Menno van der Hoeven Client Lead Out of Home Masters

Out of Home Masters breidt het team uit met Menno van der Hoeven. Hij treedt op 16 juli in dienst als Client Lead en brengt ervaring mee vanuit zijn eerdere functies bij onder andere McDonald’s en Subway.

Menno van der Hoeven wordt verantwoordelijk voor het onderhouden en uitbouwen van klantrelaties. Zijn overstap past binnen de ambitie van het bureau om verder te groeien in de markt voor buitenreclame.

Ervaring aan adverteerderszijde

Menno van der Hoeven: "Met mijn jaren aan adverteerderszijde weet ik hoe fijn het voelt als je verwachtingen worden overtroffen door een oprechte en diepgaande relatie met je bureau. Laat dat nou precies zijn waar Out of Home Masters voor staat. Ik zie ernaar uit om samen met bestaande en nieuwe relaties mensen buitenshuis te verrassen, te overtuigen en te laten glimlachen."

Cornelie Weller, CEO van Out of Home Masters: "Wij zijn enorm blij met de komst van Menno. Met zijn ruime ervaring aan adverteerderszijde brengt hij zeer waardevolle kennis mee waarmee wij ons team verder versterken. Hij heeft een groot en relevant netwerk en is erg gedreven om Out of Home Masters verder te laten groeien."

www.outofhomemasters.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Out of Home Masters gaat verder als Talon

29-09-2025 | 16:03:00
Met deze stap wordt de aansluiting bij het grootste onafhankelijke Out of Home-netwerk ter wereld zichtbaar

Yordi Hardenberg verlaat Out of Home Masters

06-08-2025 | 14:17:00
Yordi Hardenberg: Een idee. Een missie. Tien jaar vol groei, uitdagingen en overwinningen. Vandaag sluit ik een hoofdstuk af waar ik met trots op terugkijk

Talon opent Belgische tak onder leiding van Steven Heylen

13-05-2025 | 08:00:00
Talon, een onafhankelijk internationaal out of home-mediabureau, start officieel in België. Steven Heylen is aangesteld als General Manager voor België en Luxemburg en gaat de uitrol van de activiteiten in deze markten leiden.

Fightclub ontwikkelt hemelse BBQ-inhaker voor Kamado Joe

09-05-2025 | 07:27:00
Fightclub ontwikkelt hemelse BBQ inhaker voor Kamado Joe. Binnen vijf minuten na de witte rook live op 350 digitale schermen én in hartje Londen

[Vacatures] Out of Home Masters zoekt een Client Lead Manager

08-05-2025 | 10:16:00
Out of Home Masters is per direct op zoek naar een Client Lead Manager 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cheil Benelux ontwikkelt campagne voor de Pijp

04-12-2025 | 09:54:06
De BIZ’en van het gebied wilden die diversiteit zichtbaar maken in een outdoor campagne die de veelzijdigheid van de wijk benadrukt.

Giesbers ontwikkelt kerstservice BoodschAPPEN

04-12-2025 | 08:47:57
Boodschappen.nl introduceert tijdens de kerstdagen een WhatsApp-service waarmee consumenten direct hulp krijgen bij kookproblemen.

The Family zet muziek en humor in tegen vapen

03-12-2025 | 10:18:00
Centraal staat The Organs, een fictieve band bestaande uit de longen, het hart en de hersenen: de organen die worden getroffen door vapen.

Lukas van de Ven: De stem van Mulisch als statement

03-12-2025 | 08:45:00
Marketing Report sprak met Janneke Bakker, relatiemanager bij Passend Lezen, en Lukas van de Ven, Executive Creative Director bij The Family

[Vacatures] iO zoekt een Projectleider Content

03-12-2025 | 08:30:00
iO is per direct op zoek naar Projectleider Content - Campus Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.