[Vacatures] DPG Media zoekt een Performance Marketeer B2B

DPG Media is per direct op zoek naar:

Performance Marketeer B2B - Amsterdam

Als B2B Performance Marketeer bij DPG Media speel je een essentiële rol in het stimuleren van de digitale omzetgroei. Jij bent verantwoordelijk voor het vergroten van onze online zichtbaarheid en het verhogen van resultaat vanuit digitale kanalen. Door middel van gerichte campagnes, SEO-verbeteringen en samenwerkingen met affiliates werk je aan doelstellingen binnen de verschillende fasen van de marketing funnel: Touch, Tell, en Sell.

Jouw verantwoordelijkheden

  • Beheren en optimaliseren van online advertentiecampagnes op platforms zoals LinkedIn en Google/Bing Ads.
  • Analyseren van SEO-prestaties en doorvoeren van technische verbeteringen om onze organische zichtbaarheid te vergroten.
  • Opzetten, analyseren en testen van display-campagnes om merkbekendheid en ctr te verhogen.
  • Beheren en uitbreiden van het B2B affiliate partner portfolio.
  • Uitvoeren van analyses en het opstellen van rapportages om campagneprestaties continu te verbeteren.
  • Samenwerken met interne en externe stakeholders om marketingdoelen te vertalen naar effectieve strategieën.
  • Actief inspelen op nieuwe kansen en trends in de markt om de marketingmix voortdurend te optimaliseren.

Wat we van jou vragen

  • Analytisch en strategisch denkvermogen: Je weet data om te zetten in concrete acties en bent in staat om op strategisch niveau bij te dragen aan onze groei.
  • Creatief en vernieuwend: Je denkt buiten de gebaande paden en komt met frisse ideeën om ons bereik en conversies te vergroten.
  • Data-driven en nieuwsgierig: Je bent op de hoogte van de nieuwste trends en ontwikkelingen in de online marketingwereld.
  • Vakkennis en technische vaardigheden: Je hebt ervaring met performance tooling zoals Google Analytics, Tag Manager, Google Ads, LinkedIn Ads, SEO, en marketing automation. Kennis van A.I. ontwikkelingen is een pre.

Ons aanbod 

Wij bieden jou een uitdagende rol in een inspirerende werkomgeving waar innovatie en groei centraal staan. Naast een marktconform salaris krijg je de mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen binnen een enthousiast en ambitieus team.

Nog meer redenen om bij DPG Media te willen werken

Bij DPG Media werken we voor meer dan 90 sterke nieuwsmerken, magazines, televisieprogramma’s, radiostations en online services zoals Qmusic, NU.nl, Tweakers, Libelle, VTM en meer. We bereiken maandelijks ruim 90 procent van de Nederlanders en 8 op de 10 Vlamingen.

We bieden je een professionele werkomgeving waarin we vrijheid enorm belangrijk vinden. We geven je alle ruimte om aan je toekomst te werken door het aanbieden van workshops en trainingen. Voel je vrij om bij ons ondernemer, leerling en teamspeler te zijn, en vooral om jezelf te zijn. Bij DPG Media is iedereen welkom. Dus solliciteer, wat je achtergrond ook is. Er staan ruim 5.500 slimme collega’s te popelen om je op te nemen in een team, of dat nou een projectteam, een pubquizteam of een sportteam is.

Solliciteren, en dan?

Heb je direct zin om aan de slag te gaan als Performance Marketeer? Solliciteer hier! Je krijgt binnen twee weken na ontvangst van je sollicitatie altijd een reactie. Zit je bij de eerste selectie, dan zullen we telefonisch contact met je opnemen om een afspraak in te plannen. Eerst nog wat meer weten? Oliver Zwiebel, onze Recruiter beantwoordt graag je vragen. Stuur een mail naar [email protected] of bel/app naar 06 29 83 26 28.

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Cosmopolitan wint goud bij Mercurs 2025

20-11-2025 | 22:30:00
Cosmopolitan (Hearst Netherlands) won goud, gevolgd door See All This (See All This Publishing) met zilver en Libelle (DPG Media) met brons.

Influencer & Content Marketing Awards 2025 | De Winnaars

20-11-2025 | 14:43:00
De prijzen bekronen onderscheidend werk in contentmarketing en influencermarketing, in zowel campagnerubrieken als bureaucategorieën.

Whazzup?! in Media #10: Is Nederland klaar voor social commerce?

20-11-2025 | 13:46:00
In de 10e aflevering van Whazzup?! in Media praten Roger Verdurmen en René Zeedijk je bij over de opkomst van social commerce in Nederland

Gezamenlijke nieuwsmediasector en NDP Nieuwsmedia sturen brandbrieven aan informateur Buma

20-11-2025 | 11:36:00
Zowel NDP Nieuwsmedia als 22 nieuwsmediaorganisaties gezamenlijk hebben brieven gestuurd aan informateur Sybrand Buma om hem op te roepen dat een volgende regering werk maakt van mediabeleid

Lokaal verhaal vergroot merkvoorkeur PLUS

20-11-2025 | 11:10:00
Branded content-campagne van PLUS en DPG Media verdubbelt merkvoorkeur

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een SEA Specialist

21-11-2025 | 12:02:00
De Nieuwe Zaak (DNZ) is per direct op zoek naar SEA Specialist - Hybride, Zwolle

Being There wint pitch en lanceert Europese Melitta-campagne

21-11-2025 | 11:33:23
Always up for good coffee gaat deze maand live in NL, Zweden, Duitsland en Frankrijk en wordt via online kanalen, social en op de winkelvloer uitgerold.

Roorda en CoMensha roepen op om mensenhandel uit te sluiten

21-11-2025 | 11:16:00
Het initiatief vraagt aandacht voor signalen van uitbuiting, omdat slachtoffers vaak onzichtbaar blijven. Veel Nederlanders herkennen deze signalen niet

Glenn da Silva & Bente van Deventer: UNLIKE bouwt merken via social

21-11-2025 | 10:51:25
Glenn da Silva en Bente van Deventer van UNLIKE spreken met Bas Vlugt over de manier waarop social het vertrekpunt vormt voor merkontwikkeling

KPN opent de lijn om te appen met Sint

21-11-2025 | 08:55:21
Via een online ouderportaal kunnen ouders gegevens over hun kinderen invoeren, zoals naam, leeftijd en interesses.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.