Ocean Outdoor breidt netwerk uit met drie winkelcentra Wereldhave

Ocean Outdoor heeft groot formaat digitale schermen geïnstalleerd in winkelcentra in Dordrecht, Capelle aan den IJssel en Hoofddorp. Deze aanvulling op de schermen in de winkelcentra in Middenwaard, Nieuwegein en Arnhem brengt het totale aantal Wereldhave-winkelcentra in het Ocean-portfolio op zes.

Stan Thijssen, Chief Development & Operations Ocean Outdoor Nederland: “Met 9x5 meter grote scherm in Hoofddorp, het grootste indoor scherm binnen ons netwerk, willen wij de kracht van innovatie en creativiteit een podium geven. Dankzij technologieën zoals DeepScreen en Augmented Reality, creëren wij ook engagement en betrokkenheid bij het winkelend publiek. Met Ocean Labs en Ocean Studio kunnen we adverteerders en merken helpen om deze creativiteit en relevantie toe te voegen.”

Wereldhave richt zich op winkelcentra in Nederland die dominant zijn in hun verzorgingsgebied. De twaalf winkelcentra ontvangen jaarlijks 58,3 miljoen bezoekers.

www.oceanoutdoor.nl

Marc van Hamelen: Back to branding

22-12-2025 | 12:58:00
Trends en ontwikkelingen zijn vaak cyclisch. Trends uit eerdere tijdperken komen op deze manier vaak weer terug, of op zijn minst echo’s daarvan

ABN Amro: Buitenreclame komt tot bloei in digitale tijdperk

18-12-2025 | 11:09:00
ABN Amro heeft in zijn sectoranalyse gesteld dat digitale buitenreclame een opmerkelijke opmars meemaakt. Schermen duiken op in winkelcentra, bushokjes en treinstations

Ocean Outdoor krijgt DOOH-contract bij Gunwharf Quays

18-12-2025 | 09:56:34
Met het contract breidt het mediabedrijf zijn aanwezigheid uit op belangrijke retail- en vrijetijdslocaties aan de Engelse zuidkust.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Designer (o.a. 3D & Concept)

10-12-2025 | 08:36:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Designer (o.a. 3D & Concept) - Marketing

Dentsu Benelux onderzoekt aandacht en impact van Out of Home

25-11-2025 | 10:23:24
De studie laat zien dat OOH in een tijd van versnipperde aandacht nog steeds een krachtig medium is.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Volkswagen laat ID. Polo zien door bijna niets te tonen

09-01-2026 | 16:06:00
Vijftig jaar na zijn debuut blijft de Polo een vaste waarde op de Nederlandse wegen. In 2026 breidt Volkswagen de Polo-familie uit met een volledig elektrische ID. Polo

INDIE-Amsterdam en DEGIRO spelen in op goede voornemens

09-01-2026 | 09:26:00
DEGIRO en INDIE-Amsterdam werken opnieuw samen aan een Europese campagne die inspeelt op de periode na kerst en de start van het jaar.

Spelfout op PSV-banner blijkt campagne van TBWA\NEBOKO

09-01-2026 | 08:31:00
Supporters zagen een banner waarop niet PSV, maar PVS werd genoemd. Wat leek op een vergissing, blijkt een actie van Centraal Beheer.

Uncle Bill en More Nutrition openen All You Can Cheat-restaurant

08-01-2026 | 13:47:00
De activatie markeerde de officiële introductie van More Nutrition op de Nederlandse markt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.