0930 en Pringles lanceren Paper Art Pop-up Store

Pringles stapt over op kokers met een papieren bodem. Om dit te promoten opende een Paper Art Pop-up Store de deuren in Amsterdam. Het concept werd bedacht en ontwikkeld door 0930 creative agency.

De chipskokers van 165 gram bestaan voor 90 procent uit papier en kunnen na gebruik in de papierbak worden gedeponeerd, klaar voor recycling. Voorheen zat er een metalen bodem in die niet in de papierbak kan. Speciaal voor Pringles ontwierpen verschillende kunstenaars unieke papieren en kartonnen creaties, die nu in de tijdelijke winkel te vinden zijn.

Papierkunst

De Pop Up Paper Art store is twee weken lang te vinden aan de Prinsengracht 234, in de Negen Straatjes. In de winkel laten vier kunstenaars zien wat je allemaal kunt maken van papier en karton. Vera van Wolferen, PaperPaul, Niels Popkema en Studio MAKY gingen speciaal voor Pringles aan de slag.

De lancering van de recyclebare Pringles koker die voor 90 procent uit papier bestaat, is een belangrijke stap voor het behalen van de duurzaamheidsdoelen van Pringles en moederbedrijf Kellanova.

www.0930.nl

www.pringles.com

www.kellanova.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

0930 activeert Taco Friday voor Santa Maria

30-06-2026 | 11:34:26
0930 creative agency heeft voor Santa Maria de Taco Friday-belofte vertaald naar een activatie rond het einde van de werkweek.

Bobbie Walkier: AI verandert het vak, niet de creativiteit

26-06-2026 | 10:06:00
Het gesprek draait om de waarde van Cannes, nieuwe klanten, de ontwikkeling van bureaumodellen en de rol van AI.

[Forum] Wat betekent het faillissement van KesselsKramer?

03-06-2026 | 10:49:00
Met enige regelmaat vragen we bepalende spelers in onze industrie naar hun mening naar aanleiding van een actuele vraag voor de rubriek Forum

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Bobbie Walkier: Groei en activatie centraal bij 0930 Rise and Shine

08-04-2026 | 20:57:00
Marketing Report is in de Houthavens en spreekt met Bobbie Walkier van 0930 Rise and Shine over de ontwikkelingen binnen het bureau. Na een interne verhuizing en meerdere gewonnen pitches zet de groei door


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Maurice Noten: Stop met beslissen op basis van gemiddelden

02-07-2026 | 11:27:00
Consumenten bewegen zich vandaag in online communities, vormen daar hun mening en beïnvloeden elkaar continu.

PostNL en SuperRebel: jongere doelgroepen blijven verrassen op TikTok

01-07-2026 | 17:02:00
SuperRebel.Agency is sinds eind 2023 actief als het TikTok-bureau voor PostNL. Inmiddels heeft PostNL meer dan 50.000 volgers op TikTok

Cogonez ontwikkelt merkidentiteit Havenweek Amsterdam

01-07-2026 | 13:10:20
Creatief bureau Cogonez heeft de merkidentiteit van Havenweek Amsterdam ontwikkeld. Voor dit evenement dat van 15 tot 21 juni plaatsvond,heeft Cogonez de huisstijl, website, vlaggen, banners, signing en alle overige communicatiemiddelen gemaakt

Overname activa KesselsKramer kostte 60.000 euro

01-07-2026 | 12:18:00
De overname van de activa van KesselsKramer kostte 60.000 euro. Dit blijkt uit het eerste insolventieverslag van KesselsKramer BV van curator Els Doornheim van De Vos & Partners Advocaten

Arjan Pomper: Klanten vinden Brigada vooral logisch

01-07-2026 | 12:14:00
Sinds 18 juni 2026 gaan zes bureaus van 62MILES samen verder onder de naam Brigada
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.