[Vacatures] Havas Media zoekt een Communications Director

Havas Media is per direct op zoek naar een:

Communications Director

 

Als Communications Director ben je verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de communicatie- en mediaplannen voor de merken zoals Red Bull, Bolletje en Kia. Je bent een echte teamspeler waarbij kwaliteit, het realiseren van de doelstellingen en klanttevredenheid altijd bovenaan staan. 

Wat ga je doen?

Als Communications Director heb je de dagelijkse leiding over het team die bestaat uit een (Sr.) Communications Consultant en Communications Executive. 

Daarin ben je het eerste aanspreekpunt voor de klanten. Je bent in staat om de briefing door te vertalen naar een strategie en mediaplan waarmee de doelstellingen worden behaald. Presenteren is voor jou gesneden koek en jij kan de klanten met kwalitatieve onderbouwing overtuigen van je advies.

Je bent een autoriteit op media- en communicatievlak en bent altijd op de hoogte van nieuwe trends en ontwikkelingen in de markt en deelt pro-actief commerciële kansen en samenwerkingsmogelijkheden met onze klanten. 

Je bent op de hoogte van de vraagstukken die spelen bij de klant en bent van daaruit in staat om te signaleren waar er kansen liggen om de business doelstellingen te vergroten. Het bouwen van een goede klantrelatie is heel belangrijk in de samenwerking en deze kwaliteiten beheers jij uitstekend. 

De taken omvatten mediaplanning, financiën, mediastrategieën, jaarplanning, bijwonen van vergaderingen en gesprekken over de status van de klant (met de consultant), werken aan pitches en prognoses en groei-optimalisaties. Daarbij ben je verantwoordelijk voor Accountplannen, de Client PNL en natuurlijk voor je team. Je rapporteert aan de Business Unit Lead en werkt samen met bureaupartners, rechtstreeks met klanten en interne specialisten.

Wie zoeken we?

We hechten bij Havas Media veel waarde aan een cultural fit, dus naast hard werken, moet je ook van gezelligheid houden en een team spirit hebben. Daarnaast beschik je over:

  • Een afgeronde HBO-opleiding, richting marketing, communicatie of (bedrijfs)economie
  • Ten minste 5 jaar relevante werkervaring, aan bureauzijde is een pre
  • Commerciële gedrevenheid
  • Ervaren in het ontwikkelen en beheren van klantrelaties op alle niveaus en in te spelen op verschillende culturele gebruiken
  • Bedreven in het voorbereiden en geven van presentaties op hoog niveau
  • Vermogen om teams te leiden en te inspireren - met name om digitale expertise of innovatieve oplossingen te bevorderen
  • Sterke online en offline marketing / communicatie achtergrond
  • Sterke kennis van Excel en PowerPoint
  • Uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden in het Nederlands en Engels

 

Waarom wil je hier werken?

  • Een prachtig licht kantoor met uitzicht over het water in de bruisende Houthavens
  • Havas Lemz en Havas Media vormen samen de Havas Village, een combinatie van media en creatie. Dit betekent een hele inspirerende, internationale en creatieve omgeving met ontzettend veel leuke en diverse collega's!
  • Borrels op ons dakterras in de zon, boottochtjes door de grachten en gezellige feestjes zijn ons niet vreemd
  • Pop up Coaching: twee keer per maand komt onze coach op kantoor en heb je de mogelijkheid om een coaching sessie te boeken. Wij geloven dat mentaal gezonde werknemers, blije werknemers zijn!
  • Een aantrekkelijk fietslease plan met werkgeversbijdrage in samenwerking met Hellorider
  • Hybride way of working, je werkt zowel op kantoor als thuis
  • Elke dag staat er een verse lunch boordevol lokale en biologische producten voor je klaar in de kantine, heel verantwoord en gezond dus!
  • Je krijgt 25 vakantiedagen 
  • Je ontvangt een maandelijkse telefoonvergoeding
  • Voor de dagen die je thuis werkt, krijg je een maandelijkse thuiswerkvergoeding

 

Sollicitatieprocedure

Geen motivatiebrief nodig: solliciteren kan simpelweg door 4 vragen te beantwoorden en je cv te sturen! Solliciteer hier.

www.havasmediagroup.com

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

BMW start wereldwijde campagne voor iX3

15-09-2025 | 15:51:00
BMW heeft samen met Jung von Matt HAMBURG een internationale campagne gelanceerd rond de introductie van de BMW iX3.

Supermarkt Dirk benadrukt betaalbaarheid met Telegraaf-bijlage

15-09-2025 | 14:05:00
Supermarktketen Dirk heeft een bespaarbijlage uitgebracht in De Telegraaf. Daarmee speelt de keten in op de discussie over koopkracht en prijzen

Univé Zakelijk kiest Zandbeek na creatieve pitch voor zakelijke marketingcampagnes

15-09-2025 | 12:31:00
Verzekeraar Univé heeft na een pitch Zandbeek verkozen als creatief bureau voor zakelijke marketingcampagnes en content

[Vacatures] iO zoekt een Marketing Strateeg

15-09-2025 | 08:50:00
iO is per direct op zoek naar Marketing Strateeg - Campus Den Bosch

[Vacatures] Influentials zoekt een Medior Campaign Manager

15-09-2025 | 07:49:00
Influentials is per direct op zoek naar Medior Campaign Manager (36-40 uur) Fulltime · Rotterdam / Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.