[Vacatures] Serviceplan zoekt een Account Manager

Serviceplan Group Netherlands is per direct op zoek naar een:

Account Manager - Amsterdam

Als onderdeel van Duitslands grootste onafhankelijke reclamebureaugroep zijn de diensten en specialisten va Serviceplan gericht op de missie en belofte van de groep: Building Best Brands.

En dat doet Serviceplan al meer dan 50 jaar met veel succes; in 1970 opgericht in München als Europa’s eerste geïntegreerde en onafhankelijke bureaugroep mag het zich ook dit jaar weer wereldwijd Independent Network of the Year (uitgeroepen op het Cannes Lions International Festival of Creativity) noemen.

In Nederland is Serviceplan samen met mediabureaulabels Mediaplus en Wisecrackers onderdeel van de Serviceplan Group. Serviceplan werkt in Nederland onder andere voor Uniekaas, Neste L’Oreal, De’longhi, VSM, Primark, Rivièra Maison & Gulpener. 

Doordat we hier graag nog meerdere mooie klanten aan toe willen voegen en ons creatieve team zich wil blijven kunnen innoveren, zoeken we nu naar een ervaren account collega om dit team verder uit te bouwen. 

Waar ben je verantwoordelijk voor?

Samen met het huidige team (bestaande uit een motion designer, een projectmanager, drie creatieven, een strategy director, een content specialist, een operationeel manager en een managing director) ga je Serviceplan in Nederland verder op de kaart zetten. 

Jij wordt een bepalend onderdeel van de groei, ontwikkeling en cultuur van dit internationale onafhankelijk sterke bureau. Welke deze kracht en kwaliteit ook in Nederland nodig heeft.

Daarnaast werk en denk je niet alleen vanuit reclame maar vooral vanuit effectiviteit door de vervlogten samenwerking in het House of Communication met daarin Mediaplus en Plan.Net.

Je bent verantwoordelijk voor onderhouden van sterke, positieve relaties met klanten, waarbij je fungeert als het belangrijkste aanspreekpunt. Je begrijpt de zakelijke doelstellingen, uitdagingen en doelen van de klant om deze effectief over te brengen aan je creatieve en strategische collega's.

Je werkt in eerste instantie voor onze klanten Neste, Double A en Primark , maar je zorgt er samen met het team voor dat jullie op korte termijn ook voor andere grote klanten van Mediaplus werken en daarnaast ook nieuwe klanten aantrekken. 

Wie zoeken we?

Je hebt minimaal 4 ervaring bij een reclamebureau en bent erg goed in zowel je klanten als je collega’s mee krijgen. Je kan het team motivieren om het beste uit zichzelf te halen en begeleidt je collega's en klanten naar een hoger level. 

Daarnaast vind je het fijn om mee te denken met onze strategen en het creatie team. Samen zetten jullie de vraag van de klant om in concrete projecten. Je bent niet bang om klanten te adviseren en onze projecten te pitchen bij huidige en nieuwe klanten. 

Als persoon ben je toegankelijk, verbindend en je bent een overtuigende netwerker. Je hecht veel waarde aan een goede relatie met zowel je collega’s als je klant. 

Wat ga je doen?

  • Zorgen voor de tevredenheid van onze bestaande klanten en nieuwe klanten
  • Meedenken over campagnestrategien en reclameplannen en deze vervolgens ook, eventueel samen met een strategey collega presenteren aan klanten 
  • Je bewaakt de kwaliteit ten behoeve van opdrachtgevers
  • Je zorgt voor een soepele samenwerking tussen alle disciplines binnen het team en bevordert de onderlinge verbondenheid 
  • Je vertegenwoordigt het werk van Serviceplan zowel intern als bij je klanten  
  • Je bent verantwoordelijk voor het uitbouwen van bestaande klantrelaties

 

Jij neemt mee:

  • Veel gevoel voor relatiebeheer en klanttevredenheid
  • Minimaal 4 jaar relevante werkervaring binnen de reclame 
  • Een empatische en toegankelijke persoonlijkheid 
  • Structuur in je werk, assertiviteit en goede planning skills 

Wat mag je van ons verwachten?

  • Een werkcultuur waarin jouw input, creativiteit en talent binnen een ondernemende omgeving benut wordt en waar je helemaal je zelf kan zijn 
  • Deelname aan trainingen en toegang tot online ontwikkelingsmogelijkheden 
  • Je kan gebruik maken van een externe coach en van het platform OpenUp
  • Elke 21e van de maand een goed salaris dat past bij je ervaring en de kwaliteit van je werk; We hanteren per functiegroep salarisschalen, we bespreken dit graag in een eerste gesprek met je
  • Deels thuiswerken is mogelijk - 3 dagen kantoor en 2 flexibel
  • Een gezonde en gevarieerde Lunch op kantoor voor een eigen bijdrage van ~€38,- netto per maand
  • De mogelijkheid om je vakantiegeld maandelijks i.p.v. jaarlijks uit te laten betalen
  • Een laptop die je uiteraard ook privé mag gebruiken
  • Een telefoonvergoeding van €50,- netto per maand, op ft basis
  • Maandelijks €20,- Korting op je OneFit of BedrijfsfitnessNL sportabonnement
  • Leasefiets mogelijkheid via HelloRider met een werkgeversbijdrage van €50,- per maand
  • 25 vakantiedagen en een bijdrage van tweederde aan je pensioen
  • Je hebt de mogelijkheid om de ‘standaard’ feestdagen deels flexibel in te zetten. Verder mag je, op ft basis, ook drie dagen per jaar extra vrij nemen voor vrijwilligerswerk
  • De rol is bij voorkeur fulltime (40 uur, maar 36 of 32 is ook bespreekbaar)

 

De sollicitatie procedure

Solliciteren kan door je cv te sturen en 3 korte vragen te beantwoorden maar het mag ook een brief of video zijn. Eerst alleen vrijblijvend koffie komen drinken mag ook. Hebben we je reactie binnen? Dan hoor je binnen een week van ons of je wordt uitgenodigd voor een gesprek. Als de kennismaking van beide kanten bevalt, dan volgt snel een tweede gesprek. Daarna laten we binnen twee werkdagen weten of je een aanbod van ons kan verwachten. Solliciteer hier.

www.serviceplan.nl
www.mediaplus.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Tom Huijgen: Het merk als kompas in een wereld vol AI

27-01-2026 | 09:23:00
Als je één ding meeneemt uit mijn verhaal, is het dit: begin bij het merk. Niet omdat het lekker klassiek klinkt, maar omdat het de enige stabiele basis is

Marc Verschoor: House of Communication is gebouwd voor groei

22-01-2026 | 13:27:00
Marc Verschoor is na een carrière van bijna tien jaar bij Publicis Groupe, waarvan de laatste drie jaar als CEO, in september 2025 overgestapt naar Serviceplan Group Nederland waar hij CEO en Managing Partner is geworden

Lufthansa viert 100 jaar luchtvaart met visuele campagne

22-01-2026 | 12:41:32
De campagne is ontwikkeld door lead agency Serviceplan en nodigt het publiek uit om een eeuw luchtvaart en merkcommunicatie te verkennen.

Serviceproviders laten groeiende cybersecuritymarkt liggen

08-01-2026 | 09:07:54
Slechts 18 procent rekent deze dienstverlening tot de kernactiviteiten, terwijl een groot deel van de markt onbenut blijft

Elektrificatie drijft groei MultiTankcard in 2025

07-01-2026 | 09:20:00
De groei komt vooral uit elektrisch rijden. Het marktaandeel van elektrische voertuigen in de leasemarkt steeg volgens Aumacon naar 35,4 procent.

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden

Niek Eijsbouts: Dustin Henderson en de goede chaos

29-01-2026 | 14:18:00
Slechte chaos is te laat starten met een project omdat niemand eerder durfde te beslissen. Of drie rondes feedback waarin niemand zegt wat er echt speelt.

Bol kiest TBWA\NEBOKO als lead creative agency

29-01-2026 | 13:36:01
Het bureau krijgt een centrale rol in de merkstrategie en ontwikkelt campagnes die de positie van bol als lokaal en betrouwbaar platform ondersteunen.

Maarten van Maaren Commercial Director Azerion Nederland

29-01-2026 | 11:12:57
In deze rol is hij verantwoordelijk voor de commerciële strategie, klantontwikkeling en de verdere groei van de advertentieactiviteiten op de Nederlandse markt.

Lynk & Co lanceert campagne The New 08. Limit Less

29-01-2026 | 11:02:21
De focus ligt op rijbereik als voorwaarde voor comfortabel en ononderbroken dagelijks gebruik.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.