Selmore wint Tikkie-campagnewedstrijd met Klene Dropjacht

Selmore heeft de door Tikkie georganiseerde 100K-campagnewedstrijd gewonnen. Met het concept voor Klene ontvangt Selmore een mediabudget van 100.000 euro in de Tikkie app.

Selmore wint campagnewedstrijd van Tikkie

Tikkie organiseerde een campagnewedstrijd voor reclame- en mediabureaus met als doel creatieve concepten te ontwikkelen voor advertentieruimte in de app. Negen­tien bureaus deden mee en vijf daarvan mochten hun idee pitchen aan een driekoppige jury van Tikkie. Het winnende concept van Selmore voor Klene heet de Dropjacht. Hierbij gaan gebruikers in de Tikkie app op zoek naar Zakkenroller-dropjes.

Moreno Kensmil, Head of Marketing bij Tikkie: "Sinds een aantal jaar bieden we bedrijven de mogelijkheid om te adverteren in onze app. Dat kan met een reguliere advertentie, maar ook in video’s of met games. Met deze wedstrijd hoopten we meer bureaus daar bewust van te maken, hun creativiteit te stimuleren en ze ook nog een mooie kans te bieden om hun klant in de spotlight te zetten in onze app."

Concept Dropjacht in de Tikkie app

Selmore bedacht de Dropjacht samen met Klene, waarbij het thema geld als rode draad diende. Tikkie-gebruikers krijgen in de app een melding dat er zakkenrollers actief zijn. Vervolgens kunnen zij in de app op zoek naar verstopte dropjes. Via advertenties worden hints gegeven en deelnemers maken kans op gratis Klene drop.

Niels Westra, Creative Director/Partner van Selmore: "Toen onze klant Klene (Perfetti Van Melle) ons wees op de wedstrijd van Tikkie, zagen we meteen kansen. Klene heeft namelijk de bekende geldlijn, met onder andere Muntdrop, Pinpassen en Grof Geld. Een ideale link met Tikkie dus, waar het draait om geld. Dit leidde tot het idee van de Klene Dropjacht, met de Klene Zakkenrollers in de hoofdrol. Tikkie-gebruikers krijgen in de app een waarschuwing: 'Let op: er zijn zakkenrollers actief in je Tikkie app'. Daarna kunnen zij op jacht naar de dropjes, die overal door de Tikkie app verstopt zitten. We helpen ze een handje door hints te geven via advertenties in de app en de beloning is uiteraard gratis Klene drop. We zijn natuurlijk superblij met de uitkomst van deze wedstrijd en de hoofdprijs! Tikkie is een populair platform en biedt een mooie kans om het Klene merk op een originele manier onder aandacht te brengen."

Campagne komend najaar zichtbaar voor miljoenen gebruikers

Met de winst krijgt Selmore de kans om de Dropjacht-campagne samen met Tikkie verder uit te werken. De campagne zal ruim een week te zien zijn voor de tien miljoen gebruikers van de Tikkie app. De uitrol van de campagne staat gepland voor het komende najaar.

www.selmore.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Domino’s en Selmore breiden campagne uit met 13 films

10-09-2025 | 14:01:00
Domino’s en creatief bureau Selmore breiden hun Honour The Craving-universum uit met dertien films en een reeks memes.

Zwitserleven speelt in op emotie met Pensioenambities

28-08-2025 | 11:02:00
In deze campagne staan persoonlijke plannen en toekomstdromen centraal in plaats van cijfers en jargon

Tom Stoffels: Pitchen kan zo leuk zijn

01-07-2025 | 11:12:00
Ja, je las het goed: pitchen kan leuk zijn. Er zitten veel elementen in waar ik energie van krijg.

Selmore en Škoda lanceren campagne rond zaterdaggevoel

19-05-2025 | 08:00:00
De campagne roept op om de zaterdag optimaal te benutten, met de slogan Breng je zaterdag tot leven.

Domino’s en Selmore lanceren tweede film in campagne

12-05-2025 | 09:06:00
Na de introductie van een groepje kantoormedewerkers in de eerste film, wordt in de tweede film ingezoomd op hun manager.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bekende Nederlandse vrouwen delen ervaringen in TENA-campagne

17-10-2025 | 12:37:27
Rond Wereld Menopauze Dag lanceert TENA de campagne Het is stil voor de overgang, ontwikkeld in samenwerking met Publicis Groupe Nederland en Boomerang.

Diggy Dex en nabestaanden brengen herinneringslied uit voor Monuta

17-10-2025 | 11:30:46
Monuta lanceert dit jaar de vierde editie van de campagne November 2 Remember met een bijzonder initiatief: een nieuw lied van Diggy Dex

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Projectmanager

17-10-2025 | 09:20:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Projectmanager - Amsterdam

Intertoys lanceert Speelboek 2025 op kinderinitiatief

16-10-2025 | 18:14:00
Het jaarlijkse Speelboek geldt al decennialang als het startsein van het speelgoedseizoen richting de feestdagen en het samenstellen van verlanglijstjes voor Sinterklaas en kerst.

Tijjani Reijnders wordt gezicht van Rexona in Nederland

16-10-2025 | 17:53:00
Rexona kondigt een samenwerking aan met profvoetballer Tijjani Reijnders, middenvelder van het Nederlands Elftal en Manchester City.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.