NLZiet breidt uit met SBS6 Classics en ONS

De streamingdienst NLZiet heeft de zenders SBS6 Classics en ONS toegevoegd aan zijn basispakket. Daarmee telt NLZiet 40 tv-zenders waarbij de programma’s van deze zenders tot zeven dagen terug te zien zijn. NLZiet is een coöperatief met de NPO, RTL Nederland en Talpa Network als participanten. Een basisabonnement op NLZiet kost 8,95 euro per maand of 95,40 euro per jaar.

ONS is een in juli 2023 door Kompas Publishing overgenomen tv-zender die zicht richt op programma’s en series uit de jaren ’60, ’70 en ’80 als Bonnie & Clyde, Doctor Who, the Flying Doctors en Peppi & Kokki, maar ook Nederlandse speelfilms, geschiedenis, muziek en entertainment.  De zender die sinds 2006 bestaat, is te zien via de basispakketten van onder meer VodafoneZiggo, Delta Fiber en Online, maar is via T-Mobile Netherlands en KPN in pluspakketten te zien.

SBS6 Classics is een zender van Talpa Network met oude programma’s van SBS6 waaronder realityseries, spelshows en meer.  Programma’s als Man Bijt Hond, Hoeveel ben je waard? Patty & Gordon en Paleis voor een Prikkie zijn daar te zien. SBS6 Classics wordt via Kijk verspreid alsmede via het Samsung tv-platform. Het is niet bekend of Talpa Network de ambitie heeft de distributie van SBS6 Classics uit te breiden met de grote distributeurs als VodafoneZiggo, KPN en T-Mobile Netherlands. SBS6 Classics ging in juli 2022 van start.

Zowel SBS6 Classics als ONS bevatten reclame. De reclamezendtijd van ONS wordt via Ad Alliance (RTL Nederland) verkocht; SBS6 Classics via Talpa Media Solutions.

www.nlziet.nl

www.kijkbijons.nl

www.kijk.nl/programmas/sbs6-classics

www.talpanetwork.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

HEMA en Jumbo starten gezamenlijke campagne

07-04-2026 | 15:54:52
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

[Vacatures] Media Reverse zoekt een Junior Client Lead

07-04-2026 | 10:39:00
Media Reverse is per direct op zoek naar Junior Client Lead

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

RTL Nederland: Lichte omzetgroei met ebitda-daling door overname

02-04-2026 | 15:13:00
RTL Nederland draaide over geheel 2025 een omzetgroei van 1,4 procent en zag zijn ebitda-winst dalen met 24 miljoen euro naar 133 miljoen euro. Dit blijkt uit bestudering door Marketing Report van de jaarstukken van DPG Media en RTL Group

Screenforce introduceert TIP App met impressiecalculator

30-03-2026 | 13:34:00
Screenforce heeft de TIP App uitgebreid met een impressiecalculator en aanvullende functionaliteiten voor het plannen en beheren van tv-campagnes.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Judith Peters: Havas Lemz zet koers op beweging

07-04-2026 | 17:01:00
Marketing Report is in de Houthavens in Amsterdam en spreekt met Judith Peters, CEO van Havas Lemz. Het bureau staat op de longlist voor SAN Bureau van het Jaar 2025 en behoort tot de laatste 6 bureaus in de selectie

Buutvrij for life ontwikkelt LIVE SAUCY-campagne Salsa Shop

07-04-2026 | 16:12:00
Salsa Shop start samen met Buutvrij for life de campagne Live Saucy. Met de campagne wil het merk zich nadrukkelijker profileren en een breder publiek aanspreken, te beginnen in Amsterdam.

Bart Hillen Commercial Director RLVNT

07-04-2026 | 15:34:31
Candid-label RLVNT breidt het programmatic aanbod verder uit en stelt Bart Hillen aan als Commercial Director. 

Rolf van Oostrum: Nooit meer naar kantoor

07-04-2026 | 14:56:22
Voor één van onze klanten ontwikkelden we een concept waarbij mensen gestimuleerd worden om lopend hun meetings te doen. We noemden het ‘Fizzicall’.

Danique de Jong strateeg Havas Lemz

07-04-2026 | 14:12:04
De strateeg, bekend als initiatiefnemer van Wij eisen de nacht op, gaat zich bij het bureau richten op maatschappelijke thema’s als femicide en leercultuur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.