Radio4All rondt zendernetwerk af; commercieel model vanaf maart 2024

Radio4All heeft inmiddels alle FM-zenders die aan haar zijn toegewezen, aangezet. De radiozender die het FM-kavel verwierf waar voorheen Sublime uitzond, voldoet daarmee aan de verplichting om voor 1 december 2023 zijn FM-netwerk in te schakelen. Zenderexploitant Radio Network Nederland, onder leiding van Nico Silvius (RadioNL, Waterstad FM), heeft het netwerk gebouwd waarmee via FM 50 procent van de Nederlandse bevolking bereikt kan worden. Daarnaast is de zender te beluisteren via DAB+ en internet.

De radiozender, eigendom van ondernemer Joost Zuurbier, benoemde Giel Beelen in augustus 2023 als creatief directeur en heeft bekendgemaakt dat Daniël Nussbaum (bekend van TikTok Radio) is aangesteld als operationeel manager. De radiozender noemt de huidige programmering onderdeel van een experimentele fase. Radio4All bouwt momenteel aan zijn studio's in de Wibautstraat in Amsterdam, vlakbij de studio's van BNR Nieuwsradio.

Reclame

Uiterlijk 1 maart 2024 zal de zender, die vooralsnog niet zal deelnemen aan het NMO Luisteronderzoek, haar tariefkaart bekendmaken. Daarnaast wil de radiozender een eigen biedingssysteem introduceren voor radioreclame, waarbij advertenties laagdrempelig per seconde kunnen worden ingekocht.

Programmering

In het eerste kwartaal van 2024 zal Radio4All doorgaan met experimenteren.

In november heeft Prem Radhakishun het dagelijkse programma Premtime gelanceerd. Dit programma zal vanaf 2 december enige tijd niet te horen zijn, om bij de volgende fase van de radiozender terug te keren.

De radiozender, die zich profileert als platform voor uiteenlopende radioprogramma’s, heeft diverse nieuwe programma’s gelanceerd. Zo zijn onder andere Antoinette van der Weerdt (Antoinette naar Bed op maandagavond), Yesim Candan, Bram Bakker, Thijs Lindhout (Inspiradio), Werner Steenbergen (Podcastparade), Henri Haan (Out Loud), Bas Haring (Lunch met Haring) en Philip Pietrzak gestart met programma’s. Per 1 december zal Maartje Bregman klimaatnieuws presenteren, en op diezelfde dag zal een programma met hoogtepunten van TikTok van start gaan.

De lofi-muziek zal tijdens de programmaloze uren per 1 december 2023 worden vervangen door happy beats met eclectische mixen.

Giel Beelen, creatief directeur van Radio4All: "Radio4All blijft nog even ons experimenteerplatform, een voorproefje van wat we begin volgend jaar echt gaan doen. We zijn verheugd dat nu alle zenders actief zijn. Dit vergroot ons bereik enorm, vooral nu de laatste zender op Lopik is toegevoegd. Ondanks de uitdagingen met storm en regen deze maand, zijn we dankbaar dat onze partner uit Sneek erin geslaagd is alles op tijd te leveren, zodat we in de Randstad goed te beluisteren zijn op de 90.7 FM."

Nico Silvius, Managing Director van Radio Netwerk Nederland: "We zijn er trots op dat we de opdracht voor Radio4All met succes hebben uitgevoerd. De uitrol van 16 groene opstelpunten, met minder koeling en dus minder stroomverbruik, is een feit. Alles staat en werkt fantastisch."

Daniel Nussbaum: "Ik voel me als een vis in het water bij Radio4All. We hebben al veel bekende socialmediagrootheden op ons platform en er komen er nog veel bij. Het is geweldig om influencers te laten zien dat directe communicatie met hun fans op een nationale zender veel kan bijdragen aan hun eigen merk."

www.radio4all.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Patricia Sonius wordt algemeen directeur NMO

11-12-2025 | 14:11:00
Naast haar verantwoordelijkheid voor het mediabereiksonderzoek gaat zij de dagelijkse leiding van de organisatie op zich nemen.

[Vacatures] Qmusic zoekt een Accountmanager Direct Clients

11-12-2025 | 08:29:00
Qmusic is per direct op zoek naar Accountmanager Direct Clients – Qmusic/ JOE - Amsterdam

Adverteren op de radio: kosten en tips van Mediamax

09-12-2025 | 13:39:00
Social en video advertising is op dit moment erg in trek bij marketeers, en dat is best begrijpelijk. Toch levert radioreclame nog goede resultaten op.

VRM: Vlaamse mediasector op kantelpunt: big tech zetten sector onder druk

09-12-2025 | 11:50:11
De Vlaamse mediasector staat op een kantelpunt. De Big Tech zet de mediasector onder financiele druk en bedreigen de lokale diversiteit. Dit stelt de Vlaamse regulator voor de Media (VRM) naar aanleiding van het verschijnen van het rapport Mediaconcentraties in Vlaanderen 2025

Audify en Screenforce met zesde editie van Santa Hug voor branchegenoten

08-12-2025 | 16:12:00
Voor de zesde keer organiseren brancheorganisaties Audify (voor de radio/audiosector) en Screenforce (voor de tv/videosector) Santa Hug in de december-maand
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Marketing Week] Bob Koigi: marketeers verhogen digitale bestedingen in 2026

12-12-2025 | 12:00:24
Flexibiliteit in budgetten staat daarbij centraal: 85 procent verwacht ook in 2026 tussentijdse bijstellingen.

Fightclub zet mens centraal in campagne Hulphond Nederland

12-12-2025 | 09:19:11
De campagne laat zien wat hulphonden betekenen voor mensen die dagelijks leven met PTSS, epilepsie of andere beperkingen.

[Vacancy] Cheil Benelux has a position for Medior Strategist / Strategy Manager

12-12-2025 | 08:53:00
Cheil Benelux is directly looking for Medior Strategist / Strategy Manager - Hybrid | Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Senior PR & Events Manager

12-12-2025 | 08:02:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Senior PR & Events manager - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Senior Paid Social Specialist

12-12-2025 | 07:47:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Senior Paid Social Specialist - Fulltime · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.