For You Agency wint pitch Magnum
Social media agency For You Agency wint de pitch voor de lancering van Magnum Bonbons, de nieuwste productcategorie van het ijsmerk Magnum. Het bureau gaat de introductie van de Magnum BonBon-productcategorie onder Gen-Z in Nederland leiden waarbij het verantwoordelijk wordt voor het genereren van viraliteit via diverse media, social media-platformen en activaties.
Nieuw productassortiment voor Magnum
Met de introductie van Magnum Bonbons markeert het merk de uitbreiding van het productassortiment naar een nieuwe categorie: snacking. Het doel is om Magnum opnieuw te positioneren als dé ultieme verwennerij, nu ook in de vorm van luxueuze ijsbonbons. For You Agency zal hierbij een sleutelrol spelen door deze boodschap via een lanceringscampagne naar Gen-Z te brengen.
Britt Messing en Tess Scholten, founders For You Agency: "Cultuur ontstaat van onderaf, aangedreven door communities op social media. Het is continu in beweging. Bij For You Agency geloven we dat merken niet alleen moeten reageren op deze veranderingen, maar ze moeten leiden. En dat is precies wat we met Magnum Bonbons willen doen. We zijn enorm trots dat Magnum ons het vertrouwen geeft om hun nieuwe productcategorie neer te zetten."
Nizar Ben Messaoud, senior brandmanager Calvé & Hellmann's bij Unilever: "Met For You Agency hebben we een partner gevonden die de taal van onze doelgroep spreekt en ons helpt om op TikTok echt impact te maken."
Unilever brengt ook Unox, Knorr en Liquid I.V. onder bij For You Agency
Naast de lancering van de Magnum Bonbons-campagne, die wordt verwacht in het laatste kwartaal van 2024, bracht Unilever al eerder de merken Knorr, Unox en Liquid I.V. TikTok merk kanaal onder bij For You Agency. Het bureau wordt ingezet voor volledig merk kanaalbeheer, strategie, content, productie en influencercampagnes.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Crocodile Agency maakt vervolg Cup-a-Soup-campagne
Netflix en Dove vieren vrouwen die durven op te vallen
Joe Public vervolgt campagne Het blijft mensenwerk voor KPMG
Creatieve sector schaart zich achter campagne 113 Fonds
[Vacancy] tellent has a position for Growth Marketing Manager - DACH
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Crocodile Agency maakt vervolg Cup-a-Soup-campagne
Jolyn van Doorn: Koopmans draait om samen aan de bak gaan
Joe Public vervolgt campagne Het blijft mensenwerk voor KPMG
Creatieve sector schaart zich achter campagne 113 Fonds
Myrthe van den Elsen: Autodrop is rebels en absurd lekker
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen