NLZiet breidt uit met SBS6 Classics en ONS

De streamingdienst NLZiet heeft de zenders SBS6 Classics en ONS toegevoegd aan zijn basispakket. Daarmee telt NLZiet 40 tv-zenders waarbij de programma’s van deze zenders tot zeven dagen terug te zien zijn. NLZiet is een coöperatief met de NPO, RTL Nederland en Talpa Network als participanten. Een basisabonnement op NLZiet kost 8,95 euro per maand of 95,40 euro per jaar.

ONS is een in juli 2023 door Kompas Publishing overgenomen tv-zender die zicht richt op programma’s en series uit de jaren ’60, ’70 en ’80 als Bonnie & Clyde, Doctor Who, the Flying Doctors en Peppi & Kokki, maar ook Nederlandse speelfilms, geschiedenis, muziek en entertainment.  De zender die sinds 2006 bestaat, is te zien via de basispakketten van onder meer VodafoneZiggo, Delta Fiber en Online, maar is via T-Mobile Netherlands en KPN in pluspakketten te zien.

SBS6 Classics is een zender van Talpa Network met oude programma’s van SBS6 waaronder realityseries, spelshows en meer.  Programma’s als Man Bijt Hond, Hoeveel ben je waard? Patty & Gordon en Paleis voor een Prikkie zijn daar te zien. SBS6 Classics wordt via Kijk verspreid alsmede via het Samsung tv-platform. Het is niet bekend of Talpa Network de ambitie heeft de distributie van SBS6 Classics uit te breiden met de grote distributeurs als VodafoneZiggo, KPN en T-Mobile Netherlands. SBS6 Classics ging in juli 2022 van start.

Zowel SBS6 Classics als ONS bevatten reclame. De reclamezendtijd van ONS wordt via Ad Alliance (RTL Nederland) verkocht; SBS6 Classics via Talpa Media Solutions.

www.nlziet.nl

www.kijkbijons.nl

www.kijk.nl/programmas/sbs6-classics

www.talpanetwork.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Screenforce - Les Binet: focus op ROI remt marketinggroei

03-12-2025 | 11:32:19
Uit een analyse van de IPA Databank blijkt dat 89 procent van de variatie in marketingpayback wordt verklaard door budget en slechts 11 procent door ROI.

Tale Meester: Live – van een moment naar een movement

03-12-2025 | 08:53:00
Wist je dat de meeste Gen Z’ers live vooral associeert met livestreams op social media? De traditionele live-tv is allang niet meer het referentiepunt.

Higuita en Lot of Happiness lanceren eindejaarscampagne

02-12-2025 | 09:35:00
Voor bijna de helft van de Nederlanders is samenzijn met familie en vrienden de belangrijkste bron van geluk.

DPG Media wijzigt (directie)structuur in Nederland en België

01-12-2025 | 17:47:00
DPG Media wijzigt zijn structuur en daarmee ook de directiestructuur met onmiddelijke ingang. Daarmee gaat de transformatie van RTL Nederland volgens DPG Media officieel van start. Er zijn voortaan drie businessunits en drie saleshuizen.

Mark Veenman: Metro geeft adverteerders een captive audience

01-12-2025 | 14:56:00
In het gesprek met Bas Vlugt vertelt Mark Veenman over het bereik van de metro’s, de kracht van digitale schermen en het vernieuwde buitenreclameonderzoek
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

RA*W opent inschrijving Cannes Summer Course 2026

04-12-2025 | 13:00:00
De organisatie wil jonge creatieven meer tijd geven om met hun bureau het gesprek aan te gaan over deelname en de benodigde investering.

Cheil Benelux ontwikkelt campagne voor de Pijp

04-12-2025 | 09:54:06
De BIZ’en van het gebied wilden die diversiteit zichtbaar maken in een outdoor campagne die de veelzijdigheid van de wijk benadrukt.

Giesbers ontwikkelt kerstservice BoodschAPPEN

04-12-2025 | 08:47:57
Boodschappen.nl introduceert tijdens de kerstdagen een WhatsApp-service waarmee consumenten direct hulp krijgen bij kookproblemen.

The Family zet muziek en humor in tegen vapen

03-12-2025 | 10:18:00
Centraal staat The Organs, een fictieve band bestaande uit de longen, het hart en de hersenen: de organen die worden getroffen door vapen.

Lukas van de Ven: De stem van Mulisch als statement

03-12-2025 | 08:45:00
Marketing Report sprak met Janneke Bakker, relatiemanager bij Passend Lezen, en Lukas van de Ven, Executive Creative Director bij The Family
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.