[Vacatures] Springbok zoekt een Search Advertising Engineer

Springbok is per direct op zoek naar een:

Search Advertising Engineer -Den Bosch

Jouw functie in een notendop

Als Search Engineer (of Advertising Engineer) ben jij de cruciale schakel tussen ons advertising team en het data team. Jij zorgt ervoor dat onze SEA-campagnes optimaal presteren door data-gedreven inzichten te combineren met innovatieve advertentie-strategieën.

Je werkt samen met (internationale) A-merken om SEA tot een volgend niveau te tillen. Dit varieert van campagnes opzetten & optimaliseren, tot het sparren met je klanten & inspirerende presentaties geven. In een super leuk en ervaren advertising team dagen we elkaar dagelijks uit om de lat weer wat hoger te leggen. Zo blijven we de beste prestaties leveren en zetten we de meest innovatieve oplossingen in.

Wat je gaat doen

  • Je bent de brug naar ons datateam met ongeveer 40 specialisten door slim gebruik te maken van data en tooling.
  • Je kan voor jouw klanten de perfecte SEA strategieën bedenken, uitvoeren en borgen.
  • Je kan de kwaliteit en het onderhoud van (grote) mediacampagnes bewaken.
  • Je maakt klantvragen helder en vertaalt deze door naar concrete acties. 
  • Je bedenkt innovatieve strategieën en identificeert trends en kansen binnen de markt. Je ontwikkelt nieuwe benaderingen om de effectiviteit van campagnes te verhogen en werkt mee aan meerdere campagnes van verschillende (grote) accounts. 
  • Je verzorgt rapportages obv. de vooraf opgestelde KPI`s en het bespreken van adviezen.
  • Je blijft jouw klanten verrassen met nieuwe, innovatieve oplossingen en denk hierin verder dan alleen de bestaande tooling.
  • Je daagt jezelf en het team uit om de lat continue hoger te leggen.

 

Jouw groeiende vaadigheden

  • Alle ins en outs weten én kunnen toepassen van SEA kanalen zoals Google Ads en Microsoft Advertising.
  • Je hebt affiniteit met data en technologie en gebruikt dit om dingen steeds een beetje beter te doen.
  • Hierin zoek je ook oplossingen buiten de bekende platformen en leg je juist de connectie tussen verschillende bronnen.
  • Analytisch vermogen. Werken met grote hoeveelheden cijfers/data en daaraan conclusies kunnen verbinden.
  • Als SEA specialist wil je eigenlijk niets meer handmatig doen. Door de data te koppelen aan jouw campagnes haal jij betere resultaten. Hierbij gebruik je JavaScript, Python en/of SQL.
  • Jezelf, klanten en het advertising team blijven uitdagen en verrassen met nieuwe ideeën.
  • Communicatieve vaardigheden. Met klanten en collega's helder kunnen communiceren waardoor er geen onduidelijkheden ontstaan. Je kunt goed luisteren, samenvatten en anticiperen.
  • Het overtuigend presenteren van een plan, performance en nieuwe ideeën.
  • Samen met anderen activiteiten richten op een gemeenschappelijk doel.

 

Wat je krijgt

  • Voor al je kennis en enthousiasme ontvang je een competitief salaris.
  • Ontwikkeling staat bij ons voorop. Je haalt bij ons verschillende certificeringen en we gaan graag met je in gesprek over jouw ambities op de lange(re) termijn.
  • Je kunt er 28 dagen per jaar lekker tussenuit en er is een goede balans tussen thuis werken, op kantoor of bijvoorbeeld in de Spaanse zon. 
  • We voorzien je van een telefoon en laptop naar keuze! 
  • Hoe jij naar kantoor komt, dat beslis je helemaal zelf: ook een E-bike behoort tot de mogelijkheden! 
  • We hebben een pensioenregeling via Nationale Nederlanden en je kunt goedkoper sporten via onze bedrijfsfitnessregeling.
  • Je komt in een omgeving waar we blij zijn met eigen initiatieven en nieuwe ideeën. Wij geven jou het doel, hoe je dat bereikt is aan jou.
  • Trainingen vanuit de Springbok academy. Daarnaast mag je 10 procent van je werktijd aan je eigen ontwikkeling spenderen.
  • Het leven moet je vieren! Een cadeautje na het doorlopen van je proeftijd, verjaardag en andere bijzondere gebeurtenissen.
  • Jaarlijks organiseert de Springbok feest & sportcommissie leuke activiteiten als: padeltoernooien, wijn -en bierproeverijen, uitjes inclusief overnachting, bordspel avonden en nog veel meer!

Zijn wij een match?

Google of Microsoft ads?
- Beiden. Jij hebt ervaring met meerdere advertisingplatformen. Bij voorkeur heb je in ieder geval 2-3 jaar ervaring in een vergelijkbare rol.

Data of programmeren? 

-allebei tof! Je hebt al (enige) kennis van Google Analytics, Tag manager en coderen met bijvoorbeeld HTML, Javascript, SQL en Python.

Wie is Springbok?

Springbok is een digitaal & creatief bureau voor positieve groei, met 5 kantoren verspreid over Nederland en België.  Samen met ambitieuze merken creëren we duurzame groei die goed is voor de planeet, geweldig voor de mens en uitstekend voor bedrijven. En dat doen we met een team van meer dan 400 getalenteerde strategen, dataspecialisten, tech-fanaten en creatieven. Ons bureau werkt voor een groeiend aantal nationale en internationale merken zoals Rituals, Odido, Harman, Jumbo, Renault en Vattenfall.

Interesse? Solliciteer hier.

www.springbokagency.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Springbok zoekt een Client Lead CRM & Loyalty

12-03-2026 | 09:29:00
Springbok is per direct op zoek naar Client Lead CRM & Loyalty - Den Bosch

[Vacatures] Springbok zoekt een Media & Performance Strateeg

12-03-2026 | 09:09:00
Springbok is per direct op zoek naar Media & Performance Strateeg - Den Bosch

Peter van Wijnaerde: Nieuwe vogue, nouvelle vague

03-03-2026 | 13:34:00
Op 24 februari 2026, lande het eerste 'American Vogue’ op de mat waar Anna Wintour niet langer de scepter zwaait als editor-in-chief.

[Vacatures] Springbok zoekt een Integrated Media Lead

11-02-2026 | 10:01:00
Springbok is per direct op zoek naar Integrated Media Lead - Den Bosch

Peter van Wijnaerde: Werk voor een bank. Echt.

09-02-2026 | 08:43:40
De marketeer die anno nu écht iets wil maken dat raakt, blijft hangen en relevant is, die gaat werken voor een bank


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hotel L’Amour maakt paascampagne met Rob Kemps voor Jumbo

21-03-2026 | 10:07:00
Hotel L’Amour maakt paascampagne met Rob Kemps voor Jumbo. Nieuwe pay-off: De JA van Jumbo

Fred Moolhuijsen: zorg als bureau voor positionering, propositie en bekendheid

20-03-2026 | 15:23:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord: Fred Moolhuijsen, oprichter van PitchResult, gespecialiseerd in pitchconsulting en agent strategy

MediaMixer neemt Studio Sonart over

20-03-2026 | 13:17:00
Het Antwerpse communicatiebureau MediaMixer neemt Studio Sonart over, specialist in bedrijfsradio. Met de overname versterkt het bureau een discipline die al onderdeel is van de dienstverlening en zet het een volgende stap in de groeistrategie

Bob Koigi: Consumenten blijven een raadsel voor marketeers

20-03-2026 | 12:51:07
Er ontstaat een groeiende kloof in het hart van moderne marketing: merken beschikken over meer data dan ooit

[The List] met melk.a Fixed Fee Creative Party.

20-03-2026 | 12:41:21
met melk. is geen traditioneel bureau, maar een fixed fee creative party voor merken die meer willen dan een klassieke agency of één in-house hire kan bieden.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.