Cogonez ontwikkelt arbeidsmarktcampagne voor Port of Amsterdam

Port of Amsterdam heeft Cogonez benaderd voor het ontwikkelen van een communicatiestrategie en campagne om vacatures te vervullen. De campagne zal in het eerste kwartaal van 2024 van start gaan, maar er zijn al eerste uitingen ingezet om medewerkers aan te trekken.

Het thema van de campagne is Werken bij Port of Amsterdam. Net ff anders. De sluiswachter verteld over de grootste sluis ter wereld en de schepen die dagelijks passeren, De IT-medewerker verteld over de verschillende locaties in de haven waar hij zijn diensten mag verlenen en een Projectmanager Milieu zegt iets over de energietransitie waar de Amsterdamse haven middenin zit.

Aanpak van videoproductie

Cogonez heeft de productie klein gehouden. In de basis is liggend beeld geschoten, maar in de edit worden ook korte staande video’s gemaakt voor social advertising. Er is gekozen voor een registrerende aanpak. Ze werken met echte medewerkers die niet gewend zijn om te acteren. Ze vragen hen dus niet om te acteren of om te praten voor de camera. In plaats daarvan worden hun dagelijkse werkzaamheden gefilmd. Daarnaast wordt er een interview afgenomen, dat wordt ingestoken als een normaal gesprek. Dit gesprek wordt geknipt tot een voice-over.

www.cogonez.nl

www.portofamsterdam.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Guerrilla-actie van Cogonez zet haven centraal tijdens SAIL

27-08-2025 | 17:26:56
Tijdens de SAIL-in van SAIL Amsterdam 2025 werden bezoekers verrast met een opvallende campagne van Werkenindehaven.amsterdam.

[Forum] Sydney Sweeney has great jeans

07-08-2025 | 13:08:00
Met regelmaat vragen wij bepalende spelers in ons vak in de rubriek [Forum] naar hun mening over actuele onderwerpen. Vandaag is de vraag: Wat vind jij van (de ophef over) de Sydney Sweeney has great jeans campagne Sydney Sweeney has great jeans campagne

Cogonez aan de slag voor Biota Nutri

04-07-2025 | 12:31:00
Biota Nutri heeft communicatiebureau Cogonez geselecteerd als strategisch partner.

Cogonez rebranded Port of Amsterdam voor SAIL Amsterdam

23-06-2025 | 17:28:00
Onder de noemer Port of SAIL Amsterdam laat het havenbedrijf zien hoe het gastvrijheid en betrokkenheid met de stad wil uitdragen.

Grassa kiest Cogonez als strategisch communicatiepartner

13-05-2025 | 16:01:00
Cogonez gaat de communicatie verzorgen voor Grassa, een bedrijf dat gras-eiwit produceert als lokaal alternatief voor geïmporteerde soja.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

BMW start wereldwijde campagne voor iX3

15-09-2025 | 15:51:00
BMW heeft samen met Jung von Matt HAMBURG een internationale campagne gelanceerd rond de introductie van de BMW iX3.

Supermarkt Dirk benadrukt betaalbaarheid met Telegraaf-bijlage

15-09-2025 | 14:05:00
Supermarktketen Dirk heeft een bespaarbijlage uitgebracht in De Telegraaf. Daarmee speelt de keten in op de discussie over koopkracht en prijzen

Univé Zakelijk kiest Zandbeek na creatieve pitch voor zakelijke marketingcampagnes

15-09-2025 | 12:31:00
Verzekeraar Univé heeft na een pitch Zandbeek verkozen als creatief bureau voor zakelijke marketingcampagnes en content

[Vacatures] iO zoekt een Marketing Strateeg

15-09-2025 | 08:50:00
iO is per direct op zoek naar Marketing Strateeg - Campus Den Bosch

[Vacatures] Influentials zoekt een Medior Campaign Manager

15-09-2025 | 07:49:00
Influentials is per direct op zoek naar Medior Campaign Manager (36-40 uur) Fulltime · Rotterdam / Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.