Selmore ontwikkelt Pak lekker uit-campagne voor Look-O-Look

Reclamebureau Selmore heeft voor snoepmerk Look-O-Look een merkcampagne ontwikkeld onder de slogan Pak lekker uit. De campagne is bedoeld als uitnodiging om het leven minder serieus te nemen en vaker buiten de lijntjes te kleuren.

Centraal staat een vernieuwde merkidentiteit, waarin de letter O uit Look-O-Look een prominente rol speelt. Volgens het merk fungeert deze als toegangspoort naar een wereld vol lol, snoep en uitbundigheid.

Visuele identiteit als basis voor uitrol

Look-O-Look wil met de campagne zowel zijn uitstraling als positie in de markt versterken. De visuele identiteit is hierop aangepast en zal in verschillende uitingen terugkomen.

Luuk Olde Hengel, Group Brand Manager Candy Look-O-Look: "Naast een nieuwe merkcampagne hebben we Look-O-Look ook een nieuwe visual identity gegeven, wat we straks overal gaan terugzien. Hierin hebben we de O van Look-O-Look een prominente rol gegeven. Het is een toegangspoort naar een wereld vol lol, snoep en uitbundigheid. Mooi dat nu alles samenkomt."

Multichannel inzet en doorvertaling

De campagne wordt uitgerold via televisie, sociale media en digitale buitenreclame. Later dit jaar volgt een PR-activatie.

Jakko Achterberg, Creative Partner: "Eigenlijk willen we allemaal wel wat gekker, kleurrijker en grootser in het leven staan. Als we mensen aansturen om eens lekker uit te pakken, moeten we dat zelf natuurlijk ook niet nalaten in onze nieuwe campagne."

Credits:

Klant Look-O-Look | Reclamebureau Selmore | Sr. Creatief team Barry Bol & Joris Bellemakers | Strateeg Anja Froeling & Sophie Diepstraten | Account manager Lilian Rijksen | Design Martijn Beurs | Bureau producer Sarah van der Steege | Verantwoordelijk klant Anne Veldschoten / Luuk Olde Hengel | Productiemaatschappij Hobbyfilm | Regisseur Magnus Renfors | Producer John Gerard | Grading Joppo in De Groot | Editor Martin Heijgelaar | VFX Love Fagerstedt | Geluidsstudio Public Audio | Voice over John Jones

www.selmore.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

AKQA en TBWA winnen meeste Lampen bij ADCN Awards

18-04-2025 | 12:41:00
Tijdens de 59e editie van de ADCN Awards zijn in Theater Amsterdam de meest opvallende campagnes en concepten uit het afgelopen jaar bekroond

Selmore ontwikkelt jubileumcampagne voor KNGF Geleidehonden

26-03-2025 | 11:12:00
Onder het thema 90 jaar hondenhelden wordt met een animatiefilm aandacht gevraagd voor het werk van KNGF en de steun die daarvoor nodig is.

[Bob's World View] Wat de laatste F&O-ontwikkelingen voorspellen

20-01-2025 | 18:19:00
Het jaar is begonnen met ingrijpende verschuivingen in de reclame- en marketingindustrie, grotendeels aangedreven door fusies en overnames (M&A).

Dékuple Group neemt DotControl en Selmore over

14-01-2025 | 11:00:00
Het creatieve bureau Selmore en het digitale bureau DotControl zijn voor de meerderheid overgenomen door de Dékuple Group, speler in datamarketing en communicatie

Selmore neemt afscheid van ASN Bank met fabeldieren Linkedin campagne

23-12-2024 | 14:47:00
Na acht jaar komt er een einde aan de ASN Bank campagne met de bekende fabeldieren. Via Linkedin nemen ze hoogstpersoonlijk afscheid van het merk onder de welbekende noemer #opentowork

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.