Ekoplaza kiest voor Gardeners als pr-bureau

Na een kennismaking besloten Ekoplaza en Gardeners samen te werken om Ekoplaza’s positie als marktleider in de biologische sector via pr te versterken. Gardeners ondersteunt Ekoplaza vanaf juli met een retainer voor het genereren van doorlopende aandacht en het voeren van reactieve press office. 

Hans van Mierlo, Marketing Manager bij Ekoplaza: "Bij Ekoplaza staan duurzaamheid en biologische kwaliteit centraal in alles wat we doen. We zijn ervan overtuigd dat Gardeners, met hun creatieve aanpak en uitgebreide ervaring in de duurzame sector, ons perfect kan helpen om deze boodschap krachtiger over te brengen.”

Maira Evers, managing director bij Gardeners: “We zijn ontzettend blij en trots om met Ekoplaza samen te werken. Ekoplaza is een pionier op het gebied van biologische voeding en duurzaamheid. We kijken ernaar uit om hun verhaal te helpen vertellen en bij te dragen aan hun missie om de wereld een beetje groener te maken.”

www.gardeners.nl

www.ekoplaza.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Natuurhuisje lanceert campagne Ik wacht op je

05-01-2026 | 12:14:10
Sindsdien 2022 ontwikkelt Gardeners een merkstrategie, merkidentiteit, activaties en meerdere OOH- en online campagnes

Gardeners breidt aanbod uit met corporate PR

28-03-2025 | 11:40:00
Het bureau wil zo structureel bijdragen aan de reputatie van zijn klanten.

Gardeners en Natuurhuisje herlanceren campagne: Niet vliegen, wel landen

14-01-2025 | 15:03:00
Uit onderzoek van Natuurhuisje blijkt dat meer dan de helft van de Nederlanders die afgelopen jaar op vakantie zijn geweest het vliegtuig heeft genomen, ondanks dat ze weten wat de gevolgen hiervan zijn.

Gardeners partner van Plant FWD

31-03-2024 | 15:53:00
Dit jaar is Gardeners partner van Plant FWD. Plant FWD streeft naar een evenwichtigere voedselconsumptie met 60 procent plantaardige eiwitten in 2030

Gardeners werkt voor Lowlander

10-11-2023 | 14:12:00
Lowlander, het biermerk dat brouwt met botanicals (kruiden, specerijen en fruit), kiest na een pitch ervoor om met Gardeners samen te werken om de merk- en impact-communicatie beter over de bühne te krijgen. Gardeners gaat aan de slag met de merkstrategie en campagne-ontwikkeling


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.