Media Reverse feliciteert Xooon met jubileumcampagne

Xooon bestaat 12,5 jaar en markeert deze mijlpaal met een campagne via tv en radio. Media Reverse, al jarenlang mediapartner van moederbedrijf Habufa, ondersteunt het woonmerk bij de zichtbaarheid van deze jubileumviering.

Xooon ontwikkelde een mooie campagne voor hun jubileum waarbij Media Reverse de mediastrategie in samenwerking heeft uitgevoerd, die startte met een tv-commercial bij Ster.
Eind april volgt een radiocampagne via Talpa en Ster. De gehele maand wordt mediadruk ingezet om het jubileum onder de aandacht te brengen en meer consumenten kennis te laten maken met het merk.

Vervolg op eerdere samenwerking met Habufa

Media Reverse werkt al jaren samen met de merken binnen Habufa, waaronder Xooon en Henders & Hazel. Vorig jaar werd ook het 20-jarig jubileum van Henders & Hazel ondersteund met een landelijke mediacampagne.

Media Reverse: "We zijn trots dat we ook deze campagne voor Xooon mochten realiseren. Het is inspirerend om merken op deze manier te ondersteunen in hun groei en merkverhaal. Op naar nog vele jaren van samenwerking en creativiteit."

Credits:
Habufa: Jacqueline Stevens | Habufa: Nicole van Riel | Media Reverse: Kelly de Heij | Ster: Joyce Kolijn | Talpa: Inger Waijers

 

 

www.mediareverse.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Media Reverse, B.R.A.I.N. en Altermedia starten Nee betekent nee-campagne

10-09-2025 | 08:36:00
Het doel is zowel bewustwording vergroten als concreet gedrag beïnvloeden bij potentiële daders en hun omgeving.

Julie Meulesteen: Mobiel winnen is key

09-07-2025 | 09:32:00
In het artikel staan de 5 belangrijkste learnings voor adverteerders uit het jaarlijkse onderzoek: What’s Happening Online?

AI-billboards scoren gelijk aan traditionele versies

23-06-2025 | 00:15:00
Er zijn geen significante verschillen gemeten op het gebied van merkherkenning, waardering, imago of activatie.

a.s.r. richt zich op ouders tijdens Avond4daagse

14-05-2025 | 14:22:57
Het concept en de productie van de campagne zijn ontwikkeld door The Merge. Planning en inkoop zijn verzorgd door Media Reverse.

Media Reverse en INDIE lanceren campagne Wereldmuseum

09-05-2025 | 14:41:00
Met de campagne roept het museum op om in een tijd van polarisatie met een open blik naar de wereld te blijven kijken. De uitingen zijn te zien via outdoor, digital out of home en wildplakken.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bata Industrials presenteert internationale merkstrategie

26-09-2025 | 10:03:44
Bata Industrials heeft een wereldwijde merkpositionering gelanceerd onder de slogan Work safe. Live great.

ING start campagne rond verduurzamen woning

26-09-2025 | 09:21:36
De bank wil hiermee laten zien dat energiebesparende maatregelen niet alleen goed zijn voor het milieu, maar ook financieel voordeel kunnen opleveren.

Heinz introduceert Mr. Ridiculously Good in pastasauzecampagne

26-09-2025 | 09:07:00
Samen met VML The Cocktail en het merk Mr. Men Little Miss werd personage Mr. Ridiculously Good bedacht

[Vacatures] Springbok zoekt een Projectmanager Digital Marketing

26-09-2025 | 08:53:00
Springbok is per direct op zoek naar een Projectmanager Digital Marketing - Den Bosch

Bob Koigi: Techreuzen versterken greep op advertentiemarkt

26-09-2025 | 08:51:00
Nieuwe data tonen een industrie die zich concentreert rond drie techgiganten
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.