Energize komt met AI-huisdierencampagne voor Figo

Huisdierenverzekeraar Figo lanceert een puppy- en kitten-campagne, bedacht door Energize, part of Happy Horizon.

Omdat er in het voorjaar veel nestjes geboren worden, zijn de diertjes nu oud genoeg om geplaatst te worden. Reden voor huisdierenverzekeraar Figo om zich te richten op toekomstige baasjes met een campagne.

In de campagne begroeten puppy's en kittens hun nieuwe baasjes en vragen om een goede huisdierenverzekering. Stefan van den Berg, CMO van Figo Pet Europe: “Een fotoshoot met echte dieren is toch altijd wel een dingetje... Superfijn dat Energize dat heeft kunnen ondervangen met aandoenlijke AI-gegenereerde beelden.”

Robin Pas, Creative Director Energize | Part of Happy Horizon: “Als kersverse Puppy Papa bouw je al snel een unieke band op met zo'n klein hondje. Mocht er dan onverhoopt iets gebeuren, verdient 'ie natuurlijk de beste zorg. En dat biedt Figo.”

De campagne, wordt uitgerold in (D)OOH, op radio en via online kanalen.

www.energize.nl

www.figopet.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Starbucks Chilled Coffee lanceert EMEA-campagne

07-05-2026 | 12:19:00
De campagne werd ontwikkeld door AMV BBDO en positioneert Starbucks Chilled Coffee nadrukkelijk als onderdeel van persoonlijke interesses en zelfexpressie

Tarnoc kiest VENGEAN voor positionering consumentenmerk

07-05-2026 | 12:00:02
Met de rebranding wil de Delftse tech-startup de stap zetten van technologiebedrijf naar consumentenmerk.

[Vacatures] Giesbers zoekt een Brand Marketeer

07-05-2026 | 10:26:00
Giesbers is per direct op zoek naar Brand Marketeer - Arnhem • 32/40 uur

Dentsu ontwikkelt campagne: Tijd voor Defensie

06-05-2026 | 15:06:00
Het ministerie van Defensie lanceert een campagne gericht op jongeren binnen de bredere Tijd voor Defensie-aanpak.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.