TommyTomato kiest voor Food Cabinet
TommyTomato kiest voor Good Food PR, het PR label van creative agency Food Cabinet, als vaste PR partner. Het bedrijf is actief op het gebied van groentelunches op basisscholen. Het bedrijf is op missie om van alle kinderen in Nederland groente-eters voor het leven te maken.
Deze samenwerking heeft niet alleen als doel om de zichtbaarheid van TommyTomato vergroten, maar draagt ook bij aan de bewustwording en educatie over gezonde voeding op scholen door heel Nederland.
Meer dan 22.000 kinderen eten wekelijks een groentelunch van TommyTomato (op ruim 250 scholen) en afgelopen jaar groeide het bedrijf met 600 procent. De missie van TommyTomato sluit naadloos aan op die van Food Cabinet. Samen zetten zij zich in voor het bevorderen van gezonde voeding met een focus op duurzaamheid en maatschappelijke impact.
Missie en waarde
Bas Turk, medeoprichter van TommyTomato: “We kennen Food Cabinet al langere tijd en dit jaar was het moment voor ons om meer naar buiten te treden via pr. Dat doen we met Food Cabinet omdat zij het beste aansluiten bij onze waarde en missie. Find people who believe what you believe.”
Laura Emous, PR-specialist bij Food Cabinet: “Het bijzondere van TommyTomato is dat het bedrijf een maatschappelijke missie heeft, en tegelijkertijd vanuit een echte ondernemersspirit wordt gerund. TommyTomato zit in een dynamische periode van groei, met veel nieuwe initiatieven en samenwerkingen. We vinden het ontzettend waardevol dat we bij kunnen dragen aan hun missie.”
Foto: Claudia Rison
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
HPB en LDJ bundelen krachten in tech-PR
Kiki Hirschfeldt: Goede PR begint met realisme
Natasja Gregorowitsch: Zonder lokale kennis mis je de Belgische pers
Mediatic en YoungCapital bereiken miljoenen jongeren
Kim Klaver: Vervangt AI jouw PR-werk? Dit moet je weten
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer
Zes bureaus van 62MILES gaan samen verder als Brigada
Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency
Branthlete ontwikkelt Heinz-campagne rond sportfans
happn en TrainMore organiseren Love at First Set
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert