Alfred: Beste groente, fruit én brood commercial voor Lidl

Op 19 januari lanceert Lidl de door Alfred ontwikkelde marketingcampagne die groente, fruit én brood in de schijnwerpers zet. De campagne benadrukt de betaalbaarheid en kwaliteit van verse producten, waarmee Lidl door YouGov (voorheen GfK) voor de elfde keer is uitgeroepen tot de beste supermarkt in groente en fruit, alsmede in brood. Lidl noemt zich daarbij met deze resultaten verskampioen. Onderdeel van de campagne is een tv-commercial, waarin Lidl-medewerkers dit succes al dansend vieren.

Vers

Laura Klaver, head of marketing bij Lidl Nederland: “Van alle supermarkten zijn wij door de consument als beste uitgeroepen, óók in brood. Je begrijpt dat we daar enorm blij van worden: dit bewijst maar weer eens dat onze producten niet alleen supergoedkoop zijn, maar ook nog eens supervers”.

De tv-commercial is vanaf zondag 19 januari te zien op televisie. Medewerkers en klanten vieren daarin samen dat Lidl opnieuw de beste is.

Jeroen van de Sande, Executive Creative Director en Partner bij Alfred: “Bij feest zijn muziek en dans natuurlijk onmisbaar. Daarom hebben we een track gemaakt op de bekende muziek van Usher’s Yeah, waar je meteen op wilt dansen. Om de trots bij Lidl te versterken hebben Lidl-medewerkers een rol gekregen in de tv-commercial en verschillende online video’s.”  

Volledig geïntegreerde campagne

De campagne is volledig geïntegreerd in alle communicatiemiddelen. Dansende medewerkers zijn te zien in korte online video’s en social advertising. Daarnaast zijn aanbiedingen op groente, fruit en brood terug te zien in     tag-ons, online video advertenties (OLV’s), display advertising, folders en points of sale (POS).

Ook komt er een paginagrote advertentie om telers, bakkers en medewerkers te bedanken. Native advertising leidt naar een landingspagina met meer informatie over Lidl als beste supermarkt in groente, fruit én brood.  

Bobbie bloemkool

In de tv-commercial krijgt de swingende Bobbie bloemkool een belangrijke rol die ook een hoofdrol krijgt in de social media content, ontwikkeld en geproduceerd door het creatieve bureau Bruut.  Ook hierin is het feestnummer terug te horen.

Laura Klaver: “We bouwen voort op de choreografie uit de tv-commercial met herkenbare dansmoves. Deze moves zijn eenvoudig na te doen, zodat iedereen op social media kan meedansen.”

www.alfred.nl

www.bruut.media

www.lidl.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Alfred breidt team uit met vijf collega’s

04-12-2025 | 11:24:28
Met deze uitbreiding wil het bureau meer capaciteit en diversiteit toevoegen om de groei en nieuwe opdrachten in de komende periode te ondersteunen

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

[Vacatures] Alfred zoekt een Designer

10-10-2025 | 10:22:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Designer - Full-time · Amsterdam

Alfred lanceert campagne met dames van Van Dobben

07-10-2025 | 11:28:00
Alfred en OnSocial hebben een merkcampagne ontwikkeld voor croquetmerk Van Dobben, waarin de dames uit de iconische Amsterdamse Eetsalon centraal staan

[Vacatures] Alfred zoekt een Senior Producer

24-09-2025 | 08:00:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Senior Producer - Full-time · Amsterdam
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Happy Horizon lanceert AI Optimizer voor AI-vindbaarheid

16-12-2025 | 10:57:19
Een geïntegreerde dienst die organisaties helpt vindbaar en relevant te blijven in de snel veranderende wereld van AI-gedreven zoekresultaten.

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.