TommyTomato kiest voor Food Cabinet

TommyTomato kiest voor Good Food PR, het PR label van creative agency Food Cabinet, als vaste PR partner. Het bedrijf is actief op het gebied van groentelunches op basisscholen. Het bedrijf is op missie om van alle kinderen in Nederland groente-eters voor het leven te maken.

Deze samenwerking heeft niet alleen als doel om de zichtbaarheid van TommyTomato vergroten, maar draagt ook bij aan de bewustwording en educatie over gezonde voeding op scholen door heel Nederland.

Meer dan 22.000 kinderen eten wekelijks een groentelunch van TommyTomato (op ruim 250 scholen) en afgelopen jaar groeide het bedrijf met 600 procent. De missie van TommyTomato sluit naadloos aan op die van Food Cabinet. Samen zetten zij zich in voor het bevorderen van gezonde voeding met een focus op duurzaamheid en maatschappelijke impact.

Missie en waarde

Bas Turk, medeoprichter van TommyTomato: “We kennen Food Cabinet al langere tijd en dit jaar was het moment voor ons om meer naar buiten te treden via pr. Dat doen we met Food Cabinet omdat zij het beste aansluiten bij onze waarde en missie. Find people who believe what you believe.”

Laura Emous, PR-specialist bij Food Cabinet: “Het bijzondere van TommyTomato is dat het bedrijf een maatschappelijke missie heeft, en tegelijkertijd vanuit een echte ondernemersspirit wordt gerund. TommyTomato zit in een dynamische periode van groei, met veel nieuwe initiatieven en samenwerkingen. We vinden het ontzettend waardevol dat we bij kunnen dragen aan hun missie.”

Foto: Claudia Rison

www.foodcabinet.nl

www.tommytomato.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

La Plume Media Nederlands wint bij Britse ICE Awards

10-07-2026 | 11:00:00
Communicatiebureau La Plume Media is woensdag 8 juli geëindigd als een van de grote winnaars van de Internal Communications and Engagement (ICE) Awards in Londen

FRedding: van ontwerpwedstrijd tot inkleurbaar shirt

10-07-2026 | 10:05:00
De gemeente Rotterdam wilde met deze campagne voor de eerste keer ook de gebruiker aanspreken op hun rol binnen de keten

Zonder verhaal blijft PR los zand

09-07-2026 | 10:19:20
Counter start met een drieluik over de drie hoofdbestanddelen van goede PR: een goed verhaal, een scherp plan en uitstekende uitvoering.

Felice Geurdes over Gazette

08-07-2026 | 23:16:00
Gazette doet mee aan de Dutch PR Awards 2026 en zendt in voor PR Bureau van het Jaar 2025. Aan het woord is Felice Geurdes

Substack kiest HAGENS als strategische PR-partner NL

07-07-2026 | 15:38:05
Substack heeft na een uitgebreide bureau-oriëntatie gekozen voor HAGENS om de aankomende periode hun communicatiestrategie te leiden


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Consumentenvraag jaagt advertentiemarkt aan

10-07-2026 | 12:05:00
Uit gegevens blijkt dat marketeers publieksonderzoek gebruiken om mediastrategieën te optimaliseren in steeds concurrentiëlere markten

Allianz Direct lanceert social media-campagne met influencer-makelaars

10-07-2026 | 11:17:00
Verzekeraar Allianz Direct heeft samen met het bureau Somention een social media-campagne gelanceerd waarin het bedrijf de content van Nederlandse makelaars kaapt.

Belgisch bureau eqip opent eerste kantoor in Nederland

10-07-2026 | 08:40:00
Het Antwerpse bureau eqip, gespecialiseerd in employer branding, opent een kantoor in Arnhem.

PAKT neemt productiehuis This is US over

10-07-2026 | 06:36:00
Productiehuis This is US is op 1 juli jl. overgenomen en is daarmee onderdeel geworden van PAKT, de groep van gespecialiseerde content agencies van oprichter/CEO Maurice Wenneker

Dawn haalt VluchtelingenWerk, ADCN, De Balie en Be Orange Real Estate binnen

09-07-2026 | 17:15:00
Dawn heeft VluchtelingenWerk Nederland, ADCN, De Balie en Be Orange Real Estate binnengehaald als merken waar het meerjarig voor aan de slag gaat
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.