dot Design Award met De Correspondent-app

Het Amsterdamse designbureau Momkai is de winnaar van de Red Dot Design Awards 2022 in de categorie Communication Design. De luister-app voor het journalistieke platform De Correspondent kreeg tijdens een gala in Berlijn één van de hoogste prijzen uitgereikt, een Best Of The Best.

Dagelijkse medicijn tegen de waan van de dag

De Correspondent wil een dagelijkse medicijn tegen de waan van de dag te zijn. Op verzoek van leden is het verhalen ook in audiovorm gaan aanbieden. Het winnende app-ontwerp van Momkai biedt een gebruiksvriendelijke manier om deze journalistiek te luisteren, met alle voorgelezen verhalen en podcasts op één plek.

Favoriet van het team

Harald Dunnink, Creative director: “Dit project was een favoriet van het team. Wij zijn mede-oprichters van De Correspondent, het derde grootste door leden ondersteunde journalistieke platform ter wereld. We geven veel om de diepgravende luisterverhalen die helpen om de wereld beter te begrijpen.”

Rob Wijnberg, Hoofdredacteur: “Audiojournalistiek is een steeds belangrijkere manier waarin we leden proberen de wereld te begrijpen. We zijn dan ook erg blij dat deze samenwerking met Momkai en deze fantastische audio-app deze erkenning hebben gekregen.”

www.momkai.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder

24-04-2026 | 14:28:11
De markt voor digitale advertenties groeit allang niet meer alleen, hij versnelt zichzelf.

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.