Mutant ontwikkelt creatieve 360-graden campagne Fruitz

Belgisch creatief branding- en reclamebureau Mutant ontwikkelt een 360-graden campagne voor Datingapp Fruitz. Deze campagne, bestaande uit digital out-of-home, out-of-home, guerrilla marketing, social advertising, pr en influencer samenwerkingen belicht de boodschap dat Fruitz een dating platform is waar iedereen van diverse achtergronden, seksuele geaardheden en liefdesinteresses de ruimte heeft om zichzelf te zijn en een persoonlijk gewenste connectie te vinden. De campagne is vanaf 25 september zichtbaar in Nederland, België en Zwitserland. 

Vier verschillende fruitsoorten

De campagne focust met bewegend en stilstaand beeld op de vier verschillende fruitsoorten waar Fruitz omheen is gebouwd. Met de kers, druif, watermeloen en perzik kunnen gebruikers aangeven of ze iets serieus, een date, iets casuals of een eenmalig avontuurtje zoeken. Bij de guerrilla actie gaat het Fruitz-team, voorzien van branded buzz cuts en t-shirts, langs bij scholen en feestjes om stickers en tattoos te plakken in de vier fruitsoorten. 

Diverse cast

Tanita Mierau, Fruitz Country Manager Nederland, België en Zwitserland: "Deze marketingcampagne is een nieuwe stap voor Fruitz. Voor het eerst hebben we samen met ons bureau Mutant een 360-graden campagne gecreëerd die zich richt op de mensen en hun emoties binnen de datingwereld. We hebben in de campagnes een diverse cast om allerlei achtergronden, seksuele geaardheden en liefdesinteresses te laten zien. Om op deze manier nog eens te benadrukken dat Fruitz het platform is dat iedereen uitnodigt om zichzelf te zijn en de connectie te vinden die ze zoeken zonder veroordeeld te worden. We zijn ervan overtuigd dat we het verhaal rond dating kunnen veranderen en een veilige ruimte kunnen creëren voor Gen-Z, en in het bijzonder voor vrouwen, om hun eerste romantische connecties met elkaar te verkennen, door eerlijk te zijn over hun dating intenties."

www.mutant.be

www.fruitz.io

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Zo speel je als merk in op Ramadan

16-02-2026 | 16:32:00
17 februari start de Ramadan, voor miljoenen mensen wereldwijd een periode van bezinning en verbinding.

TBWA\NEBOKO haakt in op McKroket-opmerking

16-02-2026 | 15:46:00
Reclamebureau TBWA\NEBOKO heeft voor McDonald's Nederland in Milaan een billboard geplaatst dat inspeelt op een uitspraak van schaatser Jenning de Boo.

Bever en Havas Lemz lanceren campagne tegen zitgedrag

16-02-2026 | 13:58:16
Havas Lemz ontwikkelt voor Bever de campagne Bever laat je niet zitten.

Fitzroy tekent voor straatactie Christian Alexander

16-02-2026 | 10:37:51
Fitzroy | United Playgrounds stond aan de basis van de positionering en campagne rond parfummerk Christian Alexander,

Selmore ontwikkelt campagne voor Klene Cryptomunten

16-02-2026 | 09:54:00
De Cryptomunten zijn volgens Klene niet gebaseerd op blockchain, maar op drop chain.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

NOS kiest voor Vlaamse Fisheye voor vernieuwing studio NOS Journaal

16-02-2026 | 18:08:55
De NOS heeft vorig jaar voor het Vlaamse creatief bureau Fisheye gekozen om de studio en het design van het NOS Journaal te vernieuwen. Het gaat om de studio (Studio 8) waar het NOS Journaal van 18:00 uur, 20:00 uur, het Jeugdjournaal en Nieuwsuur vandaan komen

TBWA\NEBOKO haakt in op McKroket-opmerking

16-02-2026 | 15:46:00
Reclamebureau TBWA\NEBOKO heeft voor McDonald's Nederland in Milaan een billboard geplaatst dat inspeelt op een uitspraak van schaatser Jenning de Boo.

Home activeert PAAZ met Unhappy Socks

16-02-2026 | 14:55:22
Met de activatie brengen zij het thema mentale gezondheid naar de straat. De boodschap: het is oké om je niet oké te voelen.

Klaar Bavinck: Regie op content is regie op je klant

16-02-2026 | 14:00:00
In de reeks What Matters Now House delen experts van Matter hun perspectief op ontwikkelingen die het contentvak structureel beïnvloeden

Bever en Havas Lemz lanceren campagne tegen zitgedrag

16-02-2026 | 13:58:16
Havas Lemz ontwikkelt voor Bever de campagne Bever laat je niet zitten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.