Angela Eijlander CSMO ASN Bank

Angela Eijlander is per 1 juli 2025 benoemd tot Chief Sales & Marketing Officer (CSMO) van de Volksbank. Zij maakt in deze functie deel uit van het managementteam. De CSMO-rol is een nieuwe positie binnen de vereenvoudigde organisatiestructuur van de bank, die vanaf deze zomer verdergaat onder de naam ASN Bank.

De herpositionering is onderdeel van de strategie die in december 2024 werd aangekondigd: de huidige merken ASN Bank, RegioBank en SNS worden samengebracht onder één naam. Met deze stap wil de bank haar commerciële kracht vergroten en de dienstverlening aan klanten verbeteren.

Focus op positionering en klantgerichtheid

In haar nieuwe rol richt Angela Eijlander zich op de versterking van de merkpositionering van ASN Bank en de uitvoering van de commerciële strategie. De bank wil daarbij inspelen op maatschappelijke thema’s zoals duurzaamheid, financieel welzijn en toegankelijk wonen. Deze onderwerpen vormen de kern van het vernieuwde profiel van ASN Bank als maatschappelijk betrokken financiële instelling.

Angela Eijlander: “Met de nieuwe ASN Bank bouwen we door op de maatschappelijke betrokkenheid die de merken van de Volksbank zoals ASN Bank, SNS en Regiobank kenmerken. De door klanten hoog gewaarde online dienstverlening van ASN Bank wordt gecombineerd met de kracht van menselijk contact via ons franchisemodel. Zo bieden we buiten de online oplossingen voor dagelijks gemak een landelijk netwerk aan lokale kantoren. De kantoren worden geleid door franchisenemers waarbij we inzetten op een duurzaam verdienmodel voor zowel de franchisenemer als de franchisegever. Naast ons franchisemodel blijft voor de distributie van hypotheken ook het intermediaire kanaal cruciaal. Vooralsnog blijven we dit doen onder de huidige merknaam BLG Wonen. Op termijn wordt de merknaam BLG Wonen vervangen door ASN Bank. We werken aan een bank voor iedereen die de toekomst belangrijk vindt en daar draag ik vanuit mijn nieuwe rol graag aan bij.”

Van SNS naar ASN Bank

Angela Eijlander is sinds januari 2022 directeur van SNS. Eerder bekleedde zij functies bij Avéro Achmea en Centraal Beheer. Met haar ervaring in commerciële en klantgerichte rollen geeft zij invulling aan de strategie van ASN Bank als moderne, toegankelijke en maatschappelijk betrokken bank.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

VodafoneZiggo benoemt Judith Zuijderhoudt-Damen tot Director External Affairs

01-05-2026 | 17:59:00
Telecombedrijf VodafoneZiggo heeft Judith Zuijderhoudt-Damen tot Director External Affairs benoemd per 1 april 2026. Ze volgt daarmee Ronald van der Aart op die ruim twee jaar deze functie vervulde op interim-basis

Iris Bommer maakt overstap naar Lindt Benelux

01-05-2026 | 14:51:39
Lindt & Sprüngli Benelux heeft Iris Bommer aangesteld als Marketing Manager Specialties & Seasons

DEPT stelt Irene de Vos aan als VP of Growth

01-05-2026 | 10:36:47
DEPT stelt Irene de Vos aan als VP of Growth voor Nederland. Met haar komst wil het bureau de commerciële organisatie versterken

Olaf Bal Finance Director Global Media & Entertainment Nederland

30-04-2026 | 15:00:00
Olaf Bal is per 1 mei 2026 benoemd tot Finance Director bij buitenreclame-exploitant Global Media & Entertainment Nederland. Hij krijgt de opdracht de verdere groei en strategische ontwikkeling van de organisatie financieel te ondersteunen en vorm te geven

Dorkas Koenen verlaat Rabobank

29-04-2026 | 18:57:00
Dorkas Koenen verlaat medio mei 2026 Rabobank Groep. Dit maakte hij via zijn eigen LinkedIn bekend. Dorkas Koenen werd in december 2016 Chief Marketing Officer (CMO) en Executive Vice President bij Rabobank Groep


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KFC Nederland kiest winnaar voor soundlogo

01-05-2026 | 14:31:00
De winnende track wordt de komende 2 jaar gebruikt in alle Nederlandse merkcampagnes.

Bob Koigi: Koopgedrag hertekent B2B-marketing

01-05-2026 | 12:57:18
Veranderingen in koopgedrag dwingen B2B-marketeers om hun aanpak voor groei te herzien

[Vacancy] VML has a position for Project Execution Lead

01-05-2026 | 10:32:00
VML is directly looking for Project Execution Lead (Dutch Required) - Amsterdam

Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026

30-04-2026 | 19:46:00
Voor Nederlandse deelnemers aan Cannes Lions 2026 wordt op dinsdag 23 juni een gezamenlijk diner georganiseerd.

Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) wint Global Grand Effie 2025

30-04-2026 | 19:01:00
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) heeft een Global Grand Effie 2025 gewonnen in de categorie Positive Change: Social Goods – Brands. Deze prijs komt van de internationale Effie Worldwide-organisatie
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.