NRC boekt met digitale krant grootste additionele bereik van alle nieuwsmerken

Uit het NMO-bereiksonderzoek blijkt dat NRC met zijn digitale krant het grootste additionele bereik heeft van alle nieuwsmerken. De digitale editie zorgt voor een extra bereik van 81 procent voor de NRC-krant, wat aangeeft hoe belangrijk deze editie is voor het totale bereik.

Digitale Impact Pagina

Om adverteerders optimaal te bedienen in de digitale omgeving, introduceert NRC de Digitale Impact Pagina. Deze schermvullende, aanklikbare advertentie is speciaal ontworpen om directe acties te stimuleren en maximaal bereik te genereren onder de digitale lezers van NRC.

Madelon Fortuin, commercieel directeur van Mediahuis NRC: "We zijn trots dat we nu ook extern kunnen aantonen dat NRC groeit. Onze digitale krant trekt een jonger en interactiever publiek aan, wat nieuwe advertentiemogelijkheden biedt. De Digitale Impact Pagina is hier een goed voorbeeld van."

NRC's digitale groei leidt tot een jonger lezersprofiel, met bijna de helft van de NRC-podcastluisteraars en een aanzienlijk deel van de digitale lezers onder de 35 jaar. Dit jongere, hoogopgeleide en ambitieuze publiek maakt NRC aantrekkelijker voor adverteerders.

www.mediahuisnrc.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] NRC zoekt een Audiospecialist

24-06-2026 | 12:24:00
NRC is per direct op zoek naar een Audiospecialist (24 uur)

[Vacatures] NRC zoekt een Freelance Popjournalist

22-06-2026 | 12:15:55
NRC is per direct op zoek naar een Freelance Popjournalist

NRC biedt abonnees selectie van artikelen uit The Economist

20-04-2026 | 13:27:00
NRC is gestart met het aanbieden van een selectie van artikelen uit het Britse weekblad The Economist voor abonnees te lezen bij NRC. Sinds maart 2025 hebben NRC-abonnees die zich registreren ook (onbeperkt) kosteloos tot The New York Times

Madelon Fortuin: Laagste churn ooit in 2025 mede dankzij New York Times

09-12-2025 | 15:01:00
Madelon Fortuin is commercieel directeur bij Mediahuis NRC. We blikken met haar terug op het afgelopen jaar en het komende jaar

[Vacatures] NRC zoekt een Nieuwsredacteur

13-11-2025 | 07:55:00
NRC is per direct op zoek naar Nieuwsredacteur (0,6 fte)

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Generatieve AI in het creatieve proces

06-07-2026 | 15:48:07
Generative AI is overal. AI-tools, AI-modellen en vooral: veel hype. Maar hoe gebruik je AI nou écht slim binnen je creatieve proces?

Scooperz lanceert Creator Academy

06-07-2026 | 14:36:00
Scooperz lanceert een ontwikkelprogramma binnen het Scooperz talent management

Dentsu Creative maakt Defensie-campagne voor vakmensen

06-07-2026 | 12:38:00
Defensie zet in een campagne de vakmensen centraal die gevechtstroepen ondersteunen.

ASN Bank lanceert campagne Samen maken we de toekomst

06-07-2026 | 12:22:00
Met de campagne wil de bank de merkbekendheid vergroten en haar positie als bank voor de toekomst verder uitbouwen.

Frieda Ulsamer de Waard treedt toe tot directie DartDesign

06-07-2026 | 10:29:00
Zij start op 1 augustus 2026 als Managing Director naast Sebastiaan van Rijnsoever.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.