
[The List] The Others
BESCHRIJVING BUREAU
The Others is een creatief bureau. We werken net iets anders dan de traditionele bureau’s. Met meer dan 20 creatieven en projectmanagers hebben we de ideale mix om onze klanten met alle mogelijke projecten, vragen, uitdagingen en vooral creatieve oplossingen verder te helpen.
We zijn een bureau met korte lijnen en houden van denken én doen. We ontwikkelen niet alleen, maar produceren dan ook zoveel mogelijk zelf wat we bedacht hebben. Dat doen we zoveel mogelijk inhouse om maximale controle te hebben over de kwaliteit die we voor ogen hebben. Logo’s, identiteiten, commercials, campagnes, films, animaties, graphics, 3D, sites, booklets? Van uitwerking tot productie, van fotografie- en filmshoots, drukwerk tot websites en online tools. You name it, we make it.
We werken voor alle mogelijke merken en organisaties. Voor financials en non-profits, healthcare en retail, consumers en businesses en dat in hele kleine en hele grote projecten. Allemaal met dezelfde creatieve spirit en sparks.
Hierin zijn we gedreven om zo breed mogelijk voor onze klanten aan het werk te zijn. Om écht een bijdrage te leveren aan de complete communicatie en uitstraling van de merken voor wie we werken. Of het nu een identiteit, campagne, complex vraagstuk of simpele vraag is. Het begint vaak met iets kleins en kan doorgroeien tot iets groters. In samenwerking en successen die we met onze klanten delen.
CONTACTGEVENS
Soesterweg 300d
3812 BH Amersfoort
0338-88 63 18
welcome@the-others.eu
WEBSITE
SOCIAL MEDIA
AANTAL WERKNEMERS
21
KLANTEN
ABN AMRO
ACT Commodities
Alzheimer Company
Bergman Clinics
Citysafes
E-fiber
Eco-movement
Eye Wish
Eyes + More
Floryn
IBS Capital Allies
Intoleran
Kinderhulp
Ronald McDonald Kinderfonds
KPN
Landal Greenparks
Lavish
Louwman
Mitshubishi Motors
Moving Intelligence
Nederlands Dans Theater
Ricoh
Samsung
Senso
Signify
Strukton Power
VVV Cadeaukaarten
En meer…
SPECIALISMEN
Onderscheidende visuele identiteiten
Om merken opmerkelijk en herkenbaar te maken. 360 graden in alle wat ze doen. En implementeren deze in alle mogelijke media en middelen. 360 graden optimale herkenbaarheid in alles wat we ontwikkelen.
Overtuigende campagnes en communicatie.
Om doelgroepen in beweging te zetten. In voorkeur en verkoop. Van business to consumer maar vooral van mens tot mens. Om van klanten fans te maken.
Inspirerende interne communicatie en branding
Om van medewerkers ambassadeurs te maken en iedereen optimaal geïnformeerd en betrokken te houden. En vooral een bijdrage te laten zijn voor de organisatie met hoofd én hart.
GEWONNEN PRIJZEN SINDS 2022
Bij The Others geloven we niet in prijzen. We geloven wel in goed en effectief werk. Daar focussen we ons dan ook graag op en niet op het inzenden van prijzen.
CONTACTPERSOON
Chris Visser
chris@the-others.eu
0338-88 63 18
ALGEMEEN DIRECTEUR
Celeste Slijters
celeste@the-others.eu
CREATIEF DIRECTEUR
Chris Visser
chris@the-others.eu
SHOWREEL
THE LIST
Marketing Report lanceert reclamebureau-database The List. Alle bureaus in Nederland kunnen zich gratis registreren.
Een wel heel makkelijke manier om je extra in de kijker te spelen bij marketeers en pitchbegeleiders.
Registreer jouw bureau voor The List hier
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[The List] awesome
[The List] Design Bridge and Partners
[The List] TRN Creative Intelligence
[The List] UNISCO
[The List] Progress Communications
Gepubliceerd door: Saskia van Weert