Angela Eijlander CSMO ASN Bank

Angela Eijlander is per 1 juli 2025 benoemd tot Chief Sales & Marketing Officer (CSMO) van de Volksbank. Zij maakt in deze functie deel uit van het managementteam. De CSMO-rol is een nieuwe positie binnen de vereenvoudigde organisatiestructuur van de bank, die vanaf deze zomer verdergaat onder de naam ASN Bank.

De herpositionering is onderdeel van de strategie die in december 2024 werd aangekondigd: de huidige merken ASN Bank, RegioBank en SNS worden samengebracht onder één naam. Met deze stap wil de bank haar commerciële kracht vergroten en de dienstverlening aan klanten verbeteren.

Focus op positionering en klantgerichtheid

In haar nieuwe rol richt Angela Eijlander zich op de versterking van de merkpositionering van ASN Bank en de uitvoering van de commerciële strategie. De bank wil daarbij inspelen op maatschappelijke thema’s zoals duurzaamheid, financieel welzijn en toegankelijk wonen. Deze onderwerpen vormen de kern van het vernieuwde profiel van ASN Bank als maatschappelijk betrokken financiële instelling.

Angela Eijlander: “Met de nieuwe ASN Bank bouwen we door op de maatschappelijke betrokkenheid die de merken van de Volksbank zoals ASN Bank, SNS en Regiobank kenmerken. De door klanten hoog gewaarde online dienstverlening van ASN Bank wordt gecombineerd met de kracht van menselijk contact via ons franchisemodel. Zo bieden we buiten de online oplossingen voor dagelijks gemak een landelijk netwerk aan lokale kantoren. De kantoren worden geleid door franchisenemers waarbij we inzetten op een duurzaam verdienmodel voor zowel de franchisenemer als de franchisegever. Naast ons franchisemodel blijft voor de distributie van hypotheken ook het intermediaire kanaal cruciaal. Vooralsnog blijven we dit doen onder de huidige merknaam BLG Wonen. Op termijn wordt de merknaam BLG Wonen vervangen door ASN Bank. We werken aan een bank voor iedereen die de toekomst belangrijk vindt en daar draag ik vanuit mijn nieuwe rol graag aan bij.”

Van SNS naar ASN Bank

Angela Eijlander is sinds januari 2022 directeur van SNS. Eerder bekleedde zij functies bij Avéro Achmea en Centraal Beheer. Met haar ervaring in commerciële en klantgerichte rollen geeft zij invulling aan de strategie van ASN Bank als moderne, toegankelijke en maatschappelijk betrokken bank.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Sandra Phlippen benoemd tot commissaris Mediahuis NRC

28-01-2026 | 15:45:00
Econoom Sandra Phlippen treedt toe tot de raad van commissarissen van Mediahuis NRC. Per 1 mei volgt zij Mijntje Lückerath op

Dominique Henskens benoemd bij Mediahuis NRC

28-01-2026 | 12:53:00
Mediahuis NRC versterkt het commerciële managementteam met de aanstelling van Dominique Henskens als Director Commercial Strategy & Innovation

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director

Eveline Aendekerk kondigt vertrek aan bij CPNB

22-01-2026 | 17:35:00
Eveline Aendekerk is sinds 2018 verbonden aan de organisatie en neemt na bijna 8 jaar afscheid.

Chris Krabbendam gestart als senior creative bij Joe Public

22-01-2026 | 09:03:39
Hij is gestart als senior creative/copywriter en brengt ervaring mee vanuit zowel bureau- als freelancewerk.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

HEMA grootste kanshebber bij The Best Social Awards

28-01-2026 | 10:59:12
HEMA is dit jaar de grootste kanshebber met 10 nominaties, verdeeld over meerdere categorieën, waaronder Beste Merk, Beste Videoserie en Beste Campagne

[Vacatures] Follo zoekt een Business Development Representative

28-01-2026 | 09:29:00
Follo is per direct op zoek naar Business Development Representative - 32-40 uur | Hybride werken

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Advertising Specialist

28-01-2026 | 09:12:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Advertising Specialist - 32-40 uur | Hybride werken

Christian van Santen: Minder is meer

28-01-2026 | 08:49:00
Als 2025 iets heeft duidelijk gemaakt, is het dat merken niet meer op zoek zijn naar grote bureau-imperiums die alles kunnen

David Hoogendam: Nostalgie naar die goeie ouwe tijd

28-01-2026 | 08:00:00
Ik begon mijn carrière als mediaprofessional in het digitale tijdperk. De ‘sky was (of zo voelde het in ieder geval) the limit’.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.