Programma GTIA Benelux Community Meeting in Eindhoven bekend

De Global Technology Industry Association (GTIA) heeft het volledige programma aangekondigd van de Benelux Community Meeting op 25 september 2025 in Eindhoven. Het evenement brengt leveranciers, distributeurs, ITSP’s en MSP’s samen rond thema’s als kunstmatige intelligentie, quantum computing, cybersecurity en kanaalstrategie.

De dag start met het Genius Café, waar deelnemers persoonlijk advies krijgen van experts op het gebied van AI, sales en businessgroei. Keynote speaker Wes Jensen (21packets) bespreekt de impact van quantum computing op de MSP-markt. Later op de dag volgen presentaties over intelligente automatisering, de transitie van MSP naar MSSP en een fireside chat over fusies en overnames in de sector. Harm van Koppen (OpenText) gaat in op risk management.

Interactieve formats en panels

In de middag verschuift de aandacht naar interactieve sessies. Tijdens het World Café bespreken deelnemers in kleinere groepen onderwerpen als digitale soevereiniteit, klantacquisitie en diversiteit in tech. Daarna volgt een unconference onder leiding van Danielle Meulenberg (Sophos), waarin bezoekers zelf thema’s aandragen. De bijeenkomst sluit af met een bijdrage over AI in het MSP-ecosysteem en een paneldiscussie met onder anderen Bram Schoordijk (ConnectWise).

Maarten Sibma, Manager Member Communities Benelux bij GTIA: "Met deze mix van keynotes, praktische sessies en interactieve formats willen we onze leden concrete inzichten bieden die ze direct kunnen toepassen. Dit event gaat niet alleen over kennis, maar vooral over verbinding en samenwerking binnen de community."

Training en maatschappelijke initiatieven

De Benelux Community Meeting vindt plaats in het Van der Valk Hotel Eindhoven en wordt afgesloten met een netwerkborrel en diner. Op 26 september volgt een gratis training voor leveranciers en distributeurs: Managing the Technology Channel – Part 2. Registratie voor beide dagen is inmiddels geopend.

Daarnaast kondigde GTIA nieuwe maatschappelijke initiatieven aan. Het GTIA Grants Program stelt dit jaar 600.000 dollar beschikbaar voor non-profitorganisaties die technologie inzetten om kansen te vergroten. Binnen de Benelux ontvangen Allemaal Digitaal (Nederland) en Ondernemers voor een Warm België (België) elk 15.000 dollar steun via het Community Member Charitable Giving Program.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fightclub en Google hosten FOMO-event in Brussel

04-11-2025 | 09:24:00
Tijdens deze gratis middagsessie krijgen marketeers een praktische toolkit aangereikt om richting 2026 hun positie te versterken.

AI schittert op groot scherm bij eerste AI Video Awards

03-11-2025 | 12:27:00
Op 19 november wordt de allereerste editie van de AI Video Awards georganiseerd tijdens Dutch AI Week in Breda.

DCVF en Schiphol Media inspireren met Travel Retail Event

03-11-2025 | 12:03:00
De tweede editie van het Travel Retail Event vond plaats in Move Amsterdam. DCVF en Schiphol Media brachten professionals uit marketing, retail en luchtvaart samen

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

Marco Ophof treedt toe tot MT van 100procent

31-10-2025 | 13:33:00
Samen met Rick de Wit en Evelien Schrijver vormt hij het nieuwe leiderschapstrio dat het bureau richting de volgende groeifase leidt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.