Selmore en DotControl aan de slag voor Expert

Expert werkt in 2023 aan herkenbaarheid, aanspreekbaarheid en relevantie. Nog voor de zomer maakt Nederland kennis met de campagne van elektronicaketen Expert. De campagne is ontwikkeld door Selmore en DotControl.

Video-oproep op LinkedIn

De samenwerking tussen Expert en Selmore en DotControl kwam op een bijzondere wijze tot stand. Expert koos er namelijk voor via een video-oproep op LinkedIn op zoek te gaan naar creatieve bureaus. De reactie op deze oproep was overweldigend: ruim 100 bureaus lieten weten die uitdaging met Expert aan te willen gaan.

De opdracht was Expert opnieuw voor te stellen aan de Nederlandse consument.

Expert: "Beslist niet om onszelf opnieuw uit te vinden. We zijn goed zoals we zijn. We kennen onze sterke kanten. Maar we waren op zoek naar een creatieve manier om dat te vertellen aan héél Nederland."

Campagne met een lenig concept

De combinatie van creatief bureau Selmore en digitaal bureau DotControl begreep die opdracht als geen ander: "Wij werken graag voor merken met een rijke geschiedenis. Expert is zo’n merk. Bovendien sprak de manier waarop Expert de werving deed ons aan: opvallend, uniek, buiten de gebaande paden."

In de uiteindelijke keus van Expert voor Selmore en DotControl gaf de combinatie van creativiteit, data en technologie de doorslag. Al deze factoren hebben geleid tot een campagne met een lenig concept, waarin alle facetten van Expert aandacht krijgen. Binnenkort volgt de officiële lancering. Dan wordt duidelijk wie er allemaal wijzer worden van Expert!

www.expert.nl

www.selmore.com

www.dotcontrol.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding

03-10-2025 | 11:27:00
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 85 procent van de Nederlanders zich (bijna) nooit zorgen maakt om zelf risico te lopen op ondervoeding.

Bob Koigi: Merken profileren zich als wereldwijde probleemoplossers

03-10-2025 | 11:10:58
Wereldwijde uitdagingen zijn te groot voor overheden of NGO’s om alleen aan te pakken. Steeds vaker stappen grote merken in dit domein

MediaMarkt brengt "Ik ben toch niet gek!" terug

03-10-2025 | 10:21:00
De slogan, die vanaf oktober weer te zien is in alle campagnes, krijgt een eigentijdse invulling die aansluit bij de huidige tijdsgeest.

[Vacatures] Springbok zoekt een Medior Projectmanager Marketing Automation

03-10-2025 | 09:47:00
Springbok is per direct op zoek naar een Medior Projectmanager Marketing Automation - Den Bosch

[Vacatures] PINK zoekt een Senior Social Advertising Consultant

03-10-2025 | 09:12:00
PINK is per direct op zoek naar Senior Social Advertising Consultant - Groningen  •  32-40 uur
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.