[Vacatures] Havas Media zoekt een Communications Executive

Havas Media is per direct op zoek naar een:

Communications Executive

Als Communications Executive maak je deel uit van een Business Unit van Havas Media. De Business Unit is verantwoordelijk voor het mede realiseren en uitvoeren van het marketing- en communicatiebeleid van de klant op het gebied van on- en offline media. Samen met alle specialisten zorg je voor activatie en implementatie van mediaplannen van klanten van Havas Media. 

Wat ga je doen?

Als Communications Executive bij Havas Media ben je mede verantwoordelijk voor de activatie en implementatie van media deelplannen en procuraties op het gebied van online en offline media van klanten. Je bent tevens medeverantwoordelijk voor de eerste aanzet tot middelen selectie in overleg met de (Senior) Communications Consultant .

  •  Je werkt samen met de (Senior) Communications Consultant in je team op klanten en samen maak je de vertaling van briefing naar media inzet.
  • Je bent verantwoordelijk voor het opstellen van procuraties en het aanpassen van de mediakalenders en het bijhouden van de bestedingsoverzichten.
  • Je bent verantwoordelijk, onder supervisie van de (Senior) Communications Consultant, voor de doorvertaling naar de specialisten van de tactische mediaplannen van on- en offline mediumtypen.

 

Wie zoeken we?

We hechten bij Havas Media veel waarde aan een cultural fit, dus naast hard werken, moet je ook van gezelligheid houden en een team spirit hebben. Daarnaast beschik je over:

  • Een afgeronde HBO-opleiding, richting marketing, communicatie of (bedrijfs)economie
  • Een jaar relevante werkervaring, aan bureauzijde is een pre
  • Commerciële gedrevenheid
  • Uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden in het Nederlands en Engels

 

Waarom wil je hier werken?

  • Een prachtig licht kantoor met uitzicht over het water in de bruisende Houthavens
  • Havas Lemz en Havas Media vormen samen de Havas Village, een combinatie van media en creatie. Dit betekent een hele inspirerende, internationale en creatieve omgeving met ontzettend veel leuke en diverse collega's!
  • Borrels op ons dakterras in de zon, boottochtjes door de grachten en gezellige feestjes zijn ons niet vreemd
  • Pop up Coaching: twee keer per maand komt onze coach op kantoor en heb je de mogelijkheid om een coaching sessie te boeken. Wij geloven dat mentaal gezonde werknemers, blije werknemers zijn!
  • Een aantrekkelijk fietslease plan met werkgeversbijdrage in samenwerking met Hellorider
  • Hybride way of working, je werkt zowel op kantoor als thuis
  • Elke dag staat er een verse lunch boordevol lokale en biologische producten voor je klaar in de kantine, heel verantwoord en gezond dus!
  • Je krijgt 25 vakantiedagen 
  • Je ontvangt een maandelijkse telefoonvergoeding
  • Voor de dagen die je thuis werkt, krijg je een maandelijkse thuiswerkvergoeding

 

Sollicitatieprocedure

Geen motivatiebrief nodig: solliciteren kan simpelweg door 4 vragen te beantwoorden en je cv te sturen! Solliciteer hier.

www.havasmediagroup.com

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brandmerck en 4traffic bundelen krachten in online marketing

04-02-2026 | 15:00:00
Het doel is klanten consistenter en toekomstbestendiger te ondersteunen in hun groeiambities en de implementatie van AI in marketing te versnellen.

amsterdam&partners lanceert Uitpas-campagne voor cultuurbezoek

04-02-2026 | 12:20:00
De campagne is ontwikkeld in samenwerking met The Family en wordt uitgerold via een campagnevideo op social media en out-of-home-uitingen in de stad

TBWA\NEBOKO lanceert eerste campagne voor Landal

04-02-2026 | 10:00:00
Landal en TBWA\NEBOKO zijn een creatieve samenwerking gestart rond de ontwikkeling van het Landal-merk.

Publicis Groupe: omzetgroei bij stijgend operationele winst; netto winst stijgt niet

04-02-2026 | 09:43:00
Publicis Groupe heeft over 2025 een omzet van 14,5 miljard euro gedraaid. Dat is 5,6 procent meer dan in 2024. Het operationele resultaat steeg naar 2,39 miljard euro. (was 2,2 miljard euro). Het netto resultaat bleef stabiel

NOISE ontwikkelt campagne over zichtbaarheid mantelzorgers

04-02-2026 | 08:50:57
Met ZIEN dat zij er voor iemand ZIJN wil het bureau, samen met MantelzorgNL en andere partners, mantelzorg zichtbaar maken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.