Britt Hogenhuis en Sophie van der Schaft: Focus werkt echt

[Marketing Report Radio] Oprichters AndAgencyAmsterdam over vriendschap, visie en hun nieuwe koers met AndAgency Amsterdam

Britt Hogenhuis en Sophie van der Schaft zijn oprichters van AndAgencyAmsterdam. Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hen over hun onderlinge (werk)relatie, de rebranding en de lancering van hun eigen meettool.

Britt Hogenhuis en Sophie van der Schaft zijn al zeven jaar de drijvende kracht achter AndAgency Amsterdam (voorheen AndMedia). Ze begonnen als collega’s, werden vriendinnen en groeiden uit tot zakenvrouwen met een stevig bureau dat zich richt op influencer marketing, PR, social en talent management.

"We zijn ooit gestart met tien planten en maar één gieter — dan groeit er niets. We deden van alles: drankjes, tv-programma’s, boeken. Tot we dachten: waar zijn we nou echt goed in? Sinds de rebranding focussen we op datagedreven influencer marketing en social, en sindsdien groeit alles beter dan ooit. Klanten weten precies waarvoor ze bij ons moeten zijn — en dat voelen we aan alles."

Luister het interview hier:

Luister de volledige uitzending van 15 april:

Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcast. Marketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur.

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Joske den Engelsen: Van rebel naar sterk fietsmerk

20-03-2026 | 12:07:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.

Max Eggink: Wij denken vanuit het platform, niet vanuit tv

20-03-2026 | 11:57:00
Business Director Max Eggink vertelt over de werkwijze van Truus, de kracht van platformdenken en de rol van AI in contentcreatie.

Bart Frencken: NHA groeit door merk en data te combineren

20-03-2026 | 11:51:00
Commercieel directeur Bart Frencken vertelt over de evolutie van het bedrijf, de impact van corona, de rol van campagnes en hoe AI het leren verandert.

Cees Dingler: Oom Agent maakt AI praktisch en lokaal

20-03-2026 | 11:37:28
Founder en creative director Cees Dingler vertelt over de evolutie van het bureau, de impact van AI en de kansen van agentic technologie.

Yolanda van Die: Human first is meer dan een slogan

20-03-2026 | 11:24:00
Ad interim CMO Yolanda van Die werkt aan de verdere ontwikkeling van het merk in een snel veranderende wereld, waarin vertrouwen en maatschappelijke relevantie centraal staan.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jim Abbring: Finally zoekt spanning in creatie

21-04-2026 | 12:10:00
In gesprek met interviewer Bas Vlugt gaat het over de rol van nieuwsgierigheid in het creatieve proces, de samenwerking met klanten en hoe het vak verandert onder invloed van technologie en verwachtingen.

NN breidt podcastreeks uit met Mauritshuis-serie

21-04-2026 | 11:56:00
In deze vierde serie staat de geschiedenis van het museumgebouw centraal, met Splinter Chabot als presentator.

SuperRebel.Agency lanceert campagne attractie This is Holland

21-04-2026 | 11:11:00
De campagne moet de merkbekendheid vergroten en meer bezoekers aantrekken, zowel uit binnen- als buitenland.

Rein van der Ven: Lekker wakker worden, met een Clio Award

21-04-2026 | 11:01:52
Marketing Report is in alle vroegte in Haarlem en spreekt met Rein van der Ven, Creative Director bij Havas Lemz, over de campagne Nederland valt uit voor de Rijksoverheid

Bente nieuwe gezicht van Vodafone

21-04-2026 | 07:28:00
Vodafone start een campagne met zangeres Bente waarin de Unlimited-bundels centraal staan. De campagne maakt deel uit van een bredere positionering onder de noemer Alleen bij Vodafone
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.