Counter breidt uit met communicatiestrateeg Gjalt Rameijer

Counter versterkt het team met Gjalt Rameijer als Senior PR & Communications Strategist.

Gjalt Rameijer heeft vijfentwintig jaar ervaring binnen de journalistiek en communicatie. Eerst als redacteur/verslaggever bij Kassa, Rtl Z en Rtl Nieuws en later in verschillende communicatierollen van woordvoerder en communicatieadviseur tot reputatiemanager en hoofd communicatie bij onder meer de VNG, VolkerWessels, Transdev, ProRail en JEX. Bij de VNG heeft Gjalt Rameijer de gewenste gemeentelijke verhoging van de leeftijd waarop gedronken mag worden - van 16 naar 18 - op de kaart gezet, bij VolkerWessels stond hij aan de basis van de lancering van de PlasticRoad en bij JEX heeft hij meegewerkt aan marketingcampagnes met voetbalplatform 433 en Battle of the Branche.

Raymond Bresching, partner en communicatiestrateeg bij Counter: “Met Gjalt halen we een zwaargewicht op het gebied van communicatie binnen. Samen met hem verdiepen we onze kennis en verbreden we onze activiteiten.”

www.countercontent.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Influencer & Content Marketing Awards 2025 | De Winnaars

20-11-2025 | 14:43:00
De prijzen bekronen onderscheidend werk in contentmarketing en influencermarketing, in zowel campagnerubrieken als bureaucategorieën.

Counter Collective wint twee keer zilver bij Dutch PR Awards

23-10-2025 | 12:42:00
Counter ondersteunt Ayvens bij merkbekendheid na fusie ALD en LeasePlan

Denise Jongkind: Design en communicatie zijn één

11-08-2025 | 08:54:00
Visueel kom je sterker uit de verf als je verhaal klopt. De basis van design word vaak mede gevormd door een goed narratief

Denise Jongkind naar Counter Collective als artdirector

07-08-2025 | 09:11:28
Ze gaat aan de slag met merkidentiteiten, campagnes en communicatiemiddelen.

Lonneke van der Horst: klanten reageren positief op merknaam Ayvens

24-07-2025 | 12:35:00
In 2024 hebben LeasePlan en ALD Automotive hun merken gewijzigd in Ayvens. We spreken Lonneke van der Horst, marketing directeur van Ayvens Nederland hierover. Ayvens is (net als voorheen ALD Automotive) onderdeel van de Franse bank Société Générale
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bertolli visualiseert tomatenherkomst met time-lapse

15-01-2026 | 09:37:00
Wie wil laten zien dat tomaten voor pastasauzen rijpen onder de Italiaanse zon, kan dat verhaal laten vertellen door de zon zelf.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Accountmanager

15-01-2026 | 09:14:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Accountmanager - Fulltime · Amsterdam

Dentsu: internationale activiteiten verkopen lukt niet

14-01-2026 | 12:01:00
Het lukt Dentsu niet om zijn internationale activiteiten te verkopen. Ook het Nederlandse Dentsu (mediabureau) en Dentsu Creative Amsterdam (creatief bureau) vallen hieronder

PINK en Elfsquad werken samen aan groei in DACH-regio

14-01-2026 | 10:28:02
PINK ondersteunt Elfsquad met campagnes en leadgeneratie, gericht op het bereiken van zakelijke beslissers in meerdere markten.

VML benoemt Joe Petyan tot CEO van VML UK

14-01-2026 | 09:08:16
Vanuit Londen krijgt hij de leiding over de creatieve, data- en technologiedisciplines van het bureau in een van de belangrijkste markten
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.