Embassy of Dutch Creativity opent bar tijdens Cannes-festival

De gezamenlijke Nederlandse creatieve industrie heeft ook in 2024 weer een eigen plek gedurende het Cannes Lions Festival 2024. Tijdens het creativiteitsfestival wordt de Embassy of Dutch Creativity in een bar georganiseerd. Het doel van de gezamenlijke handelsmissie is ook dit jaar om internationale zichtbaarheid van de Nederlandse creatieve industrie bij partners, klanten, talent en media tijdens het festival te vergroten. Van 17 tot 21 juni zal de bar van de Embassy of Dutch Creativity fungeren als een tijdelijk hoofdkwartier van verschillende samenwerkende Nederlandse creatieve partijen.

Bar past helemaal bij Nederland en de tijdsgeest

Kyra Roest, Founding Mother van de Embassy: "Waar het lijkt of het ieder jaar in Cannes groter en duurder moet, kiest de handelsmissie voor kleinschaligheid en intimiteit. Een bar is van nature een plek voor creativiteit en verbondenheid. Daar komen mensen samen om te netwerken, te delen en te inspireren. Elke ontmoeting een kans biedt voor nieuwe ideeën en vriendschappen. En dat is exact wat we ook dit jaar weer willen met de Embassy of Dutch Creativity."

Samenwerking van verschillende creatieve partijen

De Embassy of Dutch Creativity is een initiatief van verschillende marktpartijen, zoals ADCN, Dutch Digital Design, VIA en anderen. Ambassadeurs en partners vertegenwoordigen traditioneel verschillende sectoren, waaronder reclame, digitaal, design, muziek en film. Er is nog ruimte voor nieuwe partners en ambassadeurs om aan te sluiten. De deadline voor deelname is eind april.

Voor meer informatie over de Embassy of Dutch Creativity en haar deelname aan het Cannes Lions Festival 2024, bezoek www.embassyofdutchcreativity.com.

www.embassyofdutchcreativity.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart van Wageningen: Coca-Cola | Dove | DoorDash

12-06-2026 | 12:36:09
Drie campagnes, drie manieren om relevant te willen zijn. Heerlijk om als supporter vanaf de zijlijn te schreeuwen wat IK ervan vind:-)

Bob Koigi: Loyaliteit gaat verder dan prijskaartjes

12-06-2026 | 10:51:44
Consumenten stappen vaker over naar andere merken, kiezen vaker voor goedkopere alternatieven en bekijken hun uitgaven kritischer.

10 tips van Endeavour voor Shopify AI-vindbaarheid

12-06-2026 | 10:31:00
Nu consumenten steeds vaker complete vragen stellen aan AI-tools als ChatGPT en Gemini, verandert ook de manier waarop producten worden gevonden.

Gedragsverandering kan groot verschil maken bij drinkwatergebruik

12-06-2026 | 05:30:00
Met de call-to-action Word geen Douchebag. Fris in 5 minuten heeft creatief bureau NOISE voor het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een nationale drinkwaterbesparingscampagne ontwikkeld

Mira De Maeyer Chief Strategy Officer WPP Media Belgium

11-06-2026 | 22:19:00
WPP Media België heeft Mira De Maeyer benoemd tot Chief Strategy Officer (CSO). Ze was ruim vijf jaar voorzitter van de UBA
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.