Brand Builders ontwikkelt een commercial voor Jan van Cérélia

Brand Builders ontwikkelt een commercial voor Jan van Cérélia. De 20-seconden durende spot is onderdeel van een merkcampagne en is te zien via Talpa en Adalliance tot en met 28 juli. Overige kanalen die ingezet worden zijn Meta Advertising en billboarding.

Niels Roodenrijs, brand manager JAN bij Cérélia: “In de commercial leggen we haarfijn én met een duidelijke knipoog uit waarom wij de JAN en Only zijn. Met in de hoofdrol onze pannenkoeken, poffertjes en pizzadeeg.”

Barry de Louw, creative director bij Brand Builders: “Het was vrij snel duidelijk dat JAN leuker, makkelijker en vooral veel lekkerder is dan al zijn concurrenten. Er is er eigenlijk maar één.. En dat is JAN. De JAN en Only. Sommige mensen denken zelfs dat de aarde plat is…door de pannenkoeken van JAN. We hebben dit concept tot leven gebracht in samenwerking met Shoot The Rabbit” 

In de commercial is het herontworpen verpakkingsdesign van JAN te zien. Afgelopen maanden werkte BRUM Design aan het nieuwe verpakkingsdesign van JAN. 

www.brandbuilders.nl

www.cerelia.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Volkswagen laat ID. Polo zien door bijna niets te tonen

09-01-2026 | 16:06:00
Vijftig jaar na zijn debuut blijft de Polo een vaste waarde op de Nederlandse wegen. In 2026 breidt Volkswagen de Polo-familie uit met een volledig elektrische ID. Polo

INDIE-Amsterdam en DEGIRO spelen in op goede voornemens

09-01-2026 | 09:26:00
DEGIRO en INDIE-Amsterdam werken opnieuw samen aan een Europese campagne die inspeelt op de periode na kerst en de start van het jaar.

Spelfout op PSV-banner blijkt campagne van TBWA\NEBOKO

09-01-2026 | 08:31:00
Supporters zagen een banner waarop niet PSV, maar PVS werd genoemd. Wat leek op een vergissing, blijkt een actie van Centraal Beheer.

Uncle Bill en More Nutrition openen All You Can Cheat-restaurant

08-01-2026 | 13:47:00
De activatie markeerde de officiële introductie van More Nutrition op de Nederlandse markt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.