AndAgencyAmsterdam versterkt team en benoemt Sep de Baan tot CFO

AndAgencyAmsterdam verwelkomt zes teamleden, onder wie Sep de Baan als Chief Financial Officer. Deze uitbreiding past binnen de groeistrategie van het bureau, dat zich richt op jong talent en next generation merken.

Het bureau ontwikkelt strategische merkverhalen en data-gedreven campagnes voor merken die jongere doelgroepen willen aantrekken en behouden. De nieuwe medewerkers brengen ervaring mee vanuit PR, influencer marketing, events en media. Met de benoeming van Sep de Baan zet het bureau een stap in de verdere professionalisering van de interne organisatie.

Achtergrond Sep de Baan

Sep de Baan komt uit de private equity-sector, met eerdere functies bij Waterland Private Equity en Capital A Investment Partners. Hij studeerde aan Harvard University en de TU Delft en brengt financiële en strategische expertise mee naar het bureau.

Vijf versterkingen voor het team:

  • Daisy Advocaat, Client Manager - PR & Events: werkte bij SimplyPR aan campagnes voor onder andere Paula’s Choice en FOREO, en is nu verantwoordelijk voor PR- en eventstrategie voor onder meer L’Oréal Dermatological Beauty.
  • Jill Aaldriks, Jr. Creative: werkte eerder aan merkcampagnes bij Mondelez International (Milka, LU) en versterkt het creatieve team.
  • Meike Heldt, Jr. Client Manager - PR & Events: deed ervaring op via stages bij ELLE en Cosmopolitan.
  • Wies Kallewaard, Jr. Client Manager - Influencer Marketing: komt uit executive search en brengt inzichten mee op het gebied van leiderschap en verbinding.
  • Bram van der Ven, Jr. Creative Strategy Manager: begon als stagiair en versterkt nu het strategieteam.

Sophie van der Schaft, co-CEO en founder van AndAgencyAmsterdam: “We bouwen aan een bureau dat jonge mensen aantrekt én laat doorgroeien. Omdat wij zelf tot de doelgroep behoren, begrijpen we wat hen drijft en hoe we hen kunnen binden aan merken én aan ons bureau.”

www.andagency.amsterdam

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

AndAgencyAmsterdam aan de slag voor datingplatform Lexa

13-08-2025 | 10:10:00
Datingplatform Lexa heeft na een pitch AndAgencyAmsterdam aangesteld als strategisch PR- en influencer marketingpartner in Nederland.

AndAgencyAmsterdam ontwikkelt studentencampagne

25-07-2025 | 13:27:10
De Rijksoverheid is een social-first campagne gestart die jongeren van zestien tot achttien jaar wijst op rijksoverheid.nl/studeren

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior Client manager | Social & Advertising

16-07-2025 | 12:32:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Client manager | Social & Advertising (Fulltime · Amsterdam)

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Medior Talent & Project Manager

16-07-2025 | 12:25:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Medior Talent & Project Manager (Fulltime · Amsterdam)

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Senior Creative

03-07-2025 | 10:29:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Senior Creative - 32-40 uur · Amsterdam


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Johan van der Zanden over Jeroen van Koningsbrugge

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.

Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant

04-09-2025 | 12:55:10
Onder de titel Word Hartmaker van Hart van Brabant heeft Fama Volat een campagne ontwikkeld voor de regio, voorheen bekend als Midden-Brabant.

ESH Media sluit netwerk aan op Cäsar-platform

04-09-2025 | 12:43:00
Hierdoor zijn de meer dan 4.750 dubbelzijdige A0-displays van de exploitant nu beschikbaar via het Cäsar Dataloket.

Masha Kodden CMO De Koffiejongens

04-09-2025 | 12:37:00
Zij sluit zich aan bij het koffiemerk op een moment dat het bedrijf zijn merkcampagne Op avontuur tussen de grote jongens lanceert.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.