Talpa Studios benoemt Jasper Hoogendoorn tot Chief Creative Officer
Talpa Studios, het creatieve productiebedrijf van John de Mol, benoemt Jasper Hoogendoorn tot Chief Creative Officer. Samen met het creatieve team gaat Jasper Hoogendoorn zich richten op het ontwikkelen van formats en het optimaliseren van strategische samenwerkingen in binnen- en buitenland. Daarnaast zal hij creatieve en productionele eindverantwoordelijkheid dragen over geselecteerde projecten binnen Talpa Studios.
John de Mol, oprichter Talpa Studios: “Met zijn komst zetten we een belangrijke stap in het versterken van onze original formats en bouwen we verder aan een open network-strategie waarin we werken met de allerbesten uit de industrie. Samen met Jasper willen we de toekomst van Talpa Studios verder vormgeven en onze internationale ambities realiseren."
Als creatief directeur bij IDTV stond Jasper Hoogendoorn aan de basis van De Verraders, dat al in meer dan dertig landen is geadapteerd en meerdere prijzen won, waaronder een Amerikaanse Emmy Award en de Rose d’Or. Bij IDTV maakte hij de afgelopen negen jaar een carrière door van formatontwikkelaar tot creatief directeur, waar hij Het Onbekende ontwikkelde en leiding gaf aan de producties van diverse All3Media-formats, zoals Race Across The World, Lingo en Je Huis op Orde.
Jasper Hoogendoorn: "Door de jaren heen ben ik me steeds meer gaan toeleggen op het ontwikkelen van eigen IP, met het oog op internationaal succes. Nu lonkt dit nieuwe avontuur bij Talpa Studios, wat voor mij voelt als de logische volgende stap in mijn carrière. De passie, durf en ambitie van John de Mol en Talpa Studios in het creëren van eigen IP en het verschil te willen maken op de internationale formatmarkt vind ik inspirerend, leerzaam en uitdagend."
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Sander van der Peet: Ochtendhumeur bij Gordon & Froukje?
Talpa Media sluit eerste agentic advertising-deal
Radiosector: elke exploitant met eigen commercieel relevante doelgroepdefintie
Maarten Meijs krijgt leiding over Talpa-directie
Talpa Network en NEP automatiseren regie nieuwsproducties
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster
Bellicon kiest Ablestar voor merkstrategie
TopParken en awesome. kiezen voor social-first aanpak
[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Media Consultant (PMX)
[Vacancy] Boomerang (part of Publicis Groupe) has a position for Retail Media Consultant
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers