Team5pm ontwikkelt explainer-video’s basissupplementen Holland & Barrett

Holland & Barrett lanceert verschillende explainer-video’s op YouTube over de werking van diverse basissupplementen. In deze video’s geeft de gezondheidsketen antwoord op de meest gestelde vragen vanuit de doelgroep, gebaseerd op data-inzichten uit onder andere populair zoekgedrag. Holland & Barrett heeft de handen ineengeslagen met YouTube Agency Team5pm, die verantwoordelijk is voor de productie van de content en de distributie van de video’s. Totaal gaan er acht explainer-video’s live.

Romy van der Linden, content en social lead Holland & Barrett: "We willen ons, als specialist in natuurlijke gezondheid, ook online onderscheiden en onze consumenten daar nog beter van dienst zijn. Uit het data-onderzoek dat Team5pm voor ons heeft uitgevoerd blijkt dat er ontzettend vaak wordt gezocht op bijvoorbeeld de werking van ashwagandha, collageen en kurkuma. Onze nieuwe explainer-video’s leggen op een simpele manier uit wat deze supplementen zijn, en waarvoor je ze kan gebruiken. Op deze manier proberen we de klantenbinding ook online te versterken en Holland & Barrett nog beter vindbaar te krijgen."

Stef van der Burg, strategist Team5pm: "Holland & Barrett heeft als doel YouTube strategisch in te zetten om hun zichtbaarheid te vergroten, kwalitatieve aandacht te genereren, en marktleider te worden binnen het basissupplementen-domein op YouTube én Google. Onze in-house Creative Studio heeft deze explainer-content geproduceerd, die uitlegt hoe en waarvoor deze vitamines werken. Deze video’s zetten we volledig geoptimaliseerd live en voorzien we van de juiste distributie, om er zeker van te zijn dat gebruikers die online zoeken naar deze onderwerpen, ook daadwerkelijk uitkomen bij de video’s van Holland & Barrett."

De explainers zijn te zien op het YouTube-kanaal van Holland & Barrett.

Credits:

Klant: Holland & Barrett | Content & Social: Romy van der Linden | Copy: Kim van den Oord | Online Content Specialist: Sam Bracke | Strategie: Stef van der Burg | Distributie: Merel van Eijk, Less Goes | Productie: Milou Tijsse Klasen, Dyon van Hoek, Peggy Schleeper, Patrick Slijkoord | Editing: Siem Weustenraad, Yukio Ho, Marijn Smidt | Post productie: Tommy Stienissen

www.team5pm.com

www.hollandandbarrett.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Campagne stimuleert helmgebruik bij ouders en kinderen

15-04-2026 | 15:23:21
Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat lanceert samen met Roorda een nieuwe fase van de campagne Zet ’m op

Cortina en Lemon Scented Tea vervolgen merkcampagne

15-04-2026 | 14:10:00
Cortina lanceert samen met LemonScentedTea een nieuwe campagne binnen het platform Original as you.

[Vacatures] De Combinatie van Factoren zoekt een Medior Art Director

15-04-2026 | 12:53:00
De Combinatie van Factoren (DCVF) is per direct op zoek naar een Medior Art Director - Full-time · Amsterdam

Campagne Jumbo’s draait om smaak en prijs

15-04-2026 | 11:36:44
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

GBE Creative Agency opent hub in Maastricht

15-04-2026 | 07:11:00
GBE Creative Agency heeft per 1 maart 2026 een vestiging geopend in Maastricht. Met deze stap werkt het bureau voortaan vanuit een twee-hubmodel, met Amsterdam en Maastricht als uitvalsbasis
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.