[Marketing Report Cannes 2024] Maarten Rooduijn (O2H Creative Solutions): Wij vinden de sweet spot in creatieve buitenreclame

New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Maarten Rooduijn, partner en Business Lead bij O2H Creative Solutions, over hun innovatieve aanpak in de buitenreclame en de unieke positie die zij innemen in de markt door creativiteit in de openbare ruimte te bevorderen.

Maarten Rooduijn: "Wij zijn twee jaar geleden O2H Creative Solutions gestart, een creatief productiebureau dat zich volledig richt op creativiteit in de openbare ruimte. We hebben een achtergrond in buitenreclame en werkten lang bij JCDecaux, waar we klanten hielpen creatiever te denken. Onze wens was om iets voor onszelf te beginnen en klanten te inspireren met nieuwe mogelijkheden in de openbare ruimte. We proberen een sweet spot te vinden in deze markt die nog niet echt bestaat. We zijn geen reclamebureau of conceptdenkers, maar we zijn goed in het verkennen van mogelijkheden binnen buitenreclame. Mijn ambitie is dat als je denkt aan buitenreclame en iets creatiefs wilt doen dat buiten de traditionele kaders valt, je bij O2H moet zijn."

Luister het interview hier: 

www.o2h.nl

OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!

De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.

www.canneslions.com

www.newbusinessradio.nl

Lees ook:

OranjeBitterBallenBorrel opent Cannes seizoen 2026

25-03-2026 | 09:30:00
OranjeBitterBallenBorrel opent Cannes seizoen 2026. Tussen de tropische planten van Hotel Jakarta in Amsterdam leek het even of Cannes naar Amsterdam was gekomen

Cannes Lions maakt Juryvoorzitters 2026 bekend

04-02-2026 | 14:51:00
Het Cannes Lions International Festival of Creativity, dat plaatsvindt van 22 tot en met 26 juni 2026, heeft de juryvoorzitters voor 2026 aangekondigd.

RA*W opent inschrijving Cannes Summer Course 2026

04-12-2025 | 13:00:00
De organisatie wil jonge creatieven meer tijd geven om met hun bureau het gesprek aan te gaan over deelname en de benodigde investering.

Cannes Lions presenteert jury voor LIONS Scholarship 2026

26-11-2025 | 11:00:34
Vanuit Nederland is alleen Sadira E. Furlow, Global Chief Brand and Comms Officer bij Tony’s Chocolonely, onderdeel van het panel.

Lex Bradshaw-Zanger wordt Academy Dean bij Cannes Lions

17-11-2025 | 12:20:00
De Brand Marketing Academy helpt marketingprofessionals hun strategische en creatieve vaardigheden te verdiepen en verbinding te maken met vakgenoten


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

VENGEAN ontwikkelt rebranding voor Thermagy

26-03-2026 | 10:55:00
Volgens Thermagy sluit de nieuwe naam beter aan bij de technologische mogelijkheden en de toepassingen waarin het bedrijf actief is.

[Vacatures] Scheepens zoekt een Creative

26-03-2026 | 10:38:00
Scheepens is per direct op zoek naar Creative

[Vacatures] PINK zoekt een Lead Social

26-03-2026 | 10:06:00
PINK is per direct op zoek naar Lead Social - Groningen • 32-40 uur 

Coen Zuijdervliet: Updates. Remixes. Reboots. Go.

26-03-2026 | 09:32:13
Wat deze herintroducties interessant maakt, is dat het geen kopieën zijn van vroeger.

United Playgrounds in handen van 19 ondernemers

26-03-2026 | 07:48:00
De ondernemers binnen United Playgrounds hebben het eigendom van de bureaugroep overgenomen. Daarmee verschuift de zeggenschap van Standard Investment naar 19 oprichters en partners binnen de organisatie
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.