TommyTomato kiest voor Food Cabinet

TommyTomato kiest voor Good Food PR, het PR label van creative agency Food Cabinet, als vaste PR partner. Het bedrijf is actief op het gebied van groentelunches op basisscholen. Het bedrijf is op missie om van alle kinderen in Nederland groente-eters voor het leven te maken.

Deze samenwerking heeft niet alleen als doel om de zichtbaarheid van TommyTomato vergroten, maar draagt ook bij aan de bewustwording en educatie over gezonde voeding op scholen door heel Nederland.

Meer dan 22.000 kinderen eten wekelijks een groentelunch van TommyTomato (op ruim 250 scholen) en afgelopen jaar groeide het bedrijf met 600 procent. De missie van TommyTomato sluit naadloos aan op die van Food Cabinet. Samen zetten zij zich in voor het bevorderen van gezonde voeding met een focus op duurzaamheid en maatschappelijke impact.

Missie en waarde

Bas Turk, medeoprichter van TommyTomato: “We kennen Food Cabinet al langere tijd en dit jaar was het moment voor ons om meer naar buiten te treden via pr. Dat doen we met Food Cabinet omdat zij het beste aansluiten bij onze waarde en missie. Find people who believe what you believe.”

Laura Emous, PR-specialist bij Food Cabinet: “Het bijzondere van TommyTomato is dat het bedrijf een maatschappelijke missie heeft, en tegelijkertijd vanuit een echte ondernemersspirit wordt gerund. TommyTomato zit in een dynamische periode van groei, met veel nieuwe initiatieven en samenwerkingen. We vinden het ontzettend waardevol dat we bij kunnen dragen aan hun missie.”

Foto: Claudia Rison

www.foodcabinet.nl

www.tommytomato.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

TikTok breidt advertentieaanbod uit met AI en creator tools

22-06-2026 | 13:09:43
Met de introducties wil TikTok adverteerders helpen sneller te werken, beter aan te sluiten op cultuur en campagnes op grotere schaal uit te rollen.

Lidl wordt partner van Tomorrowland

18-06-2026 | 16:19:00
Op het festivalterrein in Boom opent Lidl een pop-upstore en een eigen bakkerij, terwijl bezoekers ook gratis fruit kunnen krijgen bij zogeheten Fresh Food Stations.

HPB en LDJ bundelen krachten in tech-PR

18-06-2026 | 09:21:11
LDJ Tech PR gaat verder onder de naam LDJ, an HPB Company.

Kiki Hirschfeldt: Goede PR begint met realisme

18-06-2026 | 08:54:00
Kiki Hirschfeldt is eigenaar van Coebergh Communicatie & PR. Zij is genomineerd voor PR Persoon van het Jaar 2026 bij de Dutch PR Awards.

Natasja Gregorowitsch: Zonder lokale kennis mis je de Belgische pers

17-06-2026 | 08:48:00
Natasja Gregorowitsch, eigenaar van PR-bureau TALK ABOUT, en haar Belgische collega Tinneke Vos leggen uit wat er komt kijken bij goede PR over de grens.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Linkbuilding blijft relevant voor SEO in 2026

22-06-2026 | 14:57:00
Linkbuilding is volgens sommigen achterhaald, maar die conclusie gaat voorbij aan de rol die links nog altijd spelen in zoekmachines.

Amstel, Ogilvy en INGO winnen drie Zilveren Lions

22-06-2026 | 14:30:00
Amstel heeft met de campagnes Los Campeones Restaurant, Lo de Facu Pub en La Guitarrita Bar drie Zilveren Lions binnengehaald in de categorie Print & Publishing

MAANDAG: Akqa Brussels op shortlist Brand Experience & Activation met Virtual Donors

22-06-2026 | 11:00:00
Cannes Lions 2026 maakt deze week de shortlists per categorie bekend.

Richard Smoorenburg: Cannes de korte broek nog?

22-06-2026 | 10:46:00
Eén regel, glashelder, geen ruimte voor interpretatie: draag je een korte broek op kantoor, dan ga je naar huis.

ZONDAG: Vijftien nieuwe Benelux shortlist noteringen

21-06-2026 | 09:41:00
Cannes Lions 2026 maakt deze week de shortlists per categorie bekend. Update: Vijftien nieuwe Benelux shortlist noteringen
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.