0930 en Pringles lanceren Paper Art Pop-up Store

Pringles stapt over op kokers met een papieren bodem. Om dit te promoten opende een Paper Art Pop-up Store de deuren in Amsterdam. Het concept werd bedacht en ontwikkeld door 0930 creative agency.

De chipskokers van 165 gram bestaan voor 90 procent uit papier en kunnen na gebruik in de papierbak worden gedeponeerd, klaar voor recycling. Voorheen zat er een metalen bodem in die niet in de papierbak kan. Speciaal voor Pringles ontwierpen verschillende kunstenaars unieke papieren en kartonnen creaties, die nu in de tijdelijke winkel te vinden zijn.

Papierkunst

De Pop Up Paper Art store is twee weken lang te vinden aan de Prinsengracht 234, in de Negen Straatjes. In de winkel laten vier kunstenaars zien wat je allemaal kunt maken van papier en karton. Vera van Wolferen, PaperPaul, Niels Popkema en Studio MAKY gingen speciaal voor Pringles aan de slag.

De lancering van de recyclebare Pringles koker die voor 90 procent uit papier bestaat, is een belangrijke stap voor het behalen van de duurzaamheidsdoelen van Pringles en moederbedrijf Kellanova.

www.0930.nl

www.pringles.com

www.kellanova.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

0930 creative agency introduceert in samenwerking met Pringles: Fan-ding machine

13-06-2024 | 16:53:00
De levensgrote 'Fan-ding machine', een vendingmachine waarbij fans niet betalen met geld, maar met aanmoedigingen voor hun favoriete team.

0930 verwelkomt Santa Maria en start activatiecampagne

11-06-2024 | 15:00:00
0930 creative agency lanceerde voor haar nieuwe klant Santa Maria een activatie in het hart van Utrecht.

[Vacatures] 0930 Creative Agency zoekt een Project manager

07-06-2024 | 07:47:00
0930 Creative Agency is per direct op zoek naar een Project manager

[Vacatures] 0930 Creative Agency Content Maker

07-06-2024 | 07:38:00
0930 Creative Agency is per direct op zoek naar een Content Maker 

Freo en 0930 creative agency lanceren de campagne: Altijd aan je zijde

10-04-2024 | 09:28:42
De campagne belichaamt de betrokkenheid van Freo met haar klanten en het begrip van hun leenbehoeften.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Marketing Week] Bob Koigi: Addressable tv: de onbenutte goudmijn voor marketeers

10-10-2025 | 16:07:15
Een aanzienlijke strategische kloof kost adverteerders miljoenen aan potentiële omzet en bereik. Nieuw onderzoek van DISH Media, ontwikkeld in samenwerking met Janus Strategy & Insights, onthult dat marketeers door het onderbenutten van addressable TV systematisch 31,6 miljoen Amerikaanse volwassenen over het hoofd zien, een segment dat alleen effectief via dit kanaal bereikt kan worden.

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 11:45:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 10:58:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

Dawn en Vattenfall maken stroompieken hoorbaar

10-10-2025 | 10:53:00
Vattenfall lanceert samen met bureau Dawn en 100% het Vattenfall Kamerorkest — een audiovisuele installatie die de disbalans in stroomverbruik hoorbaar maakt

NABV kiest LevelUP Digital voor merkcampagne We Are Airsoft

09-10-2025 | 16:30:00
De Nationale Airsoft Belangen Vereniging (NABV) heeft gaming agency LevelUP Digital gekozen voor de uitvoering van haar merkcampagne We Are Airsoft.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.