Havas neemt Belgisch bureau Digizik over

Voortaan DIGIZIK by Havas Play

Havas neemt DIGIZIK uit België over, een bureau dat gespecialiseerd is in entertainment, muziek en cultuur. DIGIZIK wordt omgedoopt tot DIGIZIK by Havas Play, waarmee Havas de Belgische tak van Havas Play heeft gelanceerd.

Grégory Lefillatre en Francois Charles richtten in 2011 DIGIZIK op met een team van Culture Shapers dat in Brussel is gevestigd. Het bureau combineert muziek en entertainment om authentieke verhalen en experiences te vertellen.  Onlangs breidde het uit op het vlak van mode, lifestyle, voeding en sport.

DIGIZIK werkt voor circa 30 klanten waaronder partijen als Universal Music, BNP Paribas Fortis, Red Bull, Warner Music, Picon (Campari Group), Hey! (Orange), John Martin Brewery, en G-shock (Casio) alsmede de Franstalig Belgische publieke omroep RTBF en het Brusselse openbaar vervoersbedrijf STIB/MIVB.

Yannick Bolloré, voorzitter en CEO van Havas: “Ik vind het fantastisch om Francois Charles en Grégory Lefillatre en het hele DIGIZIK-team welkom te heten in de Havas-familie. Deze aankoop illustreert onze Converged-AI strategie perfect: het integreren van reatieve excellentie met mogelijkheden en talent met de kracht van onze AI-gedreven technologie en data. We brengen de internationale activatie expertise samen met de ongeëvenaarde expertise met DIGIZIK’s expertise in muziek, entertainment en culturele storytelling. Daarmee brengen we wereldklasse aan creativiteit en innovatie naar de Belgische markt.

Grégory Lefillatre en Francois Charles, beiden co-Managing Director van DIGIZIK by Havas Play: “Dit is een unieke kans om DIGIZIK naar een nieuw niveau te brengen. Met DIGIZIK’s erfgoed, de internationale expertise om belangrijke culturele en sport zaken van Havas Play te combineren met de kracht van Converged-AI, maakt dat we ideaal gepositioneerd zijn om de klanten te helpen publiek te brengen naar betrokken communities en onvergetelijke ervaringen te brengen op het vlak van entertainment en cultuur.”

Hugues Rey, co-CEO van Havas Belgium: “Deze aankoop vestigt Havas Belgium in entertainment-marketing. DIGIZIK vertegenwoordigd de oprechte connectie tussen merken en een gepassioneerd publiek. Onze benadering is gebouwd op drie complementaire niveaus: connectie om de relevante culturele insights te identificeren, controle om de touchpoints op het juiste moment te orkesteren, en tenslotte  content om te leveren wat het publiek echt zoekt.  Deze integratie transformeert creatieve beloftes naar meetbare prestaties. 

www.digizik.com

www.havasmedianetwork.com 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Richard Smoorenburg: Q1 gaat lekker! Of toch niet?

04-03-2026 | 09:35:00
Q1 is als vanouds begonnen. De telefoons staan roodgloeiend, de pitch-aanvragen vliegen je om de oren en de buzz in de markt is voelbaar

Bever en Havas Lemz lanceren campagne tegen zitgedrag

16-02-2026 | 13:58:16
Havas Lemz ontwikkelt voor Bever de campagne Bever laat je niet zitten.

Havas Lemz ontwikkelt 360-campagne rond Optimel Vezels

05-02-2026 | 15:27:00
Optimel introduceert Optimel Vezels, een productlijn die consumenten helpt om makkelijker meer vezels binnen te krijgen.

DEPT-campagne Sowieso: iDEAL gaat verder als Wero

21-01-2026 | 09:43:00
Met Sowieso speelt de campagne in op vragen rond het verdwijnen van de naam iDEAL, zonder het betaalproces zelf te veranderen.

Richard Smoorenburg: Ik durf het bijna niet te vragen…

15-01-2026 | 11:23:00
De meest recente trend is dat CES een Adfest aan het worden is waarbij agencies proberen elkaar te overtreffen met agentic mediaplanners
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.