Energize komt met AI-huisdierencampagne voor Figo

Huisdierenverzekeraar Figo lanceert een puppy- en kitten-campagne, bedacht door Energize, part of Happy Horizon.

Omdat er in het voorjaar veel nestjes geboren worden, zijn de diertjes nu oud genoeg om geplaatst te worden. Reden voor huisdierenverzekeraar Figo om zich te richten op toekomstige baasjes met een campagne.

In de campagne begroeten puppy's en kittens hun nieuwe baasjes en vragen om een goede huisdierenverzekering. Stefan van den Berg, CMO van Figo Pet Europe: “Een fotoshoot met echte dieren is toch altijd wel een dingetje... Superfijn dat Energize dat heeft kunnen ondervangen met aandoenlijke AI-gegenereerde beelden.”

Robin Pas, Creative Director Energize | Part of Happy Horizon: “Als kersverse Puppy Papa bouw je al snel een unieke band op met zo'n klein hondje. Mocht er dan onverhoopt iets gebeuren, verdient 'ie natuurlijk de beste zorg. En dat biedt Figo.”

De campagne, wordt uitgerold in (D)OOH, op radio en via online kanalen.

www.energize.nl

www.figopet.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bob Koigi: Consumenten blijven een raadsel voor marketeers

20-03-2026 | 12:51:07
Er ontstaat een groeiende kloof in het hart van moderne marketing: merken beschikken over meer data dan ooit

Lemon Scented Tea ontwikkelt campagne voor LYNX

20-03-2026 | 10:41:00
Met de campagne en bijbehorende merkpositionering richt het merk zich nadrukkelijk op beleggers die zich bezighouden met serieus beleggen.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Campaign Planner

20-03-2026 | 10:36:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Campaign Planner - Fulltime

[Vacatures] Closed on Monday zoekt een Grafisch Ontwerper

20-03-2026 | 10:03:00
Closed on Monday is per direct op zoek naar een Grafisch Ontwerper - Amsterdam

Socialcampagne McDonald’s rond Landelijke Opschoondag

19-03-2026 | 10:02:00
Met korte video’s op TikTok, Instagram en Facebook zet de organisatie mensen in de schijnwerpers die zich inzetten tegen zwerfafval in hun straat, buurt of park.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fred Moolhuijsen: zorg als bureau voor positionering, propositie en bekendheid

20-03-2026 | 15:23:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord: Fred Moolhuijsen, oprichter van PitchResult, gespecialiseerd in pitchconsulting en agent strategy

MediaMixer neemt Studio Sonart over

20-03-2026 | 13:17:00
Het Antwerpse communicatiebureau MediaMixer neemt Studio Sonart over, specialist in bedrijfsradio. Met de overname versterkt het bureau een discipline die al onderdeel is van de dienstverlening en zet het een volgende stap in de groeistrategie

Bob Koigi: Consumenten blijven een raadsel voor marketeers

20-03-2026 | 12:51:07
Er ontstaat een groeiende kloof in het hart van moderne marketing: merken beschikken over meer data dan ooit

[The List] met melk.a Fixed Fee Creative Party.

20-03-2026 | 12:41:21
met melk. is geen traditioneel bureau, maar een fixed fee creative party voor merken die meer willen dan een klassieke agency of één in-house hire kan bieden.

Max Eggink: Wij denken vanuit het platform, niet vanuit tv

20-03-2026 | 11:57:00
Business Director Max Eggink vertelt over de werkwijze van Truus, de kracht van platformdenken en de rol van AI in contentcreatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.