DDB ontwikkelt merkcampagne voor NVM

De coöperatieve strategie van de NVM is gewijzigd. Daarom heeft DDB Amsterdam een merkcampagne ontwikkeld om de langetermijntransitie van de NVM van een vereniging voor makelaars naar een vereniging voor klanten te ondersteunen.

Anne-Marije Potter, manager communicatie en public affairs: "We staan in Nederland voor grote uitdagingen zoals woningtekorten, vergrijzing en verduurzaming. Tegelijkertijd vinden wij bij NVM dat iedereen een optimale plek verdient om te wonen en te werken. We kunnen dat spanningsveld nooit alleen oplossen. Maar we kunnen als NVM wel al onze data en deskundigheid combineren met onze lokale kennis en onze persoonlijke betrokkenheid bij al onze particuliere en zakelijke klanten. Alles draait om steeds beter inspelen op de klantbehoeften. Alleen dan kunnen we de beste plek bieden voor iedereen. Daarom is ons nieuwe motto: De beste plek voor jou. NVM."

Van pand naar klant

Job Koopman, strategy director DDB Amsterdam: "NVM is een keurmerk dat zekerheid biedt. Maar met het imago van de makelaars is het minder gesteld. Daarom maakt NVM de transitie van pand naar klant. Dat begint bij het tonen van begrip en inlevingsvermogen."

Estelle de Thouars, marketingcommunicatie NVM: "We zijn met DDB op zoek gegaan naar het merkverhaal voor de komende jaren: de NVM-makelaar kent niet alleen de markt, maar verdiept zich ook in de persoonlijke wensen en verhalen. Daardoor valt uiteindelijk alles vaak ook veel beter op zijn plek, dan je vooraf verwacht in deze huidige markt."

Moeder-dochterrelatie

Niels Bredemeijer, creatief directeur DDB Amsterdam: "In onze merkfilm laten we betrokkenheid zien die voelt als een moeder-dochter relatie. Want achter elke koop en verkoop steekt een verhaal vol wensen en onzekerheden die je graag deelt met een mens van vlees en bloed. Die persoonlijke betrokkenheid van de NVM ga je de komende tijd overal terugzien. In de nieuwe huisstijl, in alle online uitingen t/m de pr-aanpak en de arbeidsmarktcommunicatie van NVM aan toe."

www.ddb.amsterdam

www.nvm.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Eerste veertig bureaus voor ADNIGHT Amsterdam bekend

08-07-2025 | 11:33:16
Op 10 oktober openen onder meer DEPT, Monks, AI AM, 100%, Ace en Dawn hun deuren voor het publiek.

Omnicom lanceert sportbureau Dark Horses in Nederland

08-07-2025 | 07:00:00
Dark Horses is oorspronkelijk opgericht in Londen en werkte internationaal voor merken als Adidas, Lay’s, Just Eat, TikTok en Nissan.

DDB Amsterdam wint pitch van Transavia

25-06-2025 | 10:17:15
De luchtvaartmaatschappij wil met deze samenwerking het merk verder aanscherpen en positioneren voor de toekomst.

Vitakruid en DDB Amsterdam lanceren merkplatform Het zit erin

25-06-2025 | 10:17:00
Met de campagne richt het vitamine- en supplementenmerk zich op een breder publiek, waarbij de boodschap is dat iedereen in Nederland het beste uit zichzelf kan halen.

Young Lions: Kiki Knoops en Yascha Puts (DDB) winnen brons

20-06-2025 | 12:28:00
Junior Creatives Kiki Knoops en Yascha Puts van DDB Amsterdam hebben een Bronzen Young Lion gewonnen in de categorie Print met het idee van het blad Forbees, als parodie op het blad Forbes


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.