[Marketing Report TV] Frits Huffnagel over Castro Communicatie

Frits Huffnagel is oprichter van Castro Communicatie en te gast bij Marketing Report TV. Peter Wybenga gaat met hem in gesprek over de keuze voor de bijzondere naam en zijn visie op communicatie.

Frits Huffnagel: "Stefan de Bruijn en ik waren op zoek naar een naam voor ons communicatiebureau. Ik vind alliteraties mooi, en we wilden iets speels. Castro Communicatie allitereert natuurlijk. En we vonden de bijbehorende associatie leuk. We zijn twee liberale mannen die voor de VVD in de gemeenteraad van Amsterdam hebben gezeten, die een bureau beginnen en dat noemen naar een communistische dictator die erom bekendstond helemaal niet goed te communiceren. Precies 50 jaar nadat Castro op Cuba de republiek uitriep waren wij in Havana en kondigden we een revolutie in de communicatiewereld aan."

Kijk dit interview hier:

Marketing Report TV is powerd by Towel en Abovo Maxlead

At Towel we understand what makes a good video. And with experience for over 10 years we dare to say that brands have proven to be the next-generation broadcasters and publishers. We specialize in the creation and production of tailor-made branded video content, ranging from commercials, documentary, and social to always-on content.

www.towel.media

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.

Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.

www.abovomaxlead.nl

Lees ook:

Floris van de Weg: Amsterdam groeiend creatief VML-knooppunt

25-06-2025 | 11:10:00
In gesprek met Peter Wybenga in de bioscoop van Bruut vertelt hij over de positionering van VML, de internationale schaal van het bureau

Bart de Vries: Wij staan de hele dag op de zeepkist met HYPR

25-06-2025 | 09:06:00
Volgens Bart de Vries, directeur van HYPR, speelt sfeer een grote rol in het succes van een organisatie, vertelt hij op Marketing Report TV

Reinier Steures: Creativiteit vraagt om structuur

25-06-2025 | 08:30:00
Reinier Steures zit ontspannen in de bioscoop van Bruut wanneer hij met Peter Wybenga in gesprek gaat over recente ontwikkelingen bij het bureau.

Pim de Bilde: Virtual production voorkomt verrassingen

24-06-2025 | 11:19:00
Pim de Bilde, Creative Producer, legt aan Peter Wybenga uit hoe zijn team met geavanceerde technieken risico’s tijdens opnames voorkomt

Paul Boots: Spelen is creëren bij IRON Films

24-06-2025 | 11:05:00
Hij vertelt aan Peter Wybenga hoe de filmwereld dankzij technologische ontwikkelingen sneller en creatiever is geworden

Gookie Sassen: Minder voorspelbaar, meer impact

24-06-2025 | 10:30:20
Commerciële klanten komen van dinsdag tot en met vrijdag aan bod, mits hun merk of project bijdraagt aan positieve vooruitgang.

Yolanda van Die: Zonder vertrouwen werkt AI niet

23-06-2025 | 08:44:44
Tijdens de WhitePaper Sessions op Cannes Lions 2025 delen topmarketeers hun inzichten over actuele marketingthema’s.

Patritia Pahladsingh over de kracht van brand behavior

20-06-2025 | 11:46:00
Op dag 3 van het Cannes Lions Festival sprak Bas Vlugt met Patritia Pahladsingh, CEO van Accenture Song Nederland.

Liselotte Vink: The Family groeit in kracht en diversiteit

20-06-2025 | 10:11:00
Hij vertelt over het succes van TBWA\NEBOKO, de betekenis van prijzen in Cannes en de impact van AI

Rik Ledder: Prijzen versterken talent bij TBWA\NEBOKO

20-06-2025 | 09:50:00
Hij vertelt over het succes van TBWA\NEBOKO, de betekenis van prijzen in Cannes en de impact van AI

Quinten van Hoogdalem: Summer Course vol nieuwe inzichten

19-06-2025 | 15:00:00
Tijdens het Cannes Lions Festival sprak Daan Dekkers met RA*W-bestuurslid Quinten van Hoogdalem over zijn ervaringen tijdens het festival

Neslihan Akkurt over RA*W en talentontwikkeling

19-06-2025 | 14:49:05
Tijdens het Cannes Lions Festival sprak Daan Dekkers met RA*W-bestuurslid Neslihan Akkurt

Hassan Khan: Cannes is een database vol inspiratie

19-06-2025 | 13:48:00
Tijdens het Cannes Lions Festival sprak Daan Dekkers met Hassan Khan, mediaspecialist bij Omnicom Media Group

Sven Vening: Creativiteit maakt verschil bij Dentsu Creative

19-06-2025 | 10:02:00
Tijdens het Cannes Lions Festival sprak Bas Vlugt met Sven Vening, CEO van Dentsu Creative Amsterdam.

Marjan Straathof: AI ontwikkelt sneller dan je denkt

17-06-2025 | 16:21:00
Tijdens de WhitePaper Sessions op Cannes Lions 2025 delen topmarketeers hun inzichten over actuele marketingthema’s.

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.