SMEG kiest Buro Hause als PR-partner in Nederland

Communicatiebureau ontwikkelt merkstrategie voor Nederlandse markt

SMEG Nederland werkt sinds kort samen met PR- en communicatiebureau Buro Hause. Het bureau is geselecteerd na een pitchtraject en wordt verantwoordelijk voor de PR- en socialmediastrategie, influencer marketing en merkactivaties van het Italiaanse keukenmerk. De samenwerking richt zich op de verdere positionering van SMEG in de Nederlandse markt.

Buro Hause gaat aan de slag met campagnes voor zowel klein- als groothuishoudelijke apparatuur en vertaalt het designgerichte merkverhaal naar strategieën die design, technologie en lifestyle combineren.

Andrej Banušić, Marketing Manager van SMEG Nederland: "SMEG heeft in Buro Hause een partner gevonden die onze merkidentiteit en traditie goed aanvoelt en onze visie begrijpt. Hun ervaring in media en influencer marketing helpt ons om onze doelgroep gericht en effectief te bereiken. We zijn ervan overtuigd dat deze samenwerking bijdraagt aan de verdere groei en zichtbaarheid van SMEG in de Nederlandse markt."

Laurèl Bodenhorst Meyer, Managing Director van Buro Hause: "We kijken ernaar uit om de positie van het merk via relevante, visuele en inhoudelijk sterke campagnes en activaties verder te positioneren binnen het hart van de Nederlandse consument en cultuur."

Beide partijen richten zich op een langdurige samenwerking waarin merkverhaal, esthetiek en doelgroepgerichtheid samenkomen in strategie en uitvoering.”

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Case: Wibra groeit door met nuchtere blik en sterke PR

31-10-2025 | 11:53:00
De keten uit Epe (sinds 1956) vernieuwde haar winkelconcept en visuele identiteit, en richt zich expliciet op de manager van het huishouden

Margriet de Ruijter Client & Operations Director Marcommit

28-10-2025 | 16:43:00
In deze functie stuurt zij de operatie aan, ontwikkelt het team verder en draagt bij aan de groei van het bureau.

Maarten Molenbeek (Douane Nederland) Woordvoerder van het jaar bij Dutch PR Awards 2025

28-10-2025 | 08:30:00
Maarten Molenbeek is uitgeroepen tot Woordvoerder van het Jaar bij de Dutch PR Awards 2025

Brand Potential wint ZILVER tijdens Dutch PR Awards

24-10-2025 | 09:19:00
Dutch PR Awards 2025 - Brand Potential. Become a Lord or Lady with DFDS

TEAM LEWIS wint ZILVER tijdens Dutch PR Awards

24-10-2025 | 09:15:00
Niets zo mooi als speelgoed van een ander


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Interview] Carolien Bos (Menzis): Er voor iemand zijn is de kern

31-10-2025 | 15:07:00
Carolien Bos is directeur klant & markt bij zorgverzekeraar Menzis. Onlangs kondigde Menzis aan de door N=5 ontwikkelde campagne Dan is er Menzis te lanceren en voor een andere positionering te kiezen met de missie Wij kiezen voor de mens. We spreken met Carolien Bos hierover

Stan Molemaker hoofdambassadeur Movember 2025

31-10-2025 | 10:57:08
De campagne wil mannen aanmoedigen open te praten over mentale gezondheid en elkaar actief te steunen.

Bibliotheken starten campagne Heel Nederland Leest

31-10-2025 | 09:05:12
Bezoekers ontvangen gratis Onder de paramariboom van Johan Fretz om deze maand samen te lezen en het gesprek aan te gaan.

[Vacatures] Giesbers Retail zoekt een Campagnemanager

31-10-2025 | 08:13:00
Giesbers Retail is per direct op zoek naar Campagnemanager (HBO · 32/40 uur) Arnhem 

Media Reverse en Habufa lanceren XOOON-campagne op tv

30-10-2025 | 16:09:00
In de najaarscampagne van XOOON, onderdeel van Habufa Meubelen, staat de huiskamer centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.