Joost Peper operationeel directeur en partner Storyboard

Influencermarketingbureau Storyboard verwelkomt Joost Peper als operationeel directeur. Als operationeel directeur neemt Joost plaats in de directie naast founder en CEO Martijn de Kemp en wordt hij partner bij Storyboard. 

Martijn de Kemp, CEO van Storyboard: "Joost en ik kennen elkaar al jaren vanuit de creatieve industrie en dit was het moment om onze ervaring op het gebied van strategie, branded content & operations samen te voegen om de groei op een duurzame manier vorm te geven. We hebben de ambitie om niet alleen onze klanten, maar de jonge branche te helpen versnellen en professionaliseren."

Clubhuisgevoel

Joost Peper is in zijn rol bij Storyboard verantwoordelijk voor het leiden van de dagelijkse activiteiten en het actief uitbouwen van het team, mede dankzij de recente Unilever-samenwerkingen. Joost Peper: "Ik had steeds meer het verlangen om verbinding, slagkracht en snelheid op te zoeken. Het clubhuisgevoel bij Storyboard in het oude bankgebouw op de Kerkstraat is aanstekelijk. Pionieren met een klein team slimme en enthousiaste types geeft iedere dag weer het gevoel dat we stapje voor stapje de wereld veroveren. Daar doe ik het voor."

Joost Peper heeft meer dan 20 jaar ervaring in de (digitale) marketing en het management van internationale multidisciplinaire teams. Als voormalig Head of Production Films & Content EMEA bij Media.Monks en Chief of Projects and Operations bij VIRTUE Worldwide, leidde Peper de snelle groei van het bedrijfsportfolio van nieuwe en bestaande klanten, waaronder Anheuser-Busch InBev, Microsoft, Sonos, Nike, Johnnie Walker, Adidas, Unilever en andere merken.

www.storyboard-agency.com

Lees ook:

iO en Enexis lanceren campagne over stroomgebruik

07-04-2026 | 15:19:24
Enexis start samen met iO de campagne Jij hebt de power om Nederlanders bewuster om te laten gaan met hun stroomgebruik in het voorjaar.

[Vacatures] Influentials zoekt een Campaign Manager

01-04-2026 | 09:00:24
Influentials is per direct op zoek naar Campaign Manager - Full-time · Rotterdam

Lipton Ice Tea claimt perzik-emoji terug

31-03-2026 | 10:50:00
Met de campagne wil het merk de perzik-emoji terugclaimen als symbool voor fruit, nadat onderzoek uitwijst dat deze in 93 procent van de gevallen een andere betekenis heeft gekregen.

Unilever Foods kiest SAMY voor influencerstrategie

24-03-2026 | 11:08:00
SAMY krijgt een sleutelrol in het opschalen van influenceractiviteiten, met als doel merken sterker te verankeren in de actualiteit en cultuur

Scooperz versterkt positie met kantoor in Parijs

23-03-2026 | 11:33:42
Het social en influencermarketingbureau versterkt hiermee zijn aanwezigheid in een van de belangrijkste creatieve markten van Europa.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Judith Peters: Havas Lemz zet koers op gedragsverandering

07-04-2026 | 17:01:00
Marketing Report is in de Houthavens in Amsterdam en spreekt met Judith Peters, CEO van Havas Lemz. Het bureau staat op de longlist voor SAN Bureau van het Jaar 2025 en behoort tot de laatste 6 bureaus in de selectie

Buutvrij for life ontwikkelt LIVE SAUCY-campagne Salsa Shop

07-04-2026 | 16:12:00
Salsa Shop start samen met Buutvrij for life de campagne Live Saucy. Met de campagne wil het merk zich nadrukkelijker profileren en een breder publiek aanspreken, te beginnen in Amsterdam.

Bart Hillen Commercial Director RLVNT

07-04-2026 | 15:34:31
Candid-label RLVNT breidt het programmatic aanbod verder uit en stelt Bart Hillen aan als Commercial Director. 

Rolf van Oostrum: Nooit meer naar kantoor

07-04-2026 | 14:56:22
Voor één van onze klanten ontwikkelden we een concept waarbij mensen gestimuleerd worden om lopend hun meetings te doen. We noemden het ‘Fizzicall’.

Danique de Jong strateeg Havas Lemz

07-04-2026 | 14:12:04
De strateeg, bekend als initiatiefnemer van Wij eisen de nacht op, gaat zich bij het bureau richten op maatschappelijke thema’s als femicide en leercultuur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.