VENGEAN komt met rebranding en naam voor ONA Group
De ONA Group is gelanceerd: een collectief van de evenementenbedrijven Dutch7, The Suppliers en NoName Group. Voor de (re-)branding werd creative branding agency VENGEAN aangetrokken
De bedrijven uit de groep zijn actief in technische productie en siteproductie, eventmanagement, veiligheid, crowdmanagement en vergunningstrajecten.
In samenwerking met het managementteam van ONA werd de groep strategisch gepositioneerd, voorzien van de naam ONA Group, de Brand Story en het thema The excitement engineers. Ook creëerde VENGEAN de visuele identiteit – waaronder het logo – en het creatieve communicatieconcept dat 360-graden in on- en offlinekanalen wordt doorvertaald.
De veranderingen zijn zichtbaar in pr, social media, op de signage van het hoofdkantoor, werkkleding, bedrijfspanden en -voertuigen en de website www.ONA.nl.
Vanaf heden worden de producties van bekende evenementen waaronder Kingsland Festivals, Don’t Let Daddy Know en Royal Park Soestdijk ondergebracht onder ONA Productions.
Lees ook:
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Frederique Rote: Waarom deze AI-kerstreclame misging
Frederique Rote: Concept komt op de eerste plaats bij VENGEAN
Thomas Ritter sluit zich aan bij VENGEAN
Andy Mosmans: nexeye groeit in Europa met VENGEAN-power
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Cees Faes: Waarom Basic-Fit geen Buckler is
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager
[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert