TommyTomato kiest voor Food Cabinet

TommyTomato kiest voor Good Food PR, het PR label van creative agency Food Cabinet, als vaste PR partner. Het bedrijf is actief op het gebied van groentelunches op basisscholen. Het bedrijf is op missie om van alle kinderen in Nederland groente-eters voor het leven te maken.

Deze samenwerking heeft niet alleen als doel om de zichtbaarheid van TommyTomato vergroten, maar draagt ook bij aan de bewustwording en educatie over gezonde voeding op scholen door heel Nederland.

Meer dan 22.000 kinderen eten wekelijks een groentelunch van TommyTomato (op ruim 250 scholen) en afgelopen jaar groeide het bedrijf met 600 procent. De missie van TommyTomato sluit naadloos aan op die van Food Cabinet. Samen zetten zij zich in voor het bevorderen van gezonde voeding met een focus op duurzaamheid en maatschappelijke impact.

Missie en waarde

Bas Turk, medeoprichter van TommyTomato: “We kennen Food Cabinet al langere tijd en dit jaar was het moment voor ons om meer naar buiten te treden via pr. Dat doen we met Food Cabinet omdat zij het beste aansluiten bij onze waarde en missie. Find people who believe what you believe.”

Laura Emous, PR-specialist bij Food Cabinet: “Het bijzondere van TommyTomato is dat het bedrijf een maatschappelijke missie heeft, en tegelijkertijd vanuit een echte ondernemersspirit wordt gerund. TommyTomato zit in een dynamische periode van groei, met veel nieuwe initiatieven en samenwerkingen. We vinden het ontzettend waardevol dat we bij kunnen dragen aan hun missie.”

Foto: Claudia Rison

www.foodcabinet.nl

www.tommytomato.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Kim Klaver: Vervangt AI jouw PR-werk? Dit moet je weten

08-06-2026 | 16:08:00
Het geschreven woord verandert. Niet alleen hoe het klinkt, maar ook hoe het tot stand komt.

Stoïk kiest TEAM LEWIS voor PR in de Benelux

08-06-2026 | 15:44:00
De cyberverzekeringsspecialist wil daarmee de zichtbaarheid en marktpositie in de Benelux verder versterken.

Bel Nederland benoemt Bart Schoonus tot Head of Sales

04-06-2026 | 05:00:00
Hij wordt verantwoordelijk voor het versterken van de positie van Bel op de Nederlandse markt en het uitbouwen van strategische samenwerkingen

Wooning en Sparta brengen Rotterdam samen voor kansengelijkheid

02-06-2026 | 16:59:00
Wooning en Sparta Rotterdam hebben op 28 mei een bijeenkomst georganiseerd rond kansengelijkheid onder jongeren.

[The List] EUSA PR

02-06-2026 | 10:34:27
EUSA PR is een internationaal PR-bureau voor Nederlandse en Europese deeptech-, biotech-, healthtech- en cleantechbedrijven die hun zichtbaarheid willen vergroten in Europa


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Campagne zoekt een Accountmanager

12-06-2026 | 14:54:00
Campagne is per direct op zoek naar Accountmanager - Fulltime · Rotterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior UX/UI Designer

12-06-2026 | 13:37:00
ACE is per direct op zoek naar Senior UX/UI Designer - Fulltime · Amsterdam

Bart van Wageningen: Coca-Cola | Dove | DoorDash

12-06-2026 | 12:36:09
Drie campagnes, drie manieren om relevant te willen zijn. Heerlijk om als supporter vanaf de zijlijn te schreeuwen wat IK ervan vind:-)

Bob Koigi: Loyaliteit gaat verder dan prijskaartjes

12-06-2026 | 10:51:44
Consumenten stappen vaker over naar andere merken, kiezen vaker voor goedkopere alternatieven en bekijken hun uitgaven kritischer.

10 tips van Endeavour voor Shopify AI-vindbaarheid

12-06-2026 | 10:31:00
Nu consumenten steeds vaker complete vragen stellen aan AI-tools als ChatGPT en Gemini, verandert ook de manier waarop producten worden gevonden.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.