Angela Eijlander CSMO ASN Bank

Angela Eijlander is per 1 juli 2025 benoemd tot Chief Sales & Marketing Officer (CSMO) van de Volksbank. Zij maakt in deze functie deel uit van het managementteam. De CSMO-rol is een nieuwe positie binnen de vereenvoudigde organisatiestructuur van de bank, die vanaf deze zomer verdergaat onder de naam ASN Bank.

De herpositionering is onderdeel van de strategie die in december 2024 werd aangekondigd: de huidige merken ASN Bank, RegioBank en SNS worden samengebracht onder één naam. Met deze stap wil de bank haar commerciële kracht vergroten en de dienstverlening aan klanten verbeteren.

Focus op positionering en klantgerichtheid

In haar nieuwe rol richt Angela Eijlander zich op de versterking van de merkpositionering van ASN Bank en de uitvoering van de commerciële strategie. De bank wil daarbij inspelen op maatschappelijke thema’s zoals duurzaamheid, financieel welzijn en toegankelijk wonen. Deze onderwerpen vormen de kern van het vernieuwde profiel van ASN Bank als maatschappelijk betrokken financiële instelling.

Angela Eijlander: “Met de nieuwe ASN Bank bouwen we door op de maatschappelijke betrokkenheid die de merken van de Volksbank zoals ASN Bank, SNS en Regiobank kenmerken. De door klanten hoog gewaarde online dienstverlening van ASN Bank wordt gecombineerd met de kracht van menselijk contact via ons franchisemodel. Zo bieden we buiten de online oplossingen voor dagelijks gemak een landelijk netwerk aan lokale kantoren. De kantoren worden geleid door franchisenemers waarbij we inzetten op een duurzaam verdienmodel voor zowel de franchisenemer als de franchisegever. Naast ons franchisemodel blijft voor de distributie van hypotheken ook het intermediaire kanaal cruciaal. Vooralsnog blijven we dit doen onder de huidige merknaam BLG Wonen. Op termijn wordt de merknaam BLG Wonen vervangen door ASN Bank. We werken aan een bank voor iedereen die de toekomst belangrijk vindt en daar draag ik vanuit mijn nieuwe rol graag aan bij.”

Van SNS naar ASN Bank

Angela Eijlander is sinds januari 2022 directeur van SNS. Eerder bekleedde zij functies bij Avéro Achmea en Centraal Beheer. Met haar ervaring in commerciële en klantgerichte rollen geeft zij invulling aan de strategie van ASN Bank als moderne, toegankelijke en maatschappelijk betrokken bank.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dorien Kuiken vertrekt bij ACE

26-05-2026 | 14:59:00
Dorien Kuiken verlaat ACE PR per 1 juni. Zij was sinds augustus 2025 Head of ACE PR en gaf leiding aan de PR-tak van ACE

Niels de Kuiper naar Hotel L'Amour

26-05-2026 | 14:21:00
Na achttien jaar bij TBWA\NEBOKO, verdeeld over twee periodes, sluit hij zich aan bij de creatieve directie van Hotel L'Amour.

Megawatt breidt team uit met vijf specialisten

26-05-2026 | 08:57:00
Megawatt breidt het team uit met 5 collega’s. Het Eindhovense 360º-activatiebureau haalt versterking binnen op creatief, design- en productioneel vlak

Daan Jansen hoofd communicatie NPO

22-05-2026 | 16:50:00
Daan Jansen is per 1 juni 2026 benoemd tot hoofd communicatie bij de NPO. Hij is de tweede rijksambtenaar die vanuit OCW naar de NPO overstapt in die functie

Marianne van Rhijn van VML naar Action

22-05-2026 | 13:50:00
Voormalig Marketing Director VML aan de slag als interim Team lead voor de content- en fotostudio van retailer Action.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

26-05-2026 | 17:02:00
Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.

Natwerk introduceert BiFi Chicken in Nederland

26-05-2026 | 16:33:00
De introductie volgt op een eerdere uitrol in Duitsland en markeert een volgende stap in de ontwikkeling van het snackmerk.

Rabobank start landelijke Rabo ClubSupport-campagne

26-05-2026 | 15:51:26
Clubs en verenigingen kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor financiële ondersteuning, waarna Rabobank-leden bepalen welke organisaties een bijdrage ontvangen.

Michael Nap: Social bureaus moeten stoppen met merken verstoppen

26-05-2026 | 14:49:00
Iedereen die door zijn TikTok- of Instagram-feed scrollt, ziet hetzelfde: merken die met creators proberen in te spelen op social culture.

Niels de Kuiper naar Hotel L'Amour

26-05-2026 | 14:21:00
Na achttien jaar bij TBWA\NEBOKO, verdeeld over twee periodes, sluit hij zich aan bij de creatieve directie van Hotel L'Amour.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.