
[Marketing Report TV] Frits Huffnagel over Castro Communicatie
Frits Huffnagel is oprichter van Castro Communicatie en te gast bij Marketing Report TV. Peter Wybenga gaat met hem in gesprek over de keuze voor de bijzondere naam en zijn visie op communicatie.
Frits Huffnagel: "Stefan de Bruijn en ik waren op zoek naar een naam voor ons communicatiebureau. Ik vind alliteraties mooi, en we wilden iets speels. Castro Communicatie allitereert natuurlijk. En we vonden de bijbehorende associatie leuk. We zijn twee liberale mannen die voor de VVD in de gemeenteraad van Amsterdam hebben gezeten, die een bureau beginnen en dat noemen naar een communistische dictator die erom bekendstond helemaal niet goed te communiceren. Precies 50 jaar nadat Castro op Cuba de republiek uitriep waren wij in Havana en kondigden we een revolutie in de communicatiewereld aan."
Kijk dit interview hier:
Marketing Report TV is powerd by Towel en Abovo Maxlead

At Towel we understand what makes a good video. And with experience for over 10 years we dare to say that brands have proven to be the next-generation broadcasters and publishers. We specialize in the creation and production of tailor-made branded video content, ranging from commercials, documentary, and social to always-on content.

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.
Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.
Lees ook:
Danielle Guirguis (Smarthouse) & Esther Smit (Remake Society) over impact maken
Joost van Gorsel (0to9): Een merk moet kloppen van binnen én buiten
Marianela Queme (DPDK Digital Agency): We go beyond tech delivery
Tobias van Veen (Alpha Tango): We opereren liever als een voetbalteam dan als een groot bureau
Ramses Braakman: Merken bouwen begint van binnenuit
Martin Kok: Gebruik data, niet je onderbuik
Henri Lessing (AGE Media): YouTube is de nieuwe televisie
Michel van Velde (Craftmore): Door onze aanpak zijn we flexibel en kunnen we echt bouwen aan iets bijzonders
Eelco de Winter (Kaaps Film): Wij gaan voor echte verhalen
Cristèl Klandermans (Today's Specials): Een goed verhaal is het waard om te delen
Willemijn van Hussen (TAMBR): Audio is je merkstem
Kim Klaver: PR is geen sluitstuk, maar startpunt
Charlotte Koeleman (Somention): Data maken budget vrij
Bram Holzapfel (VENGEAN): Wij bouwen merken met ondernemers
Christiaan van Betuw (Serviceplan): Breek AI op in stukken
Gepubliceerd door: Saskia van Weert