True Ideas neemt Johnny Wonder over

Combinatie is go-to-bureau voor merken met een maatschappelijke missie

De bureaus True Ideas en Johnny Wonder gaan samen verder onder de naam True Ideas. Met de overname willen de partijen inspelen op de groeiende vraag van merken die zich maatschappelijk willen profileren.

Beide bureaus hebben een duurzaamheidsprofiel. Johnny Wonder werkt onder meer voor de Unie van Waterschappen, Waternet, Greenwheels, Offlimits en de Nationale Ombudsman. True Ideas, dat B Corp-gecertificeerd is, is actief voor onder andere de Koninklijke Bibliotheek, Sanquin, TNO, Verstegen, Thuiswinkel en het Mauritshuis.

Complementaire samenwerking

Jeroen Ritsema, oprichter van True Ideas: "Onze bureaus bleken verrassend complementair. Door synergie in maatschappelijke inzichten, strategie, positionering, campagnes, social content en data intelligence ontstaat een sterk strategisch-creatief bureau met een omvang waarmee je écht impact kunt maken."

Willem Dudok, mede-oprichter van Johnny Wonder: "Deze stap bood mooie nieuwe kansen voor ons bureau. Ik geloof dat de toekomst toebehoort aan merken die hun commerciële ambities weten te verbinden aan maatschappelijke uitdagingen. Aan merken die begrijpen dat business for good ook good for business is. Daar heb je een bureau voor nodig dat merkexpertise en maatschappelijke inzichten weet te verbinden en te vertalen naar impactvolle communicatie."

Management

De overname werd begeleid door Fred Moolhuijsen. Managing partner Michiel de Vries verlaat Johnny Wonder en draagt zijn werkzaamheden de komende maanden over aan Marlies Rövekamp, managing director van True Ideas.

Marlies Rövekamp: "De overname is een belangrijke stap in onze ambitie om hét go-to-bureau te worden voor alle organisaties met een maatschappelijke missie. We zijn alweer in gesprek met andere bureaus die onze visie delen. Met Jeroen Ritsema, Pieter Dingemans, mijzelf en nu dus ook Willem Dudok hebben we een managementteam dat elke dag aan die ambitie werkt."

www.trueideas.nl

www.agencyengines.com

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Daymakers wordt onderdeel van ITA Group

09-12-2025 | 13:46:00
ITA Group heeft het Utrechtse experiencebureau Daymakers overgenomen. Daymakers ontstond uit de fusie van FX Agency en D&B Eventmarketing

Paramount Skydance doet vijandig bod om geheel Warner Bros. Discovery over te nemen

08-12-2025 | 19:37:00
Paramount Skydance heeft een zogeheten vijandelijk bod gedaan om geheel Warner Bros. Discovery over te nemen. Dit in reactie op het bod van Netflix dat voor 87,7 miljard dollar de film-/tv-studios van Warner Bros. en streamingdienst HBO Max wil overnemen

Netflix koopt Warner Bros. en HBO Max voor 82,7 miljard dollar

05-12-2025 | 14:45:00
Netflix heeft aangekondigd de film-/tv-studios Warner Bros. en de streamingdienst HBO Max te kopen van Warner Bros. Discovery voor een totale waarde van 82,7 miljard dollar

Kim Klaver neemt geheel PR-Dashboard over van oprichter Jeroen Goeman Borgesius

02-12-2025 | 22:45:00
Kim Klaver heeft PR-Dashboard geheel overgenomen. Daarmee heeft Jeroen Goeman Borgesius zijn aandelen verkocht

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.