TBWA\NEBOKO creëert campagne voor terugkeer Chicken Sensation bij McDonald's
Na jaren van verzoeken door McDonald’s-fans keert de Chicken Sensation tijdelijk terug op het menu. TBWA\NEBOKO ontwikkelde de campagne waarin de rol van fans centraal staat, van oproepen op social media tot hun zichtbaarheid in de nieuwste commercial.
De Chicken Sensation was een favoriet onder gasten. Toen het product van het menu verdween, leidde dit tot veel reacties op social media, waaronder berichten, oproepen en zelfs petities. Het enthousiasme van de fans werd onlangs opnieuw duidelijk toen McDonald’s op Instagram de terugkeer van de burger koppelde aan een doelstelling van likes. Binnen korte tijd werd de post meer dan 30.000 keer geliket.
Fans centraal in de campagne
TBWA\NEBOKO plaatste fans in de hoofdrol van de campagne. In de tv-commercial deelt een fan, Tjeu, zijn verhaal. Hij stuurde McDonald’s een bericht over zijn wens voor de terugkeer van de Chicken Sensation. In de campagne wordt hij het gezicht van de dankbetuiging aan fans. Daarnaast worden in de uitingen op diverse kanalen ook de reacties en oproepen van andere fans belicht.
De Chicken Sensation is tien weken lang verkrijgbaar in alle McDonald’s-restaurants in Nederland, zowel los als in een menu.
Credits:
Opdrachtgever: McDonald’s | Bureaus: TBWA\Neboko, Blauw Gras, Content Icons, Glasnost
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Spelfout op PSV-banner blijkt campagne van TBWA\NEBOKO
ING-campagne richt zich op online verleiding
25 opmerkelijke account wins in 2025
Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!
NS geeft jongeren 40 procent korting op treinreizen
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Fightclub start Growth & AI Survey voor 2026
Das Buro ontwikkelt positionering en identiteit voor Luxor Theater
[Vacatures] Zandbeek zoekt een Senior Projectmanager
[Vacatures] Zandbeek zoekt een Medior Campagnestrateeg
Richard Smoorenburg: Ik durf het bijna niet te vragen…
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers