NLZiet breidt uit met SBS6 Classics en ONS

De streamingdienst NLZiet heeft de zenders SBS6 Classics en ONS toegevoegd aan zijn basispakket. Daarmee telt NLZiet 40 tv-zenders waarbij de programma’s van deze zenders tot zeven dagen terug te zien zijn. NLZiet is een coöperatief met de NPO, RTL Nederland en Talpa Network als participanten. Een basisabonnement op NLZiet kost 8,95 euro per maand of 95,40 euro per jaar.

ONS is een in juli 2023 door Kompas Publishing overgenomen tv-zender die zicht richt op programma’s en series uit de jaren ’60, ’70 en ’80 als Bonnie & Clyde, Doctor Who, the Flying Doctors en Peppi & Kokki, maar ook Nederlandse speelfilms, geschiedenis, muziek en entertainment.  De zender die sinds 2006 bestaat, is te zien via de basispakketten van onder meer VodafoneZiggo, Delta Fiber en Online, maar is via T-Mobile Netherlands en KPN in pluspakketten te zien.

SBS6 Classics is een zender van Talpa Network met oude programma’s van SBS6 waaronder realityseries, spelshows en meer.  Programma’s als Man Bijt Hond, Hoeveel ben je waard? Patty & Gordon en Paleis voor een Prikkie zijn daar te zien. SBS6 Classics wordt via Kijk verspreid alsmede via het Samsung tv-platform. Het is niet bekend of Talpa Network de ambitie heeft de distributie van SBS6 Classics uit te breiden met de grote distributeurs als VodafoneZiggo, KPN en T-Mobile Netherlands. SBS6 Classics ging in juli 2022 van start.

Zowel SBS6 Classics als ONS bevatten reclame. De reclamezendtijd van ONS wordt via Ad Alliance (RTL Nederland) verkocht; SBS6 Classics via Talpa Media Solutions.

www.nlziet.nl

www.kijkbijons.nl

www.kijk.nl/programmas/sbs6-classics

www.talpanetwork.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Warner Bros. Discovery met eigen Europese Olympische campagne

13-01-2026 | 13:21:00
Warner Bros. Discovery heeft een eigen Olympische campagne ontwikkeld voor de Olympische Winterspelen in Milaan en Cortina d’Ampezzo die van 6 tot 22 februari 2026 worden gehouden

N=5 ontwikkelt campagne en visuele identiteit Simon Lévelt

12-01-2026 | 14:07:00
Simon Lévelt lanceert een merkidentiteit en campagne onder de naam Vol van avontuur.

[DutchMedia Podcast] over de Radioring, KPN en de rijdende rechter

11-01-2026 | 20:11:54
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

NMO Kijkonderzoek 2025: Eurovisie Songfestival best bekeken programma

08-01-2026 | 20:37:00
De finale van het Eurovisie Songfestival was het best bekeken Nederlandse tv-programma met gem. 3,59 miljoen kijkers en in totaal 6,56 miljoen aan bereik

Talpa Network haalt GLORY-kickboksen exclusief naar KIJK

07-01-2026 | 13:45:00
Talpa Network en GLORY zijn een exclusieve samenwerking aangegaan. Talpa Network heeft de rechten verworven voor alle GLORY-livestreams in 2026
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[The List] SEM agency

13-01-2026 | 16:08:41
SEM agency. Wij geven merken een hartslag.

Rosewood geeft vervolg aan AI-dogfluencer met asielcampagne

13-01-2026 | 15:41:40
Samen met de Hondenbescherming vraagt Rosewood aandacht voor oudere asielhonden, die vaak het langst wachten op een nieuw thuis.

SAN en Earforce starten podcast Accent Makers

13-01-2026 | 15:13:00
In deze serie gaan zij in gesprek met de makers achter bekroonde marketingcommunicatie in Nederland.

PLUS brengt voetbalplaatjes terug met campagne van INDIE

13-01-2026 | 11:28:00
PLUS haakt opnieuw aan bij de populariteit van voetbalplaatjes. Na een afwezigheid van 4 jaar keert de spaaractie terug in de winkels

Ajax en ABN AMRO zetten in op zelfvertrouwen en sport

13-01-2026 | 10:23:00
Ajax Vrouwen en ABN AMRO hebben binnen hun partnership Find Your Inner Power gelanceerd. Het initiatief richt zich op jonge vrouwen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.