
AI kan geen grappen maken, dat is technisch onmogelijk
Marketing Report is op bezoek bij De Speld & Partners. We spreken met managing director Jerome Kuijken
Jerome Kuijken: "AI kan geen grappen maken, dat is technisch onmogelijk. We hebben het wel geprobeerd. Al onze artikelen ingeladen, kwam niets grappigs uit. AI wordt natuurlijk wel slimmer dus het gaat nu misschien wat beter maar wat wij doen; een grap met een diepere betekenis - nee, dat kunnen wij vooral zelf."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
N=5 ontwikkelt vervolgcampagne voor De FinancieringsGids
Met deze campagne bouwen de betrokken partijen verder aan het vergroten van de bekendheid en het inzicht in financieringsmogelijkheden voor ondernemers.
Lonneke van der Horst: klanten reageren positief op merknaam Ayvens
In 2024 hebben LeasePlan en ALD Automotive hun merken gewijzigd in Ayvens. We spreken Lonneke van der Horst, marketing directeur van Ayvens Nederland hierover. Ayvens is (net als voorheen ALD Automotive) onderdeel van de Franse bank Société Générale
Studio Studio ontwikkelt campagne Zie je in Utrecht voor NFF
In deze campagne staat Utrecht als thuisstad van het festival centraal.
[Vacatures] Megawatt zoekt een Promoter
Megawatt is per direct op zoek naar Promoter - (Eindhoven)
[Vacatures] Lumiq zoekt een Business Development Manager
Lumiq is per direct op zoek naar Business Development Manager
Gepubliceerd door: Bas Vlugt